Pumpa na zvýšenie tlaku - EXTERNÁ (Aquafilter)

Krátky popis
Externé pomocné čerpadlo s predfiltrom, používané na zvýšenie tlaku pre Reverznú osmózu tam kde je tlak menší ako 2,8 bar. Čerpadlo od renomovaného amerického výrobcu Aquafilter USA.
Špeciálna cena 99,00 € Normálna cena 149,00 €

Externé pomocné čerpadlo do reverznej osmózy s mechanickým predfiltrom 20 μm, ktorý chráni čerpadlo a ďalšie súčasti pred mechanickými nečistotami.

Jednoduché zapojenie:

Čerpadlo, ako aj všetky potrebné súčasti (spínač vysokého a nízkeho tlaku) sú už zapojené a umiestnené v kryte, pripravené na prevádzku. Čerpadlo stačí pripojiť na vodu pomocou 1/4" hadičky (vstup/výstup) a zapojiť do siete pomocou dodaného adaptéra.
Po správnom prvotnom nastavení čerpadla je zabezpečená trvalá tichá a efektívna prevádzka, ako aj automatické vypínanie čerpadla po dosiahnutí stanoveného tlaku (dá sa regulovať pomocu spínača vysokého tlaku).

Použitie: zvýšenie výkonu reverznej osmózy tam, kde je tlak menší ako 2,8 bar.

Zariadenie je napájané elektrickou energiou z dodaného sieťového adaptéra s jednosmerným napätím (24V).

Balenie obsahuje pumpu, sieťový adaptér a všetky ďalšie komponenty potrebné pre montáž.

Nami dodávané zariadenie bolo konštruované a testované na dlhoročnú, efektívnu a tiež tichú prevádzku. Zariadenie je možné počuť len vo veľmi tichom prostredí a len v čase, keď sa dopĺňa zásobník vody. Po naplnení zásobníka vodou sa zariadenie automaticky vypne.

Určite spozorujete značný nárast výkonu vášho filtračného zariadenia.
0
Hodnotenie:
% of 100
Write Your Own Review
Hodnotenie produktu:Pumpa na zvýšenie tlaku - EXTERNÁ (Aquafilter)
Vaše hodnotenie