Pultový ionizátor vody Crystal MAX (11-platňový, Max. ORP: -1050)

Hodnotenie:
100% of 100
Krátky popis

Najvýkonnejší luxusný pultový ionizátor s 11timi elektródami Crystal MAX. 

Ionizátor sa ovláda pomocou dotykového panela umiestneného ionizátore. LCD displej zobrazuje typ vody a stupeň ionizácie. Zobrazuje tiež životnosť filtra - pripomenie vám, kedy je čas na výmenu filtra. 

Maximálne hodnoty: ORP -1050, pH 12.

Výrobca TYENT Južná Korea
Zariadenie má platné certifikáty zdravotníckej pomôcky, CE, TÜV.

2 699,00 €

 

Najvýkonnejší luxusný pultový ionizátor s 11timi elektródami Crystal MAX

 

 

LUXUS A VÝKON

 

 

Prináša do vašej kuchyne estetiku a množstvo výkonu.

Ionizátor vody Crystal MAX je určený na inštaláciu na kuchynskú linku a nielenže upúta vašu pozornosť vďaka osobitému dizajnu, ale taktiež obohatí interiér vašej kuchyne výrazom estetiky a luxusu.

 

 

 

FUNKCIE A BENEFITY

Dotyková TFT LCD obrazovka s jasným obrazom

Dotykový LCD displej s 262 000 farbami zobrazuje rôzne údaje v reálnych, živých farbách.

 

Nástenná inštalácia

Vďaka pripevneniu na stenu môžete lepšie využiť priestor vo vašej kuchyni.

 

Pohodlné ovládanie

Ionizátor ponúka podobné užívateľské prostredie ako váš smarfón.

 

Ohybná výtoková 46 cm dlhá trubica

Pomocou ohybnej trubice môžete spracovanú vodu dávkovať v akomkoľvek uhle a smere.

Jednoduchá výmena filtra

Filtračnú kazetu je možné vymeniť rýchlo a jednoducho.

 

Hlasový sprievodca s kvalitným MP3 zvukom

Zvukové signály s krištáľovo čistým zvukom.

 

Rýchly prístup k filtrom

Filtre sú ukryté za dvierkami; pri ich výmene nemusíte s ionizátorom vôbec manipulovať.

 

Moderný a čistý dizajn

Pochrómované časti, jednoduché línie a zaoblené rohy dodávajú ionizátoru nezameniteľný štýl.

 

 
 

ĎALŠIE FUNKCIE

 

LCD ovládací panel s vysokým rozlíšením

Dotykový displej s 262 000 živými reálnymi farbami poskytuje rýchly prehľad o rôznych informáciách a jednoduché ovládanie. Prvý plne dotykový ovládací panel v segmente. Vďaka systému plne dotykového ovládacieho panelu uvediete ionizátor do činnosti pomcou jediného dotyku ikony požadovanej funkcie zobrazenej na obrazovke.

 

 
 
 
 

Grafické užívateľské rozhranie

Užívateľské rozhranie je navrhnuté najmä s ohľadom na jednoduchosť ovládania. Komunikácia medzi používateľom a ionizátorom nikdy nebola jednoduchšia.

 
 
 
 

Optimálny uhol umiestnenia panelu pre pohodlné ovládanie

Dotykový panel je mierne naklonený tak, aby bol umiestnený priamo v zornom uhle používateľa. Uhol je ideálny pre pohodlné používanie, jednoduchý prístup k panelu a ideálnu viditeľnosť obrazu.

 

 Ukazovateľ času používania a výmeny filtra

Prietokový snímač s pamäťou presne indikuje ako dlho sa filter používal a koľko vody cez neho pretieklo. Na displeji sa v reálnom čase priebežne zobrazuje stav opotrebenia filtra. Na odporúčaný čas výmeny filtra vás automaticky upozorní hlásenie na obrazovke a zvukový signál.

 

 

 

Automatické a manuálne čistenie

Vnútro elektrolytickej komory sa v pravidelných intervaloch automaticky čistí, čím sú zaručené stále prevádzkové podmienky pri elektrolýze. Komoru môžet takisto vyčistiť ručne kedykoľvek, keď to pokladáte za vhodné.

 

 

 

Automatický úsporný režim

Ak sa ovládací panel dlhšie nepoužíva, podsvietenie sa automaticky vypne a obrazovka sa prepne do úsporného režimu so zobrazením času..

 
 

 

 

Funkcia TURBO

Funkcia TURBO vám umožňuje získať silno zásaditú vodu ideálnu na účely čistenia ovocia a zeleniny. Voda získaná funkciou TURBO nie je určená na pitie. Túto vodu NIKDY NEPITE!

 

 

Napájací sieťový zdroj typu SMPS

Ionizátor je vybavený zdrojom jednosmerného prúdu typu SMPS, ktorý sa používa v najmodernejších zariadeniach, čím je zaručená maximálna stabilita napájania elektrickým prúdom a vnútorný preventívny mechanizmus proti prehrievaniu. - stabilné napájanie elektrickým prúdom - maximálna bezpečnosť - zmeny výstupného napätia presne zodpovedajú zmenám vstupného výkonu

 
 
 
 

Unikátna membrána elektrolyzéra

Elektrolyzér je najdôležitejšou súčasťou ionizátora vody. Špeciálna povrchová vrstva membrány je rozhodujúca pre maximálnu účinnosť elektrolýzy.

 

 

 

Špičkový filtračný systém

Viacvrstvová sústava filtračných membrán s otvormi s veľkosťou 0,5 – 5 mikrónov účinne odstraňuje znečisťujúce látky a bežné baktérie a zároveň vo vode uchováva potrebné minerálne látky. Filter zložený z membrány, aktívneho uhlia a funkčnej keramiky je schopný plniť viacero funkcií. 100% využitie aktívneho uhlia bez spojiva. Pri výrobe filtra sa nepoužíva spojivo zo syntetickej živice, preto sa aktívne uhlie vo vnútri filtra využije na 100%. Na rozdiel od existujúcich typov ionizátorov na trhu sa množstvo spracovávanej vody časom neznižuje, vďaka čomu je zachovaná konštantne vysoká filtračná kapacita.

KONZULTÁCIA S EXPERTOM

Už viac ako 12 rokov predávam ionizátory vody, ale posledných 5 rokov som sa venoval výlučne ionizovanej vode a jej pozitívnym účinkom na zdravie. Mám viac ako 12 rokov skúseností z úpravy vody (osmózy, zmäkčovače, destilátory a pod.) 

Aby som vám vedel ešte lepšie poradiť a venovať sa len vám, prinášam vám možnosť video konzultácie (cez ZOOM). Prejdem s vami vaše otázky, vysvetlím a ukážem možnosti riešenia a tiež inštalácie priamo u vás, keďže mi miesto inštalácie viete ukázať na videu. V tejto ťažkej dobe kedy vonku úraduje vírus a nemôžme chodiť na stretnutia a obhliadky, je toto najbezpečnejšia a najpohodlnejšia forma komunikácie.

Počet rezervácií je limitovaný na 20 mesačne aby sme vedeli zabezpečiť čas a kvalitu.
Hodnota konzultácie je 30€, ,moje skúsenosti a čas totiž niečo stoja ;)
, teraz vám ich na skúšobú dobu dávam  ZADARMO.

Rezervovať termín na konzultáciu si môžete tu:

fero.png.mst

Ing. František Krč
(Environmentálny inžinier)

Počet platinových elektród

11

Filter

1. mechanický
2. uhlíkový

Prietok vody

1-4 l/min

Životnost filtra

3.600 l vody

Ovládanie

dotykové

Menu

anglické

Životnost zariadenia

15 – 20 rokov

Max. hodnoty ionizácie

2,5 – 12 pH a ORP +1050MV ~ -1050MV

Rozmery (v x š x h)

30 x 35 x 13 cm

Certifkát

CE, zdravotnícke zariadenie

Záruka

2 rokov

5
Hodnotenie:
100% of 100
Write Your Own Review
Hodnotenie produktu:Pultový ionizátor vody Crystal MAX (11-platňový, Max. ORP: -1050)
Vaše hodnotenie
Customer Questions
Dobrý deň, preco su ionizatory tak predrazene? Ved ich skutocna cena nemoze byt viac, ako nekolko EUR, ale predavaju sa za stovky alebo tisicky.

Dobry den, su ionizatory aj za par korun, ale vnutri najdete medene platne... Certifikovany  ionizator vody, ktory ma osadne platinovo-titanove platne z Korei je opodstatnene drahsi, rovnako aj vysledky su neporovnatelne s lacnejsimi vyrobkami. ...

Aky je rozdiel medzi 5-platnovym a 7-platnovym pristrojom z hladiska kvality vody, ci jej stupna ionizacie?

Čím viac má Ionizátor vody platní, tým silnejšie vie vodu ionizovať. 7-platňový ionizátor dosiahne extrémnejšie hodnoty pH a ORP. Na použite v domácnosti však 5-platňov...

Na čo všetko môžem použiť ionizovanú alkalickú vodu ? Napr. na polievky, prívary, varenie mäsa atď. Jej požitie je niečím obmedzené ? Prosím o odpoveď a vopred ďakujem.

Dobrý deň, tak ako píšete: Alkalickú (zásaditú) vodu môžete použiť na všetky jedlá a tiež na čistenie ovocia a zeleniny. Namočte zeleninu a ovocie do nádody a napustite ionizovanú vodu s najvyšším pH, zhruba po 15-20 minútac uvidíte na povrchu vody nečistoty...

Please, mind that only logged in users can submit questions