Crystal HYDROGENIS - Vodíkový Generátor

Krátky popis

Inteligentný vodíkový generátor Crystal HYDROGENIS dokáže za pár minút vyrobiť vysoko-kvalitný molekulárny vodík prospešný pre Vaše zdravie. Vodíková voda pôsobí v tele ako antioxidant. Pohlcuje voľné radikály, hydratuje, dobíja energiu, podporuje imunitu, podporuje cievny systém, redukuje hmotnosť, regeneruje telo po športe, má omladzujúci efekt.

Vodíkový generátor Crystal HYDROGENIS je vhodný do domácností pre celú rodinu, do kancelárií, podnikov aj reštaurácií. Ponúka vodu bohatú na vodík vyrobenú len za 5 minút. Objem kanvice 1600 ml. Dve úrovne vodíkového cyklu - H2 STANDARD a H2 HIGHER.

HYDROMAGIC FILTER - Voda prechádza cez hydromagic filter a nadobúda harmonickú rovnováhu vďaka prírodným kameňom.

SELF CLEANING - Prístroj má samočistiacu funkciu

TOUCH CONTROL - Funkcia ovládania jedným dotykom

LED LIGHT  - Meniteľné led svetlo pre lepšiu náladu


299,00 €

Prečo potrebujeme antioxidanty?

Voľné radikály v našom tele majú silné oxidačné schopnosti, napádajú a poškodzujú bunky v našich orgánoch, aby spôsobili a urýchlili rôzne choroby a startnutie. Antioxidanty zabraňujú oxidácii buniek chemickou kombináciou s voľnými radikálmi. Vodík je známy ako najlepší antioxidant a je viac ako 100 x účinnejší než vitamín C. Vodík je najľahší a najmenší prvok, ktorý preniká aj na miesta, kde sa iné antioxidanty nedostanú - neuróny a bunkové jadrá. 

Vodíkový generátor Crystal HYDROGENIS vyrába vodík pomocou elektrolýzy,  ktorá prebieha v SPE membráne umiestnenej v spodnej časti prístroja. Časť vodíka je v plynnej forme a časť vodíka sa rozpustí vo vode - práve tento má terapeutické účinky. Rozkladom molekuly vody získavame samostatné molekuly vodíka a zároveň nám ostáva kyslík, ktorý sa uvoľňuje do spodného priestoru prístroja, do vody sa pridáva vďaka SPE membráne len vodík. Tento na seba viaže voľné radikály a preto má liečivé účinky.

Počas jedného cyklu dokáže vodíkový generátor Crystal HYDROGENIS vygenerovať až 1200 – 1500 PPM (µg – L) obsahu vodíka. Vyrobená vodíková voda má svoje pôvodné pH aj svoje pôvodné zloženie. Odporúčame do vodíkového generátora používať filtrovanú vodu, ktorá je očistená od chlóru, mechanických a organických nečistôt. Pre úplnú istotu je vhodné použitie reverznej osmózy, ktorá dokáže odfiltrovať viac než 95% všetkých nežiadúcich prvkov rozptýlených vo vode, s ktorými by mohol voľný vodík reagovať. Reverzná osmóza odstráni nepríjemnú tvrdosť vody, ale aj baktérie, cysty, huby a vírusy.

Vodíková voda a molekulárny vodík:Vodíková voda v tele

 • má antioxidačné vlastnosti
 • viaže voľné radikály
 • pôsobí preventívne pred oxidačným stresom
 • pôsobí protizápalovo (reuma, paradentóza)
 • pôsobí protialergicky
 • je netoxická aj vo vysokých dávkach
 • má bunko-protektívny efekt
 • preniká rýchlo do buniek (ako žiadny iný antioxidant)
 • má pozitívny efekt na „choroby životného štýlu“ napr. diabetes, mozgové a neurogeneratívne choroby, reuma
 • má potenciál na zvyšovanie fyzického výkonu u profesionálov aj ľudí, ktorí necvičia
 • je lacná, jednoduchá a efektívna
 • nemá vedľajšie účinky a nepôsobí stimulačne
 • účinok preukázaný na viac ako 38 rôznych chorobách (vrátane rakoviny)
 • znižuje cholesterol
 • pôsobí protektívne pri vysokointenzívnom zaťažení
 • znižuje pH a znižuje množstvo laktátov
 
 

Vodíkový generátor Crystal HYDROGENIS

 

 Vodík má pozitívny účinok na viac ako 38 rôznych chorôb. Má úžasnú schopnosť prenikať do bunkových membrán ako žiadny iný antioxidant. Vodík je najpočetnejší element vo vesmíre a tvorí až 75%. Molekulárny vodík môže mať široké uplatnenie v liečbe a prevencii väčšiny chorôb zo zlého životného štýlu, v startnutí, či rakovine. S vekom musíme prijímať viacej antioxidantov, pretože naše telo produkuje menej antioxidačných enzýmov, ak chceme zostať dlho zdravý. Terapia vodíkom bude jeden z najväčších nástrojov pri terapii zápalov, rakoviny, neurodegeneratívnych porúch v blízkej budúcnosti.

 

Bezpečnostné upozornenia

 • V žiadnom prípade nepoužívajte perlivú či šumivú vodu.
 • Pri používaní prístroja musí byť vždy naplnený vodou, inak by mohlo dôjsť k poškodeniu elektrolýzneho článku.
 • Na čistenie nepoužívajte žiadne chemické čistiace prostriedky.
 • Pred prvým použitím musí byť batéria plne nabitá


Rozmery vodíkového generátora Crystal HYDROGENIS:       21 x 18,2 x 33,6 cm                                      

Hmotnosť vodíkového generátora Crystal HYDROGENIS:      2,700 kg

 

Materiál:  Eastman Tritan - vysoko odolný plast, potravinársky

znáša vysoké teploty, ekologický

Zdroj napájania:  DC 12V

Farba :  Biela

Napájanie: 15 W

Objem kanvice: 1600 ml

Bezpečnostný výkon: V súlade s normami CCC

Teplota vody: 1 - 80 °C 

 

 

0
Hodnotenie:
% of 100
Write Your Own Review
Hodnotenie produktu:Crystal HYDROGENIS - Vodíkový Generátor
Vaše hodnotenie
Customer Questions
Dobrý deň, preco su ionizatory tak predrazene? Ved ich skutocna cena nemoze byt viac, ako nekolko EUR, ale predavaju sa za stovky alebo tisicky.

Dobry den, su ionizatory aj za par korun, ale vnutri najdete medene platne... Certifikovany  ionizator vody, ktory ma osadne platinovo-titanove platne z Korei je opodstatnene drahsi, rovnako aj vysledky su neporovnatelne s lacnejsimi vyrobkami. ...

Aky je rozdiel medzi 5-platnovym a 7-platnovym pristrojom z hladiska kvality vody, ci jej stupna ionizacie?

Čím viac má Ionizátor vody platní, tým silnejšie vie vodu ionizovať. 7-platňový ionizátor dosiahne extrémnejšie hodnoty pH a ORP. Na použite v domácnosti však 5-platňov...

Na čo všetko môžem použiť ionizovanú alkalickú vodu ? Napr. na polievky, prívary, varenie mäsa atď. Jej požitie je niečím obmedzené ? Prosím o odpoveď a vopred ďakujem.

Dobrý deň, tak ako píšete: Alkalickú (zásaditú) vodu môžete použiť na všetky jedlá a tiež na čistenie ovocia a zeleniny. Namočte zeleninu a ovocie do nádody a napustite ionizovanú vodu s najvyšším pH, zhruba po 15-20 minútac uvidíte na povrchu vody nečistoty...

Please, mind that only logged in users can submit questions