Reverzná osmóza

Reverznú osmózu Crystal PREMIUM používame aj u nás doma

V Trenčíne máme veľmi tvrdú vodu (až 25°dH), a mne ani mojej rodine táto voda nechutí. Preto aj my používame osmózu CRYSTAL PREMIUM. Voda po nej je mäkká a má skvelú chuť. Nezanáša sa nám kanvica ani kávovar, a aj varíme len z tejto jemnej a chutnej vody. Veľmi sa mi páči veľmi jednoduchá výmena filtrov a výborná kvalita vody.


Ing. Tomáš Kováč: Expert na úpravu vody a majiteľ eshopu

 

 

 

Reverzné osmózy sú filtre určené na výrobu pitnej vody
pre domácnosti, kancelárie a malé firmy

V našom sortimente nájdete len DLHOROČNE OVERENÉ PRODUKTY, na základe dlhodobých praktických skuseností. O reverznej osmóze vieme všetko, tiež máme všetky náhradné diely skladom. Preto vieme promptne vyriešiť akýkoľvek problém!

K filtračným systémom reverznej osmózy môžeme doplniť nasledovné doplnky

 

Ku všetkým reverzným osmózam tiež ponúkame výhodné sady filtrov. Vodný filter môžeme upraviť podľa Vašich prianí. Stačí si zaželať.

 

Široký výber demineralizačných, komerčných a priemyselných reverzných osmóz s vysokým výkonom, nájdete na www.demivoda.sk.

 

Otázky a odpovede (19):

Items 11 to 19 of 19 total

Stránka
Zobraziť na stránku
 1. Vlado Fedor sa pýta 9. 1. 2017

  Aký je rozdiel medzi Reverznou osmózou Crystal BASIC RO6 a Aquafilter SUPREME RO7, ktoré ponúkate v rovnakej cene? Koľko stoja náhradné filtre?

  1. Tomáš Kováč odpovede 9. 1. 2017

   Aquafilter Supreme RO7 obsahuje 7 filtračných stupňov. Oproti RO6 má navyše energetizér AIFIR2000.

   Oproti osmóze Aquafilter je Crystal BASIC RO6 osadená kvalitnejšími filtrami z aktívneho uhlia z kokosových škrupín a o niečo kvalitnejšou osmotickou membránou Green Filter.

   Do obidvoch osmóz pasujú filtračné vložky veľkosti 10". Doporučujem sadu náhradných filtrov ktorá postačí na ročnú prevádzku reverznej osmózy. Táto sada má značkové kvalitné filtre s aktívnym uhlím z kokosových škrupín:

   1 people found this answer useless.

 2. Milan Vetrík sa pýta 9. 1. 2017

  Moja domáca vodáren, ktorá je napojená na studnu v rodinnom dome,pracuje v romedzí 2 až 4 bary. Bude tu nevyhnutná osmoza z pomocným čerpadlom? Denný odber vyčistenej vody by bol okolo 6 až 8 lit.

  1. Tomáš Kováč odpovede 9. 1. 2017

   Áno, určite bude k reverznej osmóze potrebné aj dodatočné čerpadlo.

   K správnej a efektívnej prevádzke reverznej osmózy je potrebné zabezpečiť, aby tlak vstupnej vody neklesal pod 3,2 baru. Optimálny tlak na prevádzku reverznej osmózy je 4 bary a viac. Pri vyššom tlaku reverzná osmóza čistí vodu podstatne efektívnejšie, a míňa podstatne menej odpadovej vody. Dodatočné čerpadlo zvyšuje tlak vstupnej vody do osmozy nad 5 barov.

   4 hlasov

 3. Šimovec Michal sa pýta 7. 6. 2016

  Aký tlak má byť na expaznej nádobe ( zásobníku ) RO ?

  1. Tomáš Kováč odpovede 7. 6. 2016

   Doporučený tlak prázdnej expanznej nádoby (zásobníka) je 0,5 až 0,8 bar.
   POZOR: nikdy netlakujte prázdnu expanznú nádobu (zásobník) reverznej osmózy na viac ako 1 bar!

   Doporučený tlak prázdnej expanznej nádoby (zásobníka) reverznej osmózy sa zvyčajne uvádza aj na technickom štítku.
   POZOR: Je tam však zvyčajne uvedený aj maximálny tlak, preto si to nepomýlte. Maximálny tlak plného zásobníka je okolo 4-5 barov, doporučený tlak prádzdeho zásobníka je približne 0,8 bar.

   Na dofúknutie expanznej nádoby stačí obyčajná pumpa na bycikel a tlakomer (napríklad z auta).

    

   Ako zmerať tlak v expanznej nádobe (zásobníku) reverznej osmózy?

   Tlak v expanzej nádobe (zásobníku) reverznej osmózy pre domácnosti meriame na ventile, cez ktorý sa zariadenie dofukuje. Je to štandardný ventil, taký istý ako na duši od bycikla, či pneumatike auta. Častokrát je ventil zakrytý plastovou čapičkou, ktorú treba najskôr odšroubovať.

   Tlak v expanzej nádobe reverznej osmózy meriame vždy na vyprázdnenom zásobníku!

   Ak je expanzka (zásobník) plný, pred meraním, alebo dotlakovaním je potrebné ju vypustiť. Stačí otvoriť vodovodný kohútik s osmotickou vodou a počkať, až kým z nej prestane voda vytekať.

   Pri dofukovaní expanzky (zásobníka) nechajte kohútik na vypúšťanie osmotickej vody otvorený.

   Často sa stáva, že po rokoch používania nie je v expanznej nádobe (tlakovom zásobníku) dostatočný tlak, a aj po jeho úplnom vypustení v ňom zostáva časť vody. V takomto prípade treba zásobnik dotlakovať pri otvorenom osmotickom kohútiku na doporučený tlak. Ako budete do zásobníka pumpovať vzduch, tlak bude postupne vytláčať nazhromaždenú vodu a zásobník sa postupne úplne vyprázdni.

 4. Robert Basista sa pýta 1. 3. 2016

  Voda zo studne ma vela dusicnanov. Aky filter by ste mi odporucili na tento problem?

  1. Martin Gabor odpovede 11. 6. 2015

   Na odstránenie dusičnanov je možno použiť lokálne (napriklad v kuchyni), alebo centrálne riešenie (na hlavnom prívode vody do objektu).

   Lokálne odstránenie dusičnanov - odber vody len na pitie a varenie

   Zariadenie sa umiestni na miesto odberu pitnej vody, zvyčajne do kuchynského drezu. Na drez sa nainštaluje dodatočný kohútik slúžiaci na odber filtrovanej vody.

   Na odstránenie dusičnanov je najlepší kuchynský filter na bázer reverznej osmózy. Kvalitná reverzná osmóza dokáže dlhodobo, bez výkyvov, odstraňovať z vody až 80% dusičnanov.

   Vzhľadom na to, že čerpáte vodu zo studne, budete potrebovať reverznú osmózu osadenú čerpadlom na zvýšenie tlaku vody na osmotické membrány. Filtračné zariadenie bez čerpadla nebude dosahovať spomínané účinnosti a odstráni z vody menej dusičnanov.

   V prípade, že máte podozrenie na mikrobiologicky kontaminovanú vodu, doporučujem Vám tieto špeciálne osmózy určené na filtráciu kontaminovanej vody:

   V prípade, že je obsah dusičnanov vo Vašej vode mnohonásobne prekročený, vodu po osmóze je možné ešte špeciálnym filtrom na dusičnany.

   POZNÁMKA: akékoľvek iné kuchynské filtre (ako reverzná osmóza) na dusičnany sú iba veľmi krátkodobým riešením. Filtračné vložky na dusičnany majú totiž veľmi malú kapacitu. Napríklad pri 100 mg/l dusičnanov má 10" iónovýmenná filtračná vložka na dusičnany kapacitu približne len 160 litrov vody.

    

   Centrálne odstránenie dusičnanov pre celý objekt

   Na hlavný prívod vody do objektu sa nainštaluje plne automatická úpravňa vody efektívne odstraňujúca dusičnany v celom objekte. Úpravňa vody funguje plne automaticky, užívateľ dopĺňa len minutú tabletovanú soľ (raz za 2-3 mesiace). 

   Pri navrhovaní centrálneho odstránenia dusičnanov je nutný kompletný chemický rozbor vody.

    

    

   1 people found this answer useless.

 5. Jana Kučerová sa pýta 29. 2. 2016

  Bývam na 9. poschodí bytového domu. Je nutné kúpiť osmózu s čerpadlom?

  1. Tomáš Kováč odpovede 29. 2. 2016

   Áno, určite. Môžete si vybrať z reverzných osmóz osadených čerpadlom s plne automatickou prevádzkou. Ak už osmózu máte, treba ju určite doplniť externým čerpadlom.

    

   Osadené čerpadlo na zvýšenie vodovodného tlaku VÝRAZNE zvyšuje efektivitu filtrácie a VÝRAZNE znižuje množstvo odpadovej vody

   Reverzná osmóza potrebuje na efektívnu prevádzku potrebuje vysoký tlak na membránu - optimálne 4 bary a viac.

   Štandardný tlak vo vodovodný rozvodoch na Slovensku je približne 4 až 4,5 baru. O každých 10 metrov výšky klesne vodovodný tlak približne o 1 bar. Preto doporučujeme zakúpiť osmózu s čerpadlom všetkým, čo bývajú v bytových domoch na 3-4. poschodí a vyššie, alebo bývajú na kopci.

   • Osmózu s čerpadlom (booster pump) doporučujeme použiť už keď je vodovodný tlak vtupnej vody nižší ako 3,6 baru.
   • Osmózu s čerpadlom je nutné použiť vždy keď vodovodný tlak je nižší ako 3 bary.

   Všetky reverzné osmózy v našom sortimente majú okrem samotného čerpadla namontované aj tlakové spínače vysokého a nízkeho tlaku. Tlakový spínač nízkeho tlaku chráni čerpadlo pred poškodením behom naprádzno. Pri nedostatku vody, sa čerpadlo automaticky vypne a zastaví sa produkcia vyčistenej vody. Tlakový spínač vysokého tlaku vypína čerpadlo pri dosiahnutí stanoveného tlaku v zásobníku a chráni ho pred preťažením.

    

   Ako zmerať tlak vody?

   Jediným spôsobom, ako presne určiť vodovodný tlak vo Vašom byte alebo rodinnom dome, je zmeranie tlaku vody priamo u Vás pomocou tlakomeru (barometra).

   Najjednoduchšie je kúpiť barometer aj s príslušným šroubením tak, aby sa dal našroubovať namiesto sprchovej hlavice. Postup merania tlaku je jednoduchý. Odšroubovať sprchovú hlavicu. Na sprchovú hlavicu našroubovať tlakomer. Naplno otvoriť sprchový kohútik so studenou vodou. Uistite sa, že nasadený tlakomer na sprchovej hlavici tesní a voda nestrieka pomimo. Teraz môžete odčítať tlak na tlakomeri.

    

   Plne automatická prevádzka osadeného čerpadla

   Všetky reverzné osmózy v našom sortimente s osadeným čerpadlom v našej ponuke majú plne automatickú prevádzku.

   Hneď ako začnete napúšťať osmotickú vodu, zariadenie to automaticky rozpozná, zapne čerpadlo a začne produkovať vyčistenú vodu.

   Čerpadlo a produkcia vyčistenej vody sa automaticky zastaví, keď sa zásobník doplní na maximálnu hladinu. Väčšinu času je čerpadlo vypnuté. Čerpadlo je zapnuté len počas doby, keď zariadenie dopĺňa vyčistenú vodu do zásobníka.

   POZOR: osadené čerpadlo je napájané pomocou dodaného adaptéra, ktorý musí byť zapojený do elektrickej siete 220V.

   1 hlasov

 6. Tomáš sa pýta 29. 2. 2016

  Kolko je pri reverznej osmóze odpadnej vody na 1 liter prefiltrovanej vody (tzv waste water)?

  1. Tomáš Kováč odpovede 29. 2. 2016

   Pri tlaku 4 bary minie reverzná osmóza na jeden diel vyčistenej vody 4 diely odpadovej vody.

   Pomer vyčistenej vody ku odpadovej vode určuje v každej reverznej osmóze bez osadeného čerpadla (bez tzv. booster pumpy), najmä tlak vody vo vodovodnom potrubí. Všetky reverzné osmózy pre domácnosti sú konštruovaná tak, aby pri tlaku vstupnej vody 4 bary, dosahovali pomer vyčistenej vody ku odpadovej vode 1:4.

   Tento pomer sa výrazne mení hlavne pri nižšom vodovodnom tlaku v neprospech vyčistenej vody. Pri nižšom vodovodnom tlaku sa tiež výrazne znižuje účinnosť filtrácie pomocou osmózy. Z tohoto dôvodu doporučujeme zakúpiť osmózu s osadeným čerpadlom pri tlaku vstupnej vody menšom ako 3,5 baru. Pri vodovodnom tlaku nižšom ako 3,2 bar je čerpadlo nevyhnutné.

   Štandardný tlak vo vodovodný rozvodoch na Slovensku je približne 4 bary. O každých 10 metrov výšky klesne vodovodný tlak približne o 1 bar. Preto doporučujeme zakúpiť osmózu s čerpadlom všetkým, čo bývajú v bytových domoch na 3-4. poschodí a vyššie, alebo bývajú na kopci.

   Jediným spôsobom, ako presne určiť vodovodný tlak vo Vašom byte, alebo rodinnom dome, je zmeranie tlaku vody priamo u Vás pomocou tlakomeru (manometra).

   1 people found this answer useless.

 7. Tomáš sa pýta 27. 1. 2016

  Keď je na osmóze osadené čerpadlo, spotrebováva elektriku nepretržite?

  1. Tomáš Kováč odpovede 27. 1. 2016

   Čerpadlo VÝRAZNE zvyšuje efektivitu filtrácie à VÝRAZNE znižuje množstvo odpadovej vody. Čerpadlo na zvýšenie vodovodného tlaku beží len pri produkcii filtrovanej vody a spotrebováva minimálne množstov el.energie.

   Zapínanie a vypínanie čerpadla na zvýšenie tlaku je plne automatické

   Hneď ako sa začne napúšťať osmotická voda z kohútika (napríklad do pohára), zariadenie to automaticky rozpozná, zapne čerpadlo a začne produkovať vyčistenú vodu.

   Čerpadlo a produkcia vyčistenej vody sa automaticky zastaví, keď sa zásobník na osmotickú vodu doplní na maximálnu hladinu.

   Čerpadlo je väčšinu času vypnuté. Čerpadlo je zapnuté len počas doby, keď zariadenie dopĺňa vyčistenú vodu do zásobníka.

   Ako to funguje?

   Kvalitné reverzné osmózy s osadeným čerpadlom na zvýšenie vodovodného tlaku sú totiž riadené tlakovými spínačmi vysokého a nízkeho tlaku.
   - Tlakový spínač nízkeho tlaku chráni čerpadlo pred poškodením behom naprádzno. Pri nedostatku vody, sa čerpadlo automaticky vypne a zastaví sa produkcia vyčistenej vody.
   - Tlakový spínač vysokého tlaku chráni čerpadlo pred preťažením a automaticky vypne produkciu vody pri úplnom naplnení tlakového zásobníka vyčistenou vodou.

   Všetky reverzné osmózy v našom sortimente, ktoré dodávame s osadeným čerpadlom majú okrem tlakových spínačov aj mikroprocesorom riadený automatický výplach membrány.

   Tak isto funguje aj externé čerpadlo na zvýšenie vodovodného tlaku, ktoré sa dá dodatočne namontovať na všetky reverzné osmózy pre domácnosti.

   2 hlasov

 8. Tomáš sa pýta 27. 1. 2016

  Pri akom vodovodnom tlaku je nutné k reverznej osmóze čerpadlo?

  1. Tomáš Kováč odpovede 27. 1. 2016

   Žiadna reverzná osmóza, nebude správne pracovať pri tlaku nižšom ako 3 bary. Ak máte vodovodný tlak nižší ako 3 bary, doporučujeme Vám radšej zakúpiť reverznú osmózu s osadenou pumpou na zvýšenie vodovodného tlaku. Ak máte už reverznú osmózu zakúpenú, v prípade nízkeho vodovodného tlaku, doporučujeme filtračné zariadenie osadiť externým čerpadlom na zvýšenie vodovodného tlaku. Dosiahnete tým nielen podstatne lepšiu kvalitu výslednej vody, ale aj podstatné zníženie množstva odpadovej vody produkovanej pri čistení vody pomocou osmózy.

   Na rozdiel od iných kuchynských filtrov, totiž pri reverznej osmóze platí:

   • čím vyšší je vstupný vodovodný tlak, tým lepšie osmóza vodu filtruje a produkuje menšie množstvo odpadovej vody,
   • čím nižší je vstupný tlak vody, tým horšia je výsledná kvalita filtrácie a podstatne vyššia produkcia odpadovej vody.

   POZOR: rozdiely v kvalite filtrácie a množstve odpadovej vody sú naozaj obrovské. Kôli zvýšenej efektivite filtrácie, je reverzná osmóza s osadeným čerpadlom nutná vždy pri filtrácii kontaminovanej studničnej vody.

   Pri výbere správnej osmózy sa riaďte nasledovným pravidlom:

   • Štandardná reverzná osmóza (klasická konštrukcia s tlakovým zásobníkom)
    Doporučovaný tlak vstupnej vody pri štandardnej reverznej osmóze je 3,6 baru a viac. Preto doporučujeme pri tlaku nižšom ako 3,6 bar zakúpiť reverznú osmózu s osadeným čerpadlom (vyjde to lacnejšie a ako externé čerpadlo). Pri tlaku nižšom ako 3,2 baru je pri štandardnej reverznej osmóze čerpadlo nevyhnutné!
   • Reverzná osmóza Crystal PREMIUM a Crystal PREMIUM pH+ (vylepšená konštrukcia s voda-voda zásobníkom)
    Doporučovaný tlak vstupnej vody pri Crystal PREMIUM je 3,2 bar a viac. Ak máte vodovodný tlak nižší ako 3,2 bary, doporučujeme Vám radšej zakúpiť ku Crystal PREMIUM externé čerpadlo na zvýšenie vodovodného tlaku.

 9. Tomas sa pýta 20. 12. 2015

  Je k reverznej osmóze potrebné aj čerpadlo?

  1. Tomas Kovac odpovede 11. 4. 2020

   Osmotické membrány pre domácnosti sú od výroby prispôsobené na tlak 4 bary, čo je bežný tlak vody vo verejnom vodovode. Ak je vodovodný tlak nižší, filtrovaná voda sa nedostatočne pretláča cez extrémne jemnú osmotickú membránu, a neúmerné množstvo vody je vypúšťané do odpadu. Pri nedostatočnom tlaku vstupnej vody aj odstraňovanie kontaminantov neprebieha dostatočne účinne.

   Preto na správnu a efektívnu prevádzku zariadení reverznej osmózy je nutné, aby tlak na vstupnej vody neklesal pod 3,2 baru. Ak je tlak vo vašom rozvode vody nižší ako 3,2 bar, je určite lepšie zakúpiť ku reverznej osmóze aj pomocné čerpadlo.

   Ideálne je si pred kúpou osmózy zmerať vodovodný tlak pomocou manometra (tlakomeru), ktorý zakúpite takmer v našom obchode. Pomocou vhodnej redukcie sa tlakomer našraubuje namiesto sprchovej hadice, a pustením studenej vody odčítate dosiahnutý tlak. Ak je tlak menší ako 3,2 bar, kúpte si osmózu už s osadeným čerpadlom. Ak už reverznú osmózu máte, jednoduchým riešením je kúpa externého čerpadla. Tieto čerpadlá predávame už ako pred-pripravené komplety s osadenými tlakovými spínačmi, ktoré stačí len pripojiť ku Vašej osmóze.

   Ak je tlak vyšší ako 3,5 bar, je investícia do čerpadla zbytočná, nakoľko Vám reverzná osmóza bude vodu filtrovať dostatočne efektívne.

Items 11 to 19 of 19 total

Stránka
Zobraziť na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-20 z 22

Stránka
na stránku
Nastaviť zostupný smer
 1. Reverzná osmóza Crystal PREMIUM (Aquaphor Morion)
  Hodnotenie:
  99%
  Špeciálna cena 279,90 € Normálna cena 329,00 €
  Najdokonalejšia a najpredávanejšia reverzná osmóza na trhu! Reverzná osmóza Crystal PREMIUM (Aquaphor Morion) produkuje 4x menej odpadovej vody a má polovičný rozmer oproti klasickým osmózam. Výmena filtrov trvá 5 minút a inštalácia je nenáročná.
 2. Reverzná osmóza Crystal PREMIUM ph+
  Hodnotenie:
  98%
  Špeciálna cena 399,00 € Normálna cena 499,00 €
  Verzia pH+ produkuje minerálmi obohatenú zásaditú vodu s pH 8,5 a viac. Najdokonalejšia a najpredávanejšia reverzná osmóza na trhu! Reverzná osmóza Crystal PREMIUM (Aquaphor Morion) produkuje 4x menej odpadovej vody a má polovičný rozmer oproti klasickým osmózam. Výmena filtrov…
 3. Reverzná osmóza Crystal PREMIUM Plus
  799,00 €
  Najdokonalejšia čistička pitnej vody na trhu ešte vylepšená! Extra výkonná reverzná osmóza so zabudovaným čerpadlom. Dokáže vyprodukovať až 1080 l vody za deň, čo postačí aj pre väčšie…
 4. Reverzná osmóza Crystal DeMIX RO6
  Hodnotenie:
  100%
  Špeciálna cena 299,00 € Normálna cena 379,00 €
  Najkvalitnejšia reverzná osmóza klasickej konštrukcie v našej ponuke s unikátnou technológiou! REGULAČNÝ VENTIL TVRDOSTI VODY - odsah minerálov vo výstupnej vode je možné jednoducho regulovať. Chcete filtrovať vodu…
 5. Reverzná osmóza Crystal KLASIK RO6
  Hodnotenie:
  80%
  Špeciálna cena 189,99 € Normálna cena 229,00 €
  6-stupňová reverzná osmóza s mineralizátorom vyrobená v EÚ. Ideálna na filtráciu tvrdej komunálnej vody. Priemerný stupeň odstránenia TDS 92%. Filtračné stupne: Mechanická filtrácia 20 mikrónov, Lisované aktívne uhlie, Mechanická filtrácia 5 mikrónov, Osmotická…
 6. Reverzná osmóza Crystal KLASIK RO7
  Špeciálna cena 199,90 € Normálna cena 249,00 €
  7-stupňová reverzná osmóza s mineralizátorom a energizérom vyrobená v EÚ. Ideálna na filtráciu tvrdej komunálnej vody. Priemerný stupeň odstránenia TDS 92%. Filtračné stupne: Mechanická filtrácia 20 mikrónov, Lisované aktívne uhlie, Mechanická filtrácia 5 mikrónov,…
 7. 3-stupňová reverzná osmóza určená pre akváriá
  Hodnotenie:
  100%
  Špeciálna cena 59,00 € Normálna cena 99,00 €
  Výkonná a spratná osmóza vhodná na filtráciu vody do akvárií. # - Zachytáva organikcé a anorganické látky z vody- Vynikajúca filtrácia od 0,001 mikrónu- Znižuje tvrdosť vody a pH-…
 8. Reverzná osmóza RO6 PURE AQUACALCIUM
  Hodnotenie:
  100%
  364,00 €
  Reverzná osmóza je najefektívnejšou technológiou čistenia pitnej vody. Znižuje 99,8% nečistôt, zápachov, chutí a vírusov a  robí vodu čistú, chutnú a bezpečnú pre dospelých i deti.…
 9. Reverzná osmóza CRYSTAL ABSOLUTE RO6
  Hodnotenie:
  100%
  Špeciálna cena 279,00 € Normálna cena 319,00 €
  Crystal ABSOLUTE RO6 je vysoko-kvalitná 6-stupňová reverzná osmóza bezpečná pre dospelých aj deti. Vyrobí 8 litrov krištáľovo čistej vody za hodinu zbavenej dusičnanov, pesticídov, ťažkých kovov,…
 10. Reverzná osmóza Crystal Absolute RO7 (mikrobiologický filter)
  Špeciálna cena 379,00 € Normálna cena 449,00 €
  KVALITNÁ PITNÁ VODA Z KAŽDÉHO ZDROJA: 7-stupňová reverzná osmóza najvyššej kvality určená aj na filtráciu kontaminovanej studničnej vody. Vysoký priemerný stupeň odstránenia TDS (nečistôt) 98%.…
 11. Reverzná osmóza Crystal ABSOLUTE RO6 (s čerpadom)
  Špeciálna cena 379,00 € Normálna cena 514,80 €
  Crystal ABSOLUTE RO6 je vysoko-kvalitná 6-stupňová reverzná osmóza do domácnosti. Crystal ABSOLUTE s čerpadlom je ideálnym riešením pri tlaku vstupnej vody menšom ako 3,5 baru. Vyrobí 8 litrov krištáľovo čistej vody za hodinu zbavenej dusičnanov, pesticídov, ťažkých kovov,…
 12. Reverzná osmóza Crystal Absolute RO7 (UV lampa + čerpadlo)
  Špeciálna cena 479,00 € Normálna cena 629,00 €
  KVALITNÁ PITNÁ VODA Z KAŽDÉHO ZDROJA: 7-stupňová reverzná osmóza najvyššej kvality určená aj na filtráciu kontaminovanej studničnej vody. Vysoký priemerný stupeň odstránenia TDS (nečistôt),…
 13. Reverzná osmóza Crystal Absolute RO7 (mikrobiologický filter + čerpadlo)
  Špeciálna cena 499,00 € Normálna cena 649,00 €
  KVALITNÁ PITNÁ VODA Z KAŽDÉHO ZDROJA: 7-stupňová reverzná osmóza najvyššej kvality určená aj na filtráciu kontaminovanej studničnej vody. Vysoký priemerný stupeň odstránenia TDS (nečistôt) 98%,…
 14. Crystal ZIP
  Hodnotenie:
  100%
  Špeciálna cena 449,00 € Normálna cena 699,00 €
  Prenosná, spratná & výkonná!! Crystal ZIP je jediná osmoza bez komplikovanej inštalácie. Šetrná k prostrediu -produkuje nulový odpad. Výmenu filtrov zvládne každý užívateľ.
 15. Crystal ALISON
  Špeciálna cena 730,00 € Normálna cena 1 080,00 €
  Výkonná a malá reverzná osmóza. Nastaviteľné monitorovacie hodnoty vodivosti pripojením k PC. Vhodná do kaviarní, lekární, domácnosti. Výmenu filtrov zvládne každý užívateľ.
 16. AQUEENA PRO ZEPTER
  1 599,00 €
  AqueenaPro od firmy Zepter je technologicky dokonalý filtračný systém, vyrobený na princípe najúčinnejšieho procesu filtrácie – reverznej osmózy. Vďaka systému 5-stupňovej filtrácie vodu maximálne…
 17. Reverzná osmóza Crystal ROBUST (ecosoft)
  Hodnotenie:
  100%
  999,00 €
  Vhodná na úpravu vody do kaviarní, reštaurácií, lekární a laboratórií. Najkvalitnejšia reverzná osmóza v našej ponuke s unikátnou technológiou! Poskytuje kvalitný a silný…
 18. Reverzná osmóza komerčná - do 12 l/hod.
  990,00 €
  Reverzná osmóza postavená na veľkých 20" filtroch. Vhodná na výrobu demineralizovanej vody pre firmy, reštaurácie, hotely, umývacie a oplachovacie linky atď. Zariadenie je možné doplniť o demineralizačný stupeň,…
 19. Reverzná osmóza komerčná - do 24 l/hod.
  1 090,00 €
  Reverzná osmóza postavená na veľkých 20" filtroch. Vhodná na výrobu demineralizovanej vody pre firmy, reštaurácie, hotely, umývacie a oplachovacie linky atď. Zariadenie je možné doplniť o demineralizačný stupeň,…
 20. Reverzná osmóza komerčná - do 35 l/hod.
  1 190,00 €
  Reverzná osmóza postavená na veľkých 20" filtroch. Vhodná na výrobu demineralizovanej vody pre firmy, reštaurácie, hotely, umývacie a oplachovacie linky atď. Zariadenie je možné doplniť o demineralizačný stupeň,…
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-20 z 22

Stránka
na stránku
Nastaviť zostupný smer