MagnaClean MC1 + Protector 500ml

Krátky popis

MC1+ Protector 500ml dóza je chémia do vykurovacieho systému.

Vytvára ochrannú vrstvu ktorá bráni usadeniu čierneho kalu v systéme ústredného kúrenia. Je v dóze a aplikuje sa cez filter ktorý slúži ako plniaca nádoba.

Pozri postup.

29,99 €

MC1 + PROTECTOR

MC1+ Protector 500ml - 500ml vysokoúčinnej tekutiny (PROTECTOR MC1+) pre optimálnu ochranu vykurovacieho systému. Prípravok je možné aplikovať do vykurovacieho systému cez nainštalovaný filter, ktorý slúži aj ako plniaca nádoba. Postupujte podľa návodu na použitie nižšie.

Vylepšený produkt druhej generácie: Silnejší vzorec - Lepšia ochrana

Produkt MC1+ PROTECTOR s vysokou účinnosťou od spoločnosti Adey, ktorá je aj tvorcom poprednej značky filtrov MagnaClean® na trhu, chráni systém proti korózii a usadzovaniu vodného kameňa.

Prípravok je vhodný pre uzavreté aj otvorené systémy ústredného vykurovania.

Nová, silnejšia receptúra produktu bola vyvinutá a testovaná vo vlastných BuildCert akreditovaných laboratóriách v spoločnosti Adey vo Veľkej Británii. Tento produkt je navrhnutý tak, aby poskytoval lepšiu, silnejšiu a vyššiu ochranu.

Naše odporúčanie dávkovania je jedna dóza na 125 litrov vody vo vykurovacom systéme, nakoľko obhospodári až 15 radiátorov či 100m2 podlahového kúrenia. Vďaka novej formule je napriek svojej sile, stále šetrný k súčastiam Vášho vykurovacieho systému.

  • Chráni proti korózii a jej šíreniu
  • Vysoká účinnosť ochrany
  • Udržuje účinnosť vykurovania 500ml balenie obhospodári 125 l vody vo vykurovacom systéme
  • Vysoko-koncentrovaná receptúra Pomáha znížiť náklady na vykurovanie a údržbu
  • Používa sa v súlade s BS7593: 2006
  • Vhodný pre všetky vykurovacie systémy

Nová receptúra ​​bola špeciálne vyvinutá, aby poskytovala výnimočné výsledky pri použití v kombinácii s najlepším preplachovacím zariadením MagnaCleanse® od spoločnosti Adey.

Ako používať prípravok:

500ml prípravku MC1+obhospodári 125 litrov vody vykurovacieho systému, alebo až 15 jednoplošných radiátorov či 100m2 podlahového kúrenia.

Na zavedenie prípravku MC1+do vykurovacieho systému, odporúčame dávkovanie použítím MagnaClean kanister. Prostriedok nalejte do vyprázdnenej dózi filtra MagnaClean, uzavrite, odvzdušnite a otvorte ventily filtra. Alternatívne dávkovať môžete aj cez radiátory alebo odvzdušňovacie či odparovacienádrže.

Ak chcete zabezpečiť trvalú ochranu, udržiavajte optimálne množstvo prostriedku MC1+ pravidelne počas ročného servisovania vykurovacieho systému.

Prípravok MC1+ nie je určený na použitie vo vykurovacích zariadeniach, ako sú gamatky...

Životné prostredie

ADEY Innovation LLP je spoločnosť, ktorá svojimi produktmi znižuje vylučovanie uhlíka do prostredia, a tým sa stará o životné prostredie. Prípravok MC1+je označený ako "nie-nebezpečný" a zároveň prináša účinnú ochranu proti korózii a vodnému kameňu, je netoxický a biologicky odbúrateľný.

Kvalita podľa normy: EN 9001 &~ ISO 14001

0
Hodnotenie:
% of 100
Write Your Own Review
Hodnotenie produktu:MagnaClean MC1 + Protector 500ml
Vaše hodnotenie
Customer Questions
No Questions
Please, mind that only logged in users can submit questions