Filter do kanvice Aquaphor Maxfor B100-25 (3 ks)

Krátky popis

Aquaphor B100-25 Maxfor je filtračná vložka, ktoru je možné použíť aj vo filtračných kanvicach BRITA MAXTRA.

Dokáže odstrániť z vody chlór, fenol, benzol, ťažké kovy a štandardnú tvrdosť vody z kohútika. Okrem toho táto vložka zabraňuje rozmnožovaniu bakterií vo vnútri filtra vďaka unikátnej technológii.

Balenie obsahuje 3 ks filtrov B100-25.

12,90 €

Aquaphor B100-25 Maxfor je filtračná vložka, ktorú je možné použíť aj vo filtračných kanvicach BRITA MAXTRA. Dokáže odstrániť z vody chlór, fenol, benzol, ťažké kovy. Okrem toho táto vložka zabraňuje rozmnožovaniu bakterií vo vnútri filtra.

Vďaka využitiu unikátnych vláknitých sorpčných materiálov značky Akvalen v kombinácii s najlepšími značkami aktívneho uhlia sa dosiahne toho, že filter B25 spoľahlivo a nevratne zadržiava nielen organické zlúčeniny a ťažké kovy, ale aj ďalšie druhy škodlivých prímesí.

Potlačenie množenia baktérií je dosiahnuté použitím modifikovaného vlákna Akvalen, ktoré obsahuje striebro fixované v sieťke sorbentu.

Zabezpečí čistú vodu bez zvyškov aktívneho chlóru a organických prímesí, s príjemnou chuťou a bez zápachu

Aquaphor B100-25 Maxfor pasuje do nami predávaných kanvíc Aquaphor:

0
Hodnotenie:
0% of 100
Write Your Own Review
Hodnotenie produktu:Filter do kanvice Aquaphor Maxfor B100-25 (3 ks)
Vaše hodnotenie
Customer Questions
Odstraňuje filter, pripadne filtre do kuchyne - do kuchynského drezu aj baktériu e-coli? Našli nám ju pri rozbore v studnicnej vode na chate.

Určite nie! Filtračné kanvice sú určené výhradne na filtráciu pitnej (nekontaminovanej) vody. Ochranu pred baktériami/vírusmi poskytujú špecializované mikrobiologické filtre...

Please, mind that only logged in users can submit questions