Úprava pitnej
a úžitkovej vody

Preskočiť k hlavnému obsahu »

Váš košík je prázdny

Príslušenstvo

Príslušenstvo, súčiastky a náhradné diely pre vodné filtre reverznej osmózy.

Zatiaľ nebola položená žiadna otázka.

Zadajte Vašu otázku:

* Tieto polia sa musia vyplniť

Položiek 1 do 20 z celkového počtu 44

na stránku
Strana:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Tabuľku  Zoznam 

Nastaviť zostupne
 • O-tesnenie pre Cintropur NW18/NW25/NW32

  O-tesnenie pre Cintropur NW18/NW25/NW32

  O-Tesniaci krúžok medzi hlavu a telo filtra pre potrubné filtre Cintropur NW 18/25/32.
  4,00 €
 • Automatický zastavovací ventil 1/4"

  Automatický zastavovací ventil 1/4"

  Ventil automaticky zastaví prívod vody do kuchynského filtra alebo reverznej osmózy v prípade úniku vody. Umiestňuje sa na prívodnú 1/4" hadičku do kuchynského filtra. Pri kontakte s vodou (stačí 10 sekúnd) ventil automaticky uzavrie prívod vody do zariadenia.
  19,90 €
 • Expanzná tableta (pre automatický zastavovací ventil 1/4")

  Náhradná expanzná tableta do zastavovacieho ventilu

  Náhradná expanzná tableta pre automatický zastavovací ventil. Po zaplavení zastavovacieho ventilu sa vnútorná tableta/tampón napučí a mechanicky sa zastaví privod vody. Následne treba použitú tabletu vymeniť za novú.
  1,00 €
 • Zásobník vody pre Reverznú Osmózu

  Zásobník vody pre Reverznú Osmózu

  Kvalitné, v praxi overené tlakové zásobníky vody. Vhodné ku všetkým štandardným domácim filtrom reverznej osmózy (aj od iných výrobcov).
 • UV Lampa Crystal LIGHT 1 (6W)

  UV Lampa (1 GPM / 3.8 l/min) k domacej filtracii vody

  Kvalitná celonerezová UV lampa Crystal Light 1 do domácich filtrov na vodu a reverzných osmóz. Eliminuje 99,98% baktérií a mikroorganizmov obsiahnutých vo vode Telo lampy z nerezovej ocele SS304 zvyšuje účinnosť žiarenia UV lampy Odborná inštalácia do reverznej osmózy ZDARMA: V prípade objednávky spolu s našim systémom reverznej osmózy do drezu, Vám UV lampu zdarma nainštalujeme do filtračného systému. Zariadenie je vybavené alarmom, ktorý upozorní užívateľa na potrebu výmeny žiarivky Dlhá životnosť UV žiarivky (5000 hodín / 6 mesiacov) Jednoduchá výmena UV žiarivky pre prietoky do 3,8 litra za minútu (1 GPM) Výkon 6W

  Bežná cena: 159,00 €

  Akciová cena: 139,00 €

 • Náhradná UV žiarivka - Crystal LIGHT 6W

  Náhradná UV-C germicídna žiarivka pre UV sterlizátor - Philips 6W

  Germicídna UV žiarivka PHILIPS 6W do štandardných UV sterilizátorov používaných v kuchynských filtračných zariadeniach reverznej osmózy a iných kuchynských filtrov na pitnú vodu.

  Bežná cena: 29,90 €

  Akciová cena: 24,90 €

 • UV žiarivka 6W (do UV lampy Aquafilter)

  UV ziarivka

  UV žiarivka od výrobcu Aquafilter USA do UV lampy používanej k domácim filtračným systemom v našej ponuke (Reverzná Osmóza, Kuchynské filtre). #POZOR: Táto UV žiarivka je vhodná ako náhradná žiarivka špeciálne do UV lampy značky Aquafilter USA. Je totiž už vybavená špeciálnymi prípojkami a stačí ju iba zasunúť do originálnej UV lampy od Aquafiltr USA.   Deklarovaná životnosť UV žiarivky je 1 rok.

  Bežná cena: 34,90 €

  Akciová cena: 19,90 €

 • EXTERNÉ čerpadlo pre reverznú osmózu (Aquaphor)

  Externé čerpadlo na zvýšenie vodovodného tlaku pre reverzné osmózy

  Externé čerpadlo (booster pump) doporučujeme použiť, už keď je vodovodný tlak vtupnej vody nižší ako 3,6 baru (pri Crystal PREMIUM pod 3,2 bar). Externé čerpadlo je nutné použiť vždy, keď vodovodný tlak je nižší ako 3,2 baru (pri Crystal PREMIUM pod 2,8 bar). VÝROBCA: AquaphorNAPÁJANIE: 220 V (sieťový adaptér 24V)PRIPOJENIE: 1/4" (všetka potrebné v balení)

  Bežná cena: 169,00 €

  Akciová cena: 119,00 €

 • Pumpa na zvýšenie tlaku - KOMPLET

  booster pumpa pre reverznú osmózu komplet

  Originálne čerpadlo WATTS na zvýšenie vodovodného tlaku na vstupe do vodného filtra reverznej osmózy a zvýšenie výkonu reverznej osmózy. Nevyhnutné tam, kde je tlak menší ako 3 bary. # V balení je kompletné pomocné čerpadlo so všetkým príslušenstvom potrebným na jeho montáž a schémou na inštaláciu. Všetky diely sú už zapojené, aj s hadičkami nutnými na pripojenie, takze čerpadlo stačí iba zapojiť do Vášho vodného filtra reverznej osmózy. Po správnom prvotnom nastaven6í čerpadla je zabezpečená trvalá tichá a efektívna prevádzka. POZOR: Nutná elektrická zásuvka!

  Bežná cena: 159,00 €

  Akciová cena: 99,00 €

 • Pumpa na zvýšenie tlaku - ECOSOFT

  cerpadlo_ecosoft

  Vysokokvalitné čerpadlo Ecosoft je ideálne pre systémy reverznej osmózy a kuchynské filtre, ktoré nemajú vopred nainštalované čerpadlo. Nevyhnutné tam, kde je tlak menší ako 3 bary. Inštalácia tohto čerpadla je veľmi jednoduchá za pár minút. Čerpadlo je pevné a kompaktné. V balení je kompletné pomocné čerpadlo so všetkým príslušenstvom potrebným na jeho montáž a schémou na inštaláciu. POZOR: Nutná elektrická zásuvka!

  Bežná cena: 160,00 €

  Akciová cena: 117,00 €

 • Pumpa na zvýšenie tlaku - EXTERNÁ (Aquafilter)

  Externé čerpadlo pre reverzné osmózy s mechanickým predfiltrom (Aquafilter)

  Externé pomocné čerpadlo s predfiltrom, používané na zvýšenie tlaku pre Reverznú osmózu tam kde je tlak menší ako 2,8 bar. Čerpadlo od renomovaného amerického výrobcu Aquafilter USA.

  Bežná cena: 169,00 €

  Akciová cena: 149,00 €

 • Regulátor tlaku

  Regulátor tlaku

  Regulátor tlaku vyrovnáva výkyvy tlaku vo vodovodnom potrubí a chráni tak citlivé súčasti filtračných zariadení pred náhlymi zmenami tlaku ako aj privysokým tlakom.
  25,00 €
 • Manometer k reverznej osmóze (glycerinový)

  Manometer na vstup vody do osmotickej membrány

  Manometer - na monitorovanie tlaku membrány - pre jednoduchšie určenie výmeny membrány a pri poklese tlaku monitoruje zanestené predfiltre. # Tento nanometer je vhodný na ištaláciu do väčšiny reverzných osmóz určených na úpravu vody v domácnostiach. Dodáva sa aj s kompletnou pripojovacou sadou. Veľkosť pripojenia: 1/4 palcaMax. hodnota: 10 bar
  11,90 €
 • Digitálny merač kapacity DigiFlow 8300T (3/4")

  Digitálny prietokomer a merač spotreby vody, pripojenie 3/4"

  Digitálny merač prietoku vody zabezpečuje prehľad nad množstvom pretečenej vody cez Vaše zariadenie. Prietokomer automaticky odpočítava množstvo pretečenej vody z nastaviteľnej kapacity:  500 L - 99500 L. Po vyčerpaní nastavenej kapacity Vás upozorní alarmom na nutnosť výmeny filtračných vložiek alebo náplní.
  53,90 €
 • Ventil prívodu vody 1/4" (cól)

  Ventil prívodu vody 1/4" (cól)

  Guličkový ventil prívodu vody sa montuje na prípojku vody. Slúži na otváranie a zatváranie prívodu vody do kuchynských vodných filtrov a filtrov reverznej osmózy. Je použiteľný vo väčšine štandardných typov kuchynských filtrov (typizovaná veľkosť). Veľkosť závitu 1/4" cóla.
  4,90 €
 • Ventil prívodu vody 3/8" (cól)

  Ventil prívodu vody 3/8" (cól)

  Guličkový ventil prívodu vody sa montuje na prípojku vody. Slúži na otváranie a zatváranie prívodu vody do vodných filtrov a filtrov reverznej osmózy. Teto rozmer je špecifiký, využíva sa iba pri niektorých typoch filtrov: #(prívodná hadička vody pri RO Crystal PREMIUM). Veľkosť závitu na pripojenie hadičky 3/8" cóla.
  5,60 €
 • Prípojka vody 3/8" (cól)

  Prípojka vody 3/8" (cól)

  Prípojka vody vhodná na použitie pri motnáži kuchynských vodných filtrov a filračných zariadení reverznej osmózy. Má vonkajší a vnútorný závit 3/8" (cól), bočný závit 1/4" (cól).
  3,90 €
 • Prípojka vody 1/2" (cól)

  Prípojka vody 1/2" (cól)

  Prípojka vody na použitie pri motnáži kuchynských vodných filtrov a filračných zariadení reverznej osmózy. Má vonkajší a vnútorný závit 1/2" (cól), bočný závit 1/4" (cól).
  3,90 €
 • Prípojka vody 3/4" (cól)

  Prípojka vody 3/4" (cól)

  Prípojka vody na napojenie kuchynských vodných filtrov a filračných zariadení reverznej osmózy. Má vonkajší a vnútorný závit 3/4" (cól), bočný závit 1/4" (cól).
  3,90 €
 • Predlžovacia prípojka vody 3/4" (cól)

  Predlžovacia prípojka vody 3/4" (cól)

  Predlžovacia prípojka vody bez vývodu vody (rovnaké rozmery ako prípojka vody 3/4"). Má vonkajší a vnútorný závit 3/4" (cól).
  3,90 €

Položiek 1 do 20 z celkového počtu 44

na stránku
Strana:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Tabuľku  Zoznam 

Nastaviť zostupne