Úprava pitnej
a úžitkovej vody

Preskočiť k hlavnému obsahu »

Váš košík je prázdny

Destilátory vody

Zariadenia na výrobu destilovanej vody, demineralizovanej vody a deionizovanej vody s veľmi nízkou vodivosťou. Nízke náklady na prevázdku, Rôzne kapacity.

  Zatiaľ nebola položená žiadna otázka.

  Zadajte Vašu otázku:

  * Tieto polia sa musia vyplniť

  Položiek: 2

  na stránku

  Tabuľku  Zoznam 

  Nastaviť zostupne
  • Crystal LAB 50 (demineralizovaná voda)

   Demiralizačná reverzná osmóza Crystal LAB 50

   Toto filtračné zariadenie vyrába demineralizovanú vodu s veľmi nízkou vodivosťou (pod 0,1 μS). Demineralizovanú vodu vyrobenú pomocou tohoto prístroja môžete používať všade tam, kde ste pred tým používali destilovanú vodu.# Filtračné zariadenie je vhodné zvlášť pre laboratóriá, sterilizačné prístroje a všade tam, kde je potrebná ultračistá voda, alebo destilovaná voda.

   Bežná cena: 599,00 €

   Akciová cena: 468,00 €

  • Crystal LAB 225 (destilátor vody)

   Crystal LAB 225 - prístoj na výrobu demineralizovanej vody na laboratórne účely

   Toto filtračné zariadenie vyrába demineralizovanú vodu s veľmi nízkou vodivosťou. Demineralizovanú vodu vyrobenú pomocou tohoto prístroja môžete používať všade tam, kde ste pred tým používali destilovanú vodu. Výslednú kvalitu vody môžete priebežne monitorovať pomocou nainštalovaného merača vodivosti (meria vodivosť vstupnej ako aj výstupnej vody) # Filtračné zariadenie je vhodné zvlášť pre laboratóriá, sterilizačné prístroje a všade tam, kde je potrebná ultračistá voda, alebo destilovaná voda.
   990,00 €

  Položiek: 2

  na stránku

  Tabuľku  Zoznam 

  Nastaviť zostupne