Ozónový generátor pre taxíky - dezinfekcia auta

SKU
OG-AC.527.003.01
Krátky popis

Kompaktný dezinfekčný a sterilizačný ozónový generátor do auta, špeciálne upravený pre taxíky s napájením 12V do zapalovača auta. /Nemusíte riešiť externé predlžovačky./ Používa sa k odstráneniu baktérií, vírusov, vrátane koronavírusu, plesní, choroboplodných zárodkov, pachov, cigaretového zápachu. Má aj 220V napájanie, čiže sa dá používať aj na dezinfekciu v domácnosti.

Špeciálne dizajnovaný pre taxíky, kde sa strieda veľa ľudí. Tento ozónový generátor má špeciálne prispôsobený časovač na 10 min, po ktorých sa automaticky vypne. Po skončení tohto intervalu treba auto dôkladne vyvetrať. Takto je zabezpečená 100% dezinfekcia po každom zákaznikovi. Ozón sa dostane do každého zákutia aj do poťahu. Toto zabezbečí kvalitný ventilátor. Dezinfekcia je tak neporovnateľne účinnejšia ako len obyčajné poutieranie madiel dezinfekčným prostriedkom. Malé rozmery a hmotnosť sú výhodou pri prenášaní. Antikorové prevedenie.

3g ozónový output je dostatočný na tak veľmi malý priestor v aute, väčší ozónový output by bol kontraproduktívny a auto by sa muselo dlho vetrať, pretože priveľa ozónu by sa muselo dostatočne dlho rozkladať.

EKOLOGICKÁ DEZINFEKCIA AUTA bez žiadnych náplní a chemikálií už za pár minút!!!

Kvalita bola testovaná našim elektrikárom!!!

 

 

 

 

299,00 €

Ozón je plyn tvorený tromi atómami kyslíka. Chemická značka ozónu je O3. Tento plyn má veľmi silné dezinfekčné, antibakteriálne, antivírusové a protiplesňové účinky. Ozón má aj dezodoračné účinky, rozkladá zapáchajúce látky a tým odstraňuje pach v miestnostiach. Ozón je nestabilný plyn a má relatívne krátky čas rozpadu, takže sa rýchlo rozloží

princíp dezinfekcie ozónom

Ozónový generátor a dezinfekcia

Ozónový generátor dokáže postupným procesom premeniť vzdušný kyslík O2 na nestabilný ozón O3, ktorý svojim silným oxidačným účinkom v uzatvorenom priestore zlikviduje baktérie, vírusy, aj koronavírus, alergény ale aj zápachy od  zatuchnutosti, dymu, spálenin apod. Potom sa samovoľne rozloží späť na kyslík O2. V závislosti od koncentrácie ozónu v miestnosti sa potom ozón rozkladá na kyslík O2. Platí, čím väčšia koncentrácia ozónu v miestnosti, tým dlhšie sa ozón rozkladá späť na kyslík. Najdlhšia doba rozkladu sa uvádza 60 min. Rovnica čím väčšia koncentrácia ozónu, tým kvalitnejšia dezinfekcia ale neplatí. 

Na základe štúdie Ozone Disinfection of SARS-Contaminated Areas od Kenneth K. K. LAM  a  B.Sc. (Hons), M. Phil. vyplýva:

Ozón je účinný pri znižovaní baktérií vo vzduchu.
Pri vyššej hladine ozónu sa dezinfekčný účinok zvýšuje, až do koncentrácie ozónu 5ppm, kedy sa už dezinfikačný účinok zase znižuje.
Viac ako 90% baktérií vo vzduchu bolo možné redukovať pri koncentrácii 2,5 ppm. Ďalšie zvýšenie koncentrácie ozónu na 5 ppm malo za následok zníženie redukcie baktérií.

Tabuľka meraní - štúdia Ozone Dezinfection of Sars-Contaminated Areas

V závislosti od úrovne kontaminácie je na dezinfekciu vzduchu postačujúca hladina ozónu 0,5 - 2,5 ppm.

Keďže vírusy sú vo všeobecnosti citlivejšie na ozón ako baktérie, dá sa predpokladať, že všetky vírusy sa usmrtia, ak sa usmrtí veľké percento baktérií. Ozón je plyn, ktorý má dobrú penetračnú kapacitu a silnú oxidačnú silu, takže jeho dezinfekčná účinnosť je lepšia ako UV žiarenie a HEPA filter. Pretože dezinfekcia ozónom sa vykonáva iba v neobsadenej miestnosti a všetok zvyškový ozón sa po ošetrení rozloží, toxicita ozónu pre človeka preto nie je znepokojujúca. Vzhľadom na výhody silnej oxidačnej sily, dobrej penetračnej kapacity a nezanechania škodlivých zvyškov po úprave sa ozón odporúča používať pri dezinfekcii prostredí kontaminovaných SARS.

Keďže vírusy sú vo všeobecnosti citlivejšie na ozón ako baktérie, dá sa predpokladať, že všetky vírusy sa usmrtia, ak sa usmrtí veľké percento baktérií.

Ozón je plyn, ktorý má dobrú penetračnú kapacitu a silnú oxidačnú silu, takže jeho dezinfekčná účinnosť je lepšia ako UV žiarenie a HEPA filter. Pretože dezinfekcia ozónom sa vykonáva iba miestnosti bez ľudí, rastlín a zvierat a všetok zvyškový ozón sa po ošetrení rozloží, toxicita ozónu pre človeka preto nie je znepokojujúca. Vzhľadom na výhody silnej oxidačnej sily, dobrej penetračnej kapacity a nezanechania škodlivých zvyškov po úprave sa ozón odporúča používať pri dezinfekcii prostredí.

 

Elektrické napájanie
AC110~220V/50Hz
Spotreba
78W
Rozmery
150 x 260 x 160 1m
O3 Produkcia
3000g/h
Váha
3 kg
O3 Pracovný čas
10 min ozón alebo 10 min anion
Príslušenstvo

Adaptér na zapojenie do zapaľovania auta 12V
Adaptér na zapojenie do bežnej zástrčky doma 220V

Základné funcie
1. Dezinfekcia vzduchu.
2. Dezinfekcia auta, taxíkov, dodávok a malých priestorov
3. Odstraňovanie zápachu, cigaretového zápachu, dymu

 

0
Hodnotenie:
% of 100
Write Your Own Review
Hodnotenie produktu:Ozónový generátor pre taxíky - dezinfekcia auta
Vaše hodnotenie