PREČO SME PRIPRAVILI BALÍČKY RIEŠENÍ?

Nikto néma čas... doba je rýchla, všade sa ponáhľame a aj tak nič nestíhame! V našom eshope máme cca 900 produktov a preto je pre vás veľmi náročné vybrať si ten správny! Denne máme okolo 30-50 telefonátov a 10-20 mailov na cenové ponuky. Vaše otázky sa však stále opakujú. Preto sme pripravili balíčky riešení na vaše najčastejšie problémy s vodou. Vznikli preto, aby sme celý tento proces zjednodušili a ušetrili nám všetkým práve ten vzácny čas.

nemusíte volať, hľadať, čítať, mailovať, porovnávať, stačí ak si vyberiete jeden z balíčkov riešení.

preco-balicky

PREČO SI VYBRAŤ BALÍČEK?

1. sú vyskladané na základe našich > 12 ročných skúseností

2. sú vyskladané tak ako by sme ich skladali sami pre seba

3. nezabudli sme na zľavy, balíčky sa skladajú z viacerých produktov a kúpou balíčka tak môžete ušetriť 5 až 15% oproti kúpe jednotlivých produktov

KTO PRE VÁS PRIPRAVIL BALÍČKY RIEŠENÍ?

tomi

Ing. Tomáš Kováč 

Expert na zmäkčovanie, destiláciu a úpravu vody

Poznáme sa už viac než 12 rokov a rovnako dlho spolu spolupracujeme. Nedávno sme sa spojili, aby sme svoje skúsenosti a schopnosti využili v prospech vás, našich zákazníkov. Spoločne sme vymysleli a pripravili aj tieto balíčky riešení, aby sme vám pomohli zjednodušiť výber toho  najlepšieho riešenia pre vás.

Tomáš je expertom na osmózy, zmäkčovače vody, UV lampy, destilátory, ale perfektne ovláda celú problematiku úpravy vody. Robí technické návrhy a cenové ponuky na komplexnú, ale aj špecifickú úpravu vody.

Fero sa posledných 5 rokov venoval hlavne ionizovanej vode a jej pozitívnym účinkom na zdravie. Ale má rovnako ako Tomáš, viac ako 12 rokov skúseností z úpravy vody (osmózy, zmäkčovače, destilátory a pod.) Okrem toho sa stará o obsahovú a grafickú stránku eshopu.

fero

Ing. František Krč

Expert
na ionizáciu, zmäkčovanie a úpravu vody