Disruptor TRIO 10

Krátky popis

Vodný filter Disruptor TRIO 10 na mikrobiologicky kontaminovanú vodu odstráni od 99.999% baktérií a vírusov (odstraňuje aj coronavírus), do 90% ťažkých kovov - doložené výsledkami testov Výskumného Ústavu Vodného Hospodárstva Bratislava. Preto je vhodný na filtráciu nielen komunánej ale aj studničnej vody. Pomocou elektrostatického náboja dokážu filtre Crystal Disruptor® úplne z vody odstrániť baktérie a vírusy, ako aj všetky častice s veľkosťou nad 0,2 µm. A to pri zachovaní vysokých prietokov, veľmi malých tlakových strát a dlhej životnosti filtračnej vložky.

Veľkosť pripojenia: 3/4"

Ako filtračné vložky sú vhodné modely 10".

Súčasťou triojdielneho filtra sú držiaky na uchytenie, skrutky,klúč na filtre,10" Filter 5 mikrónový (polypropylén) a 2x Mikrobiologický filter Crystal Disruptor® 10".

249,00 €
Prispôsobiť Disruptor TRIO 10

* Povinné políčka

Vaše prispôsobenie
Disruptor TRIO 10 - mechanický filter 5mcr, mikrobiologický filter DISRUPTOR 2 x
Disruptor TRIO 10

Skladom

249,00 €

Zhrnutie

  Nano filtračný systém Disruptor TRIO 10 s mechanickým a mikrobiologickým filtrom je určený pre domácnosti na mikrobiologicky kontaminovanú vodu pod kuchynský drez.

  Disruptor TRIO 10 z vody odstráni všetky mikrosedimenty väčšie ako 5μm, mikrobiologické nečistoty (vrátane vírusov a baktérií), fekálie, koloidné dielce a široké spektrum organických a anorganických rozpustených nečistôt (vrátane chlóru a organické chloridy, časť pesticídov a olejové nečistoty)
  Filtračný systém Disruptor TRIO sa skladá z 3 filtračných telies veľkosti 10".

  • V prvom filtračnom telese je umiestnený mechanický filter, ktorý z vody odstráni všetky mechanické nečistoty väčšie ako 5 µm. Jeho úlohou je chrániť mikrobiologický filter pred poškodením v dôsledku pevných častíc, ktoré sa vyskytujú vo vode.
  • V druhom filtračnom telese je umiestnený patentovaný mikrobiologický filter Disruptor, ktorý chráni pred baktériami vírusmi a ťažkými kovmi s účinnosťou 99.999%.
  • V treťom filtračnom telese je umiestnený patentovaný mikrobiologický filter Disruptor, ktorý chráni pred baktériami vírusmi a ťažkými kovmi s účinnosťou 99.999%.

  Pomocou elektrostatického náboja dokážu filtre Crystal Disruptor® úplne z vody odstrániť baktérie a vírusy, ako aj všetky častice s veľkosťou nad 0,2 µm. A to pri zachovaní vysokých prietokov, veľmi malých tlakových strát a dlhej životnosti filtračnej vložky.

  >99,999% odstránenie baktérií - EColi (Escherichia Coli), koliformné baktérie, Enterokoky, Legionella Pneumophila, Pseudomonas aeruginosa
  >99,999% odstránenie vírusov - Rotavírus, Koronavírus, atď.
  >99,9% Cýst
  >98.8% Kadmium
  >98.4% Striebro
  >97.6% Olovo
  >95.9% Arzén V
  >95.8% Chróm
  >84.4% Železo
  >76.5% Selén
  >72.8% Ortuť
  Čiastočné odstránenie menších koncentrácií Železa, Ortute, Selénia
  Efektívne odstránenie ílu alebo iného jemného zákalu prechádzajúceho cez bežné filtre
  Jemné čiastočky, mikroplasty

  > Filtre Crystal Disruptor majú rovnaké účinnosti filtrácie počas celej životnosti filtračnej vožky (až kým sa úplne nezapchá).
  > Filtračnú vložku Crystal Disruptor treba vymeniť za novú, až keď viditeľne klesne prietok vody.

  Filtre Crystal Disruptor® doporučujeme vymeniť vždy, keď tlaková strata dosiahne 1,5 bar a viac

   

  ŽIVOTNOSŤ:
  - Pred-filter mechanický 10":
  do 12 mesiacov
  - Mikrobiologický filter Disruptor 10": až kým sa nezníži prietok, alebo maximálne 37800 litrov
  - Mikrobiologický filter Disruptor 10": až kým sa nezníži prietok, alebo maximálne 37800 litrov

  • Pred-filtrácia: vhodná kôli predĺženiu životnosti Crystal Disruptor
  • Kapacita mikrobiologického filtra: do 37 800 litrov*
  • Materiál: Nanovlákna
  • Maximálny prietok: 11 l/min
  • Hlavné použitie: Hlavný vstup vody do bytu, rodinného domu, kuchyňa

   Novú filtračnú vložku je nutné prepláchnuť 75 litrami vody.

  * Životnosť filtračnej vložky je veľmi závislá od kvality vstupnej vody. Kvôli predľženiu životnosti je potrebné filtre Crystal Disruptor chrániť účinnou pred-filtráciou.

   

  Technická špecifikácia použitého filtračného materiálu

  Teplom spájaná zmes mikro sklenených vlákien a celulózy s integrovanými nano-vláknami hliníka v nepletenej matrici vytvára elektro-pozitívne nabitý filtračný materiál. Crystal Disruptor® prináša unikátnu kombináciu vysokej efektivity a kapacity, pri zachovaní vysokých prietokov a nízkych tlakových strát.

  • Tlaková strata: 0,2 - 0,5 bar
  • Silt Density Index (SDI): ≤ 0.5
  • Zníženie zákalu: < 0,01 NTU až po maximálny ΔP 2,8 bar
  • Požiatočná tlaková strata: < 0,1 bar
  • Efektivita: 99.9% odstránenie častíc väčších ako 0,2μm
  • Zádržná kapacita: 89 mg/cm2 (A2 jemný testovací prach)
  • Odstránenie cýst > 5 LRV
  • Odstránenie baktérií: > 5 LRV
  • Prietok: 5 mL/cm2/min
  • Pracovná teplota vody: 4 - 57°C
  • Maximálny tlak: 4,83 bar
  • Rozsah pH vody: 4 - 10 pH

   

  Obsah balenia

  3x filtračné teleso 1/2"
  1x 10" pred-filter - polypropylén
  2x 10" mikrobiologický filter Disruptor
  1x konzola na prichytenie na stenu
  1x kľúč na filtračné telesá
  skrutky

   

  0
  Hodnotenie:
  % of 100
  Write Your Own Review
  Hodnotenie produktu:Disruptor TRIO 10
  Vaše hodnotenie
  Customer Questions
  Dobry den, mam od vas uz 5. rok filtracny pristroj. Som s nim velmi spokojna, ale uz nejaky cas mi zavreta pipa kvapka. poradte mi, co s tym?

  Dobrý deň, batériu nám môžete zaslať na servis, prípadne náš technik Vás môže navštíviť doma.

  Potrebovala by som filter na vodu zo studne do rodinného domu. Dali sme vodu na rozbor a zistili na zvýšené dusičnany a mikrobiológiu. Vedeli by ste nám poradiť?

  Dusičnany a mikrobiologické znečistenie sa dá z vody odstrániť buď centrálne (úprava vody pre celý rodinný dom), alebo lokálne (len úprava pitnej vody v kuchyni). Kuchynské filtre...

  Mam male dieta, a kupujeme detske balene vody. Na pitie pouzivame filtrovanie cez kanvicu Brita a uz sa mi nechce tak casto menit tie filtre. Prosim poradite mi vhodny filter na vodu, ktory by zachytaval skodlive veci, necistoty, kovy a pod.

  Žial, neexistuje UNIVERZÁLNE filtračné zariadenie vhodné na každú vodu. Filtračné zariadenie sa má vyberať podľa vlastností vstupnej vody. Nakoľko nevieme Vašu adresu, nevieme zistiť ani z&aacute...

  Mam vo studnicnej vode koliformne bakterie a kultivovatelne mikroorganizmy. Ako sa daju tieto bakterie z vody odstranit?

  Možností dezinfekcie mikrobiologicky kontaminovanej vody je viacero. Mikroorganizmy, cysty, baktérie a vírusy sa dajú z vody odstrániť buď pomocou špecializovaných mikrobiologických filtrov umiestnen...

  Mam narazanu studnu a v poslednych 3mesiacoch tecie voda zlta a zapacha.Farbi wc,umyvadlo a zanasa sprchovu hlavicu.Poradte mi prosim ake filtracne zariadenie mam pouzit na odstranenie tohoto problemu,aby mi neodysla pracka a umyvacka riadu. Bratislava Vajnory.

  V prvom rade doporucujem nechat urobit rozbor vody v minimalnom rozsahu. Následne, na základe výsledkov rozboru si nechať navrhnúť vhodnú úpravu vody. Podľa Vášho popisu zrejme ide o zvý&...

  dobry den, mam obycajny byt v bytovke v Bratislave a robi mi problem voda, ktorou sa sprchujem. Po druhe , chcem si filtrovať aj vodu na pitie v kuchymi. Čo mi doporučujete ? robíte aj montáž? Ďakujem za odpoveď

  Dobrý deň, nevieme aké konktrétne máte problémy s vodou na sprchovanie. Vieme Vám odporúčiť sprchovú hlavicu, ktorá z vody odstraňuje chlór /až 99%/, organické nečistoty, bakt...

  Preco tento set obsahuje dva mikrobiologicke filtre? Pri vymene filtra potom treba menit oba naraz?

  Kôli 100% mikrobiologickej nezávadnosti prefiltrovanej vody vkladáme do systému 1ks predfilter a 2ks vložku Disruptor, v nasledovnom poradí: Predfilter (polypropylén alebo lisované aktívne uhlie) Disruptor Disruptor Filtračnú vložku Disruptor...

  Please, mind that only logged in users can submit questions