Podpultový ionizátor vody Chanson ROYALE (7-platňový, Max. ORP - 850) MONTÁŽ NA SLOVENSKU ZADARMO

Krátky popis

Royale je tým najlepším čo si môžete integrovať do Vašej kuchynskej linky. Vysoký výkon je samozrejmosťou a špičkový dizajn sú ozdobou každej kuchyne.

Prevádzka tohto ionizátoru je veľmi komfortná. Ovládanie je farebným (českým) dotykovým displejom a výkon je možné plynule regulovať. Royale je vyrobený z kvalitných materiálov pôvodom z USA, Japonska a Taiwanu, batéria je chrómová.

Obsahuje 7 veľkých titánových dosiek potiahnutých platinou s dlhou životnosťou. Na všetky diely poskytujeme záruku, v prípade potreby poskytujeme aj pozáručné opravy a servis.

Maximálne hodnoty: ORP -850, pH 11,3.
Výrobca CHANSON Taiwan

2 780,00 €

 

Luxusný podpultový ionizátor so 7 elektródami CHANSON ROYALE

 

Prináša do vašej kuchyne luxusu a množstvo výkonu.

Ionizátor vody CHANSON ROYALE je určený na inštaláciu pod kuchynskú linku a nielenže upúta vašu pozornosť vďaka osobitému dizajnu, ale taktiež obohatí interiér vašej kuchyne výrazom estetiky a luxusu.

 

Jeho vysoký výkon až -850 ORP* ocenia najmä osoby s chronickými ochoreniami vďaka modulovaniu vysokých hodnôt pH a ORP. Sada príslušenstva je naozaj premyslená, inštalácia je úplne jednoduchá a prevádzka tohoto ionizátoru je komfortná. Ovládanie dotykovým panelom. Obsahuje 7 veľkých platinových dosiek.

* maximálne a minimálne hodnoty ORP a pH závisia od kvality vstupnej vody a prietoku vody, nie sú preto garantované ani výrobcom alebo predajcom.

 

 

 

Krásny displej a jednoduché ovládanie

 


Malé rozmery

Oproti iným podpultovým ionizátorom Royale má veľmi malé rozmery a preto sa vojde aj tam kde sa iné ionizátory nezmestia.

 

NAŠE INŠTALÁCIE

Počet platinových elektród

11

Filter

1. mechanický
2. uhlíkový

Prietok vody

1-4 l/min

Životnost filtra

3.600 l vody

Ovládanie

dotykové

Menu

anglické

Životnost zariadenia

15 – 20 rokov

Max. hodnoty ionizácie

2,5 – 12 pH a ORP +1050MV ~ -1050MV

Rozmery (v x š x h)

36 x 35 x 13 cm
batéria: 34 x 5 cm

Certifkát

CE, zdravotnícke zariadenie

Záruka

2 rokov

0
Hodnotenie:
% of 100
Write Your Own Review
Hodnotenie produktu:Podpultový ionizátor vody Chanson ROYALE (7-platňový, Max. ORP - 850) MONTÁŽ NA SLOVENSKU ZADARMO
Vaše hodnotenie
Customer Questions
Dobrý deň, preco su ionizatory tak predrazene? Ved ich skutocna cena nemoze byt viac, ako nekolko EUR, ale predavaju sa za stovky alebo tisicky.

Dobry den, su ionizatory aj za par korun, ale vnutri najdete medene platne... Certifikovany  ionizator vody, ktory ma osadne platinovo-titanove platne z Korei je opodstatnene drahsi, rovnako aj vysledky su neporovnatelne s lacnejsimi vyrobkami. ...

Aky je rozdiel medzi 5-platnovym a 7-platnovym pristrojom z hladiska kvality vody, ci jej stupna ionizacie?

Čím viac má Ionizátor vody platní, tým silnejšie vie vodu ionizovať. 7-platňový ionizátor dosiahne extrémnejšie hodnoty pH a ORP. Na použite v domácnosti však 5-platňov...

Na čo všetko môžem použiť ionizovanú alkalickú vodu ? Napr. na polievky, prívary, varenie mäsa atď. Jej požitie je niečím obmedzené ? Prosím o odpoveď a vopred ďakujem.

Dobrý deň, tak ako píšete: Alkalickú (zásaditú) vodu môžete použiť na všetky jedlá a tiež na čistenie ovocia a zeleniny. Namočte zeleninu a ovocie do nádody a napustite ionizovanú vodu s najvyšším pH, zhruba po 15-20 minútac uvidíte na povrchu vody nečistoty...

Please, mind that only logged in users can submit questions