AquaVallis TRIO 10 (s kohútikom)

Krátky popis
Vodný filter AquaVallis TRIO 10 s vlastným kohútikom na filtrovanú vodu z vody odstráni od 99,999999% do 100% vírusov a baktérií a ťažkých kovov - doložené výsledkami testov Výskumného Ústavu Vodného Hospodárstva Bratislava. Preto je vhodný na filtráciu nielen komunánej ale aj studničnej vody. AquaVallis TRIO je najkvalitnejší filtračný systém v ponuke filtračných systémov AquaVallis.
Špeciálna cena 209,90 € Normálna cena 319,00 €

AquaVallis TRIO 10 - 99,999999% ochrana pred vírusmi, baktériami a ťažkými kovmi

Domáci nano filtračný systém AquaVallis TRIO 10 s (10") mechanickým a mikrobiologickým filtrom.
Filtračný systém AquaVallis TRIO 10 je určený k použitiu v domácnosti ako filtračný systém pod kuchynský drez.

AquaVallis TRIO je najkvalitnejší filtračný systém v ponuke filtračných systémov AquaVallis. Z vody odstráni všetky mikrosedimenty väčšie ako 5μm, mikrobiologické nečistoty (vrátane vírusov a baktérií), fekálie, koloidné dielce a široké spektrum organických a anorganických rozpustených nečistôt (vrátane chlóru a organické chloridy, časť pesticídov a olejové nečistoty).

Výsledky testov filtračných systémov AquaVallis.

Filtračný systém AquaVallis TRIO sa skladá z 3 filtračných telies veľkosti 10".

 1. V prvom filtračnom telese je umiestnený mechanický filter, ktorý z vody odstráni všetky mechanické nečistoty väčšie ako d 5 µm. Jeho úlohou je chrániť mikrobiologický filter pred poškodením v dôsledku pevných častíc, ktoré sa vyskytujú vo vode.
 2. V druhom filtračnom telese je umiestnený filter s lisovaným aktívnym uhlím, ktorý efektívne z vody odstraňuje chlór, karciogénne organické zlúčeniny, herbicídy, pesticídy, fenoly a stovky ďalších nežiadúcich látok.
 3. V treťom filtračnom telese je umiestnený patentovaný mikrobiologický filter AquaVallis, ktorý nás chráni pred baktériami vírusmi a ťažkými kovmi s účinnosťou 99,999999%.

Vodné filtre AquaVallis sú vyrobené pomocou nanotechnológie, základný polymér sa totiž zušľachťuje hliníkovými časticami o veľkosti nanometrov. Hliníkový prach sa získa rozstrelením hliníkovej tyčinky pod mimoriadne vysokým napätím.
Vodný filter
funguje na princípe elektrostatickej príťažlivosti. Viaže na seba všetky negatívne nabité častice, ktoré sa objavia vo vode. Všetky nečistoty (vírusy, baktérie, ťažké kovy) majú vo vode negatívny náboj.

Účinnosť odstránenia jednotlivých kontamintantov

ZNEČISTENIE                                     % ODSTRÁNENIA
ESCHERICHIA COLI..........................100
ENTEROCOCCUS FAECALIS..........100
CLOSTRIDIUM PERFRINGENS.......100
OLOVO...................................................99,9999999
MEĎ........................................................99,9999999
CHLÓR..................................................99,9999999

Údaje z tabuľky platia pre všetky filtračné systémy AquaVallis.

Filtre AquaVallis tiež odstraňujú :
CHLOROFORM, LINDAN, DDT, ATRAZIN, PESTICÍDY a ZOSTATKY LIEKOV.
Filtračné systémy AquaValis nemenia minerálne zloženie vody.

TECHNICKÉ ÚDAJE - AquaVallis TRIO 10

ŽIVOTNOSŤ:
- Pred-filter mechanický 10":
do 12 mesiacov
- Pred-filter lisované aktívne uhlie 10": do 6 mesiacov
- Mikrobiologický filter AquaVallis 10": až kým sa nezapchá, no nie menej ako 5000 litrov
ODPORÚČANÝ PRIETOK: do 4,5 l/min
MAX. TLAK: 5 bar
EFEKTIVITA MIKROBIOLOGICKEJ FILTRÁCIE: od 99.999999 do 100%

MIKROBIOLOGICKÝ FILTER JE CHRÁNENÝ MECHANICKÝM a UHLÍKOVÝM PRED-FILTROM (VEĽKOSŤ PÓRU: 5 mikrónov)

Obsah balenia

 • 3x filtračné teleso 1/2"
 • 1x 10" pred-filter - polypropylén
 • 1x 10" pred-filter - lisované aktívne uhlie
 • 1x 10" mikrobiologický filter AquaVallis
 • 1x konzola na prichytenie na stenu
 • 1x kľúč na filtračné telesá
 • skrutky
 • kohútik
 • hadičky na pripojenie

 

0
Hodnotenie:
% of 100
Write Your Own Review
Hodnotenie produktu:AquaVallis TRIO 10 (s kohútikom)
Vaše hodnotenie
Customer Questions
Dobry den, mam od vas uz 5. rok filtracny pristroj. Som s nim velmi spokojna, ale uz nejaky cas mi zavreta pipa kvapka. poradte mi, co s tym?

Dobrý deň, batériu nám môžete zaslať na servis, prípadne náš technik Vás môže navštíviť doma.

Potrebovala by som filter na vodu zo studne do rodinného domu. Dali sme vodu na rozbor a zistili na zvýšené dusičnany a mikrobiológiu. Vedeli by ste nám poradiť?

Dusičnany a mikrobiologické znečistenie sa dá z vody odstrániť buď centrálne (úprava vody pre celý rodinný dom), alebo lokálne (len úprava pitnej vody v kuchyni). Kuchynské filtre...

Mam male dieta, a kupujeme detske balene vody. Na pitie pouzivame filtrovanie cez kanvicu Brita a uz sa mi nechce tak casto menit tie filtre. Prosim poradite mi vhodny filter na vodu, ktory by zachytaval skodlive veci, necistoty, kovy a pod.

Žial, neexistuje UNIVERZÁLNE filtračné zariadenie vhodné na každú vodu. Filtračné zariadenie sa má vyberať podľa vlastností vstupnej vody. Nakoľko nevieme Vašu adresu, nevieme zistiť ani z&aacute...

Mam vo studnicnej vode koliformne bakterie a kultivovatelne mikroorganizmy. Ako sa daju tieto bakterie z vody odstranit?

Možností dezinfekcie mikrobiologicky kontaminovanej vody je viacero. Mikroorganizmy, cysty, baktérie a vírusy sa dajú z vody odstrániť buď pomocou špecializovaných mikrobiologických filtrov umiestnen...

Mam narazanu studnu a v poslednych 3mesiacoch tecie voda zlta a zapacha.Farbi wc,umyvadlo a zanasa sprchovu hlavicu.Poradte mi prosim ake filtracne zariadenie mam pouzit na odstranenie tohoto problemu,aby mi neodysla pracka a umyvacka riadu. Bratislava Vajnory.

V prvom rade doporucujem nechat urobit rozbor vody v minimalnom rozsahu. Následne, na základe výsledkov rozboru si nechať navrhnúť vhodnú úpravu vody. Podľa Vášho popisu zrejme ide o zvý&...

dobry den, mam obycajny byt v bytovke v Bratislave a robi mi problem voda, ktorou sa sprchujem. Po druhe , chcem si filtrovať aj vodu na pitie v kuchymi. Čo mi doporučujete ? robíte aj montáž? Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň, nevieme aké konktrétne máte problémy s vodou na sprchovanie. Vieme Vám odporúčiť sprchovú hlavicu, ktorá z vody odstraňuje chlór /až 99%/, organické nečistoty, bakt...

Please, mind that only logged in users can submit questions