Ozónový generátor na zeleninu a potraviny

Hodnotenie:
100% of 100
Krátky popis

Ozónový generátor na zeleninu a potraviny sa používa na dezinfekciu, odstránenie pesticídov, hormónov, antibiotík a iných škodlivých organických látok z ovocia, zeleniny a mäsa. Používa sa k odstráneniu baktérií, vírusov, vrátane koronavírusu, plesní, choroboplodných zárodkov a pachov. Odstraňuje zápach, ako napríklad zápach z rýb, z úst. Je vhodný tiež na sterilizáciu rúšok, oblečenia, rúk, ústnej dutiny, detských fľašiek a cumlíkov.

Tento ozónový generátor premení povrch ovocia a zeleniny na "BIO" - úplne EKOLOGICKY!!!

 

 

119,00 €

Ozón je plyn tvorený tromi atómami kyslíka. Chemická značka ozónu je O3. Tento plyn má veľmi silné dezinfekčné, antibakteriálne, antivírusové a protiplesňové účinky. Ozón má aj dezodoračné účinky, rozkladá zapáchajúce látky a tým odstraňuje pach v miestnostiach. Ozón je nestabilný plyn a má relatívne krátky čas rozpadu, takže sa rýchlo rozloží

princíp dezinfekcie ozónom

Ozónový generátor dezinfikuje vodu

Ozónovy generátor vyrába ozón, ktorý dezinfikuje vodu a odstraňuje organické nečistoty z vody ako napríklad baktérie, vírusy, vrátane koronavírusu, plesne, choroboplodné zárodky, herbicídy, pesticídy, hormóny a pachy. Robí vodu čistejšiu a zdravšiu, vhodnú aj na umývenie zubov a tváre.

Ako používať ozónový generátor na zeleninu a potraviny

Ozónový generátor odstraňuje pesticídy, herbicídy

V dôsledku hromadnej výroby zeleniny a ovocia zostáva na povrchu veľa pesticídov, herbicídov a agrochemikálií, ako sú DDVP a Dimethoate. Ozónovú vodu je možné použiť na rozklad takýchto toxických látok, ktoré vodovodná voda nemôže odstrániť.

 

Vyrobte si jednoducho "BIO" ovocie a zeleninu!!!

Ozónový generátor pre dezinfekciu, odstránenie pesticídov, hormónov, antibiotík a iných škodlivých organických látok z ovocia, zeleniny a mäsa. Používa sa k odstráneniu baktérií, vírusov, vrátane koronavírusu, plesní, choroboplodných zárodkov a pachov. Odstraňuje zápach, ako napríklad zápach z rýb, z úst. Vhodný tiež na sterilizáciu rúšok, oblečenia, rúk, ústnej dutiny.  Tento ozónový generátor premení ovocie a zeleninu na

 

Ozónový generátor odstraňuje hormóny a antibiotiká

Mäso, ako kuracie, bravčové alebo iné, má veľa hormónov, ako rastové činidlá a antibiotiká. Ozónovú vodu z ozónového generátora môžme použiť na rozklad hormónov a antibiotík aby sme zábránili ich vstupu do nášho tela.

Odstránenie pesticídov a antibiotík pomocou ozónového generátora

Ozónový generátor odstraňuje zápach z úst

Ozón eliminuje baktérie, zárodky, vírusy a plesne, ktoré spôsobujú množstvo zápachov. Preto je možné ozón použiť na odstránenie zápachu. Napríklad rybí zápach, zápach z úst. Zápach z úst je väčšinou spôsobený baktériami, choroboplodnými zárodkami alebo plesňami v našich ústach, ktoré sa dájú odstrániť ozónovou vodou. Preto zápach z úst môže byť odstránený pri umývaní zubov s ozónovou vodou.

Odstránenie zápachu z úst ozónovým generátorom

 

Ozónový generátor na ošetrenie rán a orálnu starostlivosť

 Mnohým chorobám ako je faryngitída a stomatitída, sa dá predchádzať alebo dokonca aj vyliečiť. Dezinfikujte alebo kloktajte ozónovú vodu pre zdravie ďasien, bolesť v krku a zabránenie nepríjemnému dychu. Vhodný aj na dezinfekciu zubných protéz. Namočte poranenia, modriny studenou ozónovou vodou, môžu urýchliť hojenie rán a zabrániť infekcii.


oralna starostlivost s ozónom 

Ozónový generátor vydezinfikuje riad

Ozón O3 má schopnosť ničiť baktérie, zárodky, vírusy a iné. Zničí ich vonkajšie membrány a tým dosiahne sterilizáciu. Ozónový generátor sa dá použiť na dezinfekciu kuchynského riadu, príboru, stolového tovaru, oblečenia, rúšok, rúk, detských fliaš alebo iných vecí.

Ozónový generátor na roztoče a oblečenie

Ozónový generátor likviduje nie len baktérie, zárodky, vírusy, ale aj škodlivé veci, ktoré poškodzujú naše zdravie alebo pokožku. Roztoče často žijú v šatách, prikrývkach alebo iných. Ozónová voda môže tiež odstrániť roztoče.

Dezinfekcia roztočov ozónovým generátom

 

Ozónový generátor na zeleninu a potraviny, na odstránenie vírusov, pesticídov, hormónov

 

Elektrické napájanie
AC110~240V/50Hz
Spotreba
8W
Rozmery
19 x 7,5 x 27cm
O3 Produkcia
600mg/h
Váha
0.8kg
O3 Pracovný čas
5-30min 
Príslušenstvo

2 vzduchové hadičky a 2 prevzdušňovacie kamene

Základné funcie
1. Dezinfekcia vody.
2. Sterilizácia denných potrieb ako je jedlo,oblečenie, ruky.
3. Rozklad agrochemikálií v zelenine a ovocí a hormónov v mäse.
4. Odstraňovanie zápachu z rýb.

 

5
Hodnotenie:
100% of 100
Write Your Own Review
Hodnotenie produktu:Ozónový generátor na zeleninu a potraviny
Vaše hodnotenie