Filtračná vložka 10" Big Blue 5 μm (polyester)

Krátky popis

Polyesterová filtračná vložka na mechanické nečistoty do 10" filtra Big Blue. 10-násobný filtračný povrch, vysoké prietoky, vysoká životnosť. Kvalitne odstraňuje z vody jemné mikrosedimenty: zákal, hrdzu a piesok. Vložka sa dá očistiť a opakovateľne použiť.

JEMNOSŤ FILTRÁCIE: 5μm
TEPLOTA VODY: 2°C - 80°C
ODSTRAŇUJE: zákal, hrdzu, piesok, mikrosedimenty

14,90 €

Univerzálna polyesterová filtračná vložka

Vysoko prietoková, znovu použiteľná filtračná vložka na odstraňovanie sedimentov. Je vyrobená z pletenej celulózy s polyesterovým plášťom. Odstraňuje piesok, kal, hrdzu a vápno do veľkosti 5 mikrónov. Manuálnym vyčistením čistou vodou je možné vložku opakovanene použiť.

Lisované polyesterové vložky sú navrhnuté pre univerzálne účely filtrovania vody. Sú hospodárne, avšak vysoko efektívne pri redukovaní sedimentačných čiastočiek veľkosti menšej ako 5 mikrónov, čo je štvrtina veľkosti čiastočiek viditeľných okom. Plisovaná konštrukcia vlnitého média 10 násobne zvyšuje filtračnú plochu oproti štandardným vložkám. 10násobná plocha filtračného povrchu znamená nielen vyšší prietok, nižšie tlakové straty, ale aj vyššiu životnosť.

Vložky z polyesterovej tkaniny charakterizuje výborná sedimentačná absorpcia frakcií ako piesok, bahno, hrdza a nerozpustné látky z pitnej vody. Skladaný povrch zvyšuje filtračnú plochu filtračnej vložky. Navyše, tieto filtračné patróny účinne chránia kotle a vykurovacie systémy.

PREDNOSTI

  • Odstraňuje sedimenty (piesok, bahno, hrdza, nerozpustné látky)
  • Viacnásobné použitie vložky po oplachu
  • Skladaný dizajn zväčšuje filtračnú plochu
  • Vysoké prietoky, nízke tlakové straty
  • Kompatibilný s Big Blue ® 10" filtrami

 

 Životnosť filtračnej vložky závisí od úrovne kontaminácie filtrovanej vody (filtračná vložka sa môže čistiť preplachom)

0
Hodnotenie:
% of 100
Write Your Own Review
Hodnotenie produktu:Filtračná vložka 10" Big Blue 5 μm (polyester)
Vaše hodnotenie