Podpultový ionizátor vody CRYSTAL TOP (7-platňový, Max. ORP - 700)

SKU
ionizator-vody-crytal-top
Krátky popis

Ionizátor vody CRYSTAL TOP predstavuje vrchol medzi ionizátormi vody, ktorý sa vďaka svojmu elegantnému modernému dizajnu hodí do každej kuchyne.

Prostredníctvom 7 elektród produkuje zásaditú vodu s vysokým pH prospešnú pre ľudský organizmus. Druhým produktom je kyslá, resp. acidická voda, ktorá má svoje využitie napr. v kozmetickom priemysle či ako dezinfekcia. Systém disponuje viacstupňovým filtrom so životnosťou 3600 l, ktorý sa postará o zachytenie mechanických nečistôt, chlóru, jeho zlúčenín a predchádza vzniku a množeniu baktérií.

Maximálne hodnoty: ORP -700, pH 10,5.
Výrobca IONIA Južná Kórea

2 290,00 €

Ionizátor vody CRYSTAL TOP 

Predstavuje vrchol medzi ionizátormi vody, ktorý sa vďaka svojmu elegantnému modernému dizajnu hodí do každej kuchyne.. Prostredníctvom 7 elektród produkuje zásaditú vodu s vysokým pH prospešnú pre ľudský organizmus. Druhým produktom je kyslá, resp. acidická voda, ktorá má svoje využitie napr. v kozmetickom priemysle či ako dezinfekcia. Systém disponuje viacstupňovým filtrom so životnosťou 3600 l, ktorý sa postará o zachytenie mechanických nečistôt, chlóru, jeho zlúčenín a predchádza vzniku a množeniu baktérií.

 

 

Digitálny dotykový ovládací panel

Elegantný viacfarebný dotykový kontrolný panel je namontovaný v hornej časti jednotky. Jednoduchým ovládaním si nastavíte typ aj hodnotu vody – pre produkciu zásaditej vody zvolíte tlačidlom “Alkaline” úroveň 1-4. Následne pomocou tlačidla Start/Stop pustíte, resp. zastavíte tok vody. Rovnako postupuje pri zvolení acidickej “Acidic” (úroveň 1-2) alebo čistej filtrovanej vody “Purified”.

 

 

 

Viacstupňová filtrácia

Filtračná vložka je zložená z viacerých vrstiev, ktoré zabezpečujú odstránenie väčšiny škodlivých látok nachádzajúcich sa vo vašej vode. Voda je pretlačená uhlíkovým blokom, aby došlo k odstráneniu chemikálií a plynov a následne vrstvou aktívneho uhlia, aby sa odfiltrovali aj zvyšné znečisťujúce látky. Nakoniec voda opäť prejde antibakteriálnou keramickou vrstvou v ionizátore a výsledkom je maximálne čistá voda.

 
 
 
 
 
 

NAŠE INŠTALÁCIE

Počet platinových elektród

11

Filter

1. mechanický
2. uhlíkový

Prietok vody

1-4 l/min

Životnost filtra

3.600 l vody

Ovládanie

dotykové

Menu

anglické

Životnost zariadenia

15 – 20 rokov

Max. hodnoty ionizácie

2,5 – 12 pH a ORP +1050MV ~ -1050MV

Rozmery (v x š x h)

36 x 35 x 13 cm
batéria: 34 x 5 cm

Certifkát

CE, zdravotnícke zariadenie

Záruka

2 rokov

0
Hodnotenie:
% of 100
Write Your Own Review
Hodnotenie produktu:Podpultový ionizátor vody CRYSTAL TOP (7-platňový, Max. ORP - 700)
Vaše hodnotenie