Aquafilter Classic Plus

Krátky popis

Tojstupňový filtračný systém do drezu. Odstraňuje z vody všekty mikrosedimenty väčšie ako 5μm (piesok, hrdza, zákal), chlór, karciogénne organické zlúčeniny, herbicídy a pescitídy. Navyše redukuje tvrdosť vody a ťažké kovy (železo, olovo, ortuť, kadmium, arzén).

  • Vhodný na: zlepšenie kvality pitnej vody
  • Montáž: do kuchynského drezu
  • Životnosť filtračných vložiek: 6 mesiacov
Špeciálna cena 79,90 € Normálna cena 119,00 €

Aquafilter Classic PLUS obsahuje nasledovné filtračné vložky, ktoré odstraňujú z vody tieto znečistenia:

  • CSSP-FCPS5 polypropylénová filtračná vložka 5μm (odstráňuje z vody mikrosedimenty ako piesok, hrdza, zákal a všetky častice väčšie ako 5 mikrónov),
  • CFUM-FCCST2 dvojstupňová filtračná vložka zmäkčujúco-odželezňujúca (redukuje tvrodsť vody a množstvo železa)
  • CFUM-FCCBKDF trojstuňová filtračná vložka s médion KDF, aktívnym uhlíkom a polypropylénovou penou (odstráňuje z vody suspenzie, chlór, herbicídy, pesticídy, fenol, benzén, organické zlúčeniny a tiež ťažké kovy (ortuť, olovo, kadmium, arzén atď.).

V závislosti od potrieb zákaznika a druhu znečistenia vody, ponúkame možnosť použitia ľubovolnej kombinácie filtračných vložiek mechanických, uhlíkových alebo špeciálnych filtračných náplní.

Súčasťou dodávky podpultových filtrov na vodu a filtračných systémov na vodu je i armatúra potrebná na inštaláciu filtrov . Obsahuje kohútik ktorý sa montuje na dres, ventil na uzatváranie prívodu vody do filtra, vsuvku na montáž na prívod vody, hadičky, teflónovú pásku na utesňovanie, kľúč na ľahkú výmenu filtrov.

Návod na inštaláciu a používanie filtračného zariadenia je priložený v obale.

Do filtračného prístroja pasujú štandardné filtračné vložky veľkosti 10".

Z časového hľadiska je výhodné zakúpiť si pri objednávke filtračného systému aj náhradné filtračné vložky. V prípade potreby ich máte okamžite k dispozícii.

Prívod vody: 1/2"
Rozmery (výška x šírka x hĺbka): 360x140x360 (mm)
Šdandardne dodávané filtračné vložky:FCPS5 , FCCST2, FCCBKDF

0
Hodnotenie:
% of 100
Write Your Own Review
Hodnotenie produktu:Aquafilter Classic Plus
Vaše hodnotenie