Kotlová voda

Kotlová voda by mala spĺňať všetky požiadavky na úsporu energie pri výrobe tepla. Kotlová voda by mala byť taká, aby sa zabránilo korózii, usádzaniu kalov a predĺžila sa životnosť energetických zariadení.

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

4 položiek

na stránku
Nastaviť zostupný smer
 1. MagnaClean MC4 + Leak Sealer 500ml
  29,05 €
  MC4+ Leak Sealer 500ml dóza je chémia do ústredného kúrenia kde vypĺňa netesnosti, priesaky. Zabezpečuje stály tlak v systéme aj správnu funkčnosť kotla. Je v dóze a aplikuje sa cez filter ktorý slúži ako plniaca nádoba. Pozri postup.
 2. MagnaClean MC2 + Silencer 500ml
  28,34 €
  MC2+ Silencer 500ml dóza je chémia do vykurovacieho systému. Pre zníženie hlučnosti kotla počas jeho prevádzky. Je v dóze a aplikuje sa cez filter, ktorý slúži ako plniaca nádoba. Obhospodári 125L vody v systéme. Pozri postup.
 3. MagnaClean MC1 + Protector 500ml
  29,99 €
  MC1+ Protector 500ml dóza je chémia do vykurovacieho systému. Vytvára ochrannú vrstvu ktorá bráni usadeniu čierneho kalu v systéme ústredného kúrenia. Je v dóze a aplikuje sa cez filter ktorý slúži ako plniaca nádoba. Pozri postup.
 4. Cetamín F300
  22,10 €
  Filmotvorný Inhibítor korózie Cetamín F300 - Na kovových, keramických a plastových povrchoch vytvára ochranný mikrofilm, bráni usádzaniu vodného kameňa a korózii, vhodný pre podlahové kúrenie. Cetamín F300 vytvára zásadité prostredie, obsahuje dispergátor a tým znižuje…
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

4 položiek

na stránku
Nastaviť zostupný smer