Pultový ionizátor vody Chanson MIRACLE MAX (7-platňový, Max. ORP - 850)

Krátky popis

Miracle MAX je tým čo si môžete položiť na Vašu kuchynskú linku. Vysoký výkon je samozrejmosťou a špičkový dizajn sú ozdobou každej kuchyne.

Prevádzka tohto ionizátoru je veľmi komfortná. Ovládanie je farebným (českým) dotykovým displejom a výkon je možné plynule regulovať. Royale je vyrobený z kvalitných materiálov pôvodom z USA, Japonska a Taiwanu, batéria je chrómová.

Obsahuje 7 veľkých titánových dosiek potiahnutých platinou s dlhou životnosťou. Na všetky diely poskytujeme záruku, v prípade potreby poskytujeme aj pozáručné opravy a servis.

Maximálne hodnoty: ORP -850, pH 11,3.
Výrobca CHANSON Taiwan

2 180,00 €

Prečo zvoliť Miracle Max Plus?

 

Miracle Max Plus je inovovaná verzia najkvalitnejšieho ionizátora vody Miracle Max! Jedná sa o celosvetovo najpredávanejší model. Inštalácia je úplne jednoduchá a prevádzka tohto ionizátora je komfortný. Ovládanie je dotykovým panelom a výkon je možné plynule regulovať. Miracle Max Plus je vyrobený z kvalitných materiálov pôvodom z USA, Japonska a Taiwanu.

Obsahuje 7 veľkých titánových dosiek potiahnutých platinou s dlhou životnosťou. Na všetky diely poskytujeme záruku, v prípade potreby poskytujeme aj pozáručné opravy a servis.

 

 

3 farebné prevedenia

 

Malé rozmery

 

Počet platinových elektród

11

Filter

1. mechanický
2. uhlíkový

Prietok vody

1-4 l/min

Životnost filtra

3.600 l vody

Ovládanie

dotykové

Menu

anglické

Životnost zariadenia

15 – 20 rokov

Max. hodnoty ionizácie

2,5 – 12 pH a ORP +1050MV ~ -1050MV

Rozmery (v x š x h)

36 x 35 x 13 cm
batéria: 34 x 5 cm

Certifkát

CE, zdravotnícke zariadenie

Záruka

2 rokov

0
Hodnotenie:
% of 100
Write Your Own Review
Hodnotenie produktu:Pultový ionizátor vody Chanson MIRACLE MAX (7-platňový, Max. ORP - 850)
Vaše hodnotenie
Customer Questions
Dobrý deň, preco su ionizatory tak predrazene? Ved ich skutocna cena nemoze byt viac, ako nekolko EUR, ale predavaju sa za stovky alebo tisicky.

Dobry den, su ionizatory aj za par korun, ale vnutri najdete medene platne... Certifikovany  ionizator vody, ktory ma osadne platinovo-titanove platne z Korei je opodstatnene drahsi, rovnako aj vysledky su neporovnatelne s lacnejsimi vyrobkami. ...

Aky je rozdiel medzi 5-platnovym a 7-platnovym pristrojom z hladiska kvality vody, ci jej stupna ionizacie?

Čím viac má Ionizátor vody platní, tým silnejšie vie vodu ionizovať. 7-platňový ionizátor dosiahne extrémnejšie hodnoty pH a ORP. Na použite v domácnosti však 5-platňov...

Na čo všetko môžem použiť ionizovanú alkalickú vodu ? Napr. na polievky, prívary, varenie mäsa atď. Jej požitie je niečím obmedzené ? Prosím o odpoveď a vopred ďakujem.

Dobrý deň, tak ako píšete: Alkalickú (zásaditú) vodu môžete použiť na všetky jedlá a tiež na čistenie ovocia a zeleniny. Namočte zeleninu a ovocie do nádody a napustite ionizovanú vodu s najvyšším pH, zhruba po 15-20 minútac uvidíte na povrchu vody nečistoty...

Please, mind that only logged in users can submit questions