Sada 6 filtračných vložiek do FP3 na 1 rok

Krátky popis
Táto sada filtračných vložiek do FP3 Vám postačí na prevádzku filtračného zariadenia na 1 rok. Doporučená výmena je každých 6 mesiacov.
Špeciálna cena 48,00 € Normálna cena 57,40 €

Obsah balenia:

Náhradné filtračné vložky sa osadzujú do filtračného systému FP3 v nasledovnom poradí:

  1. Vstupný polypropylémový filter (5 mikrónov) - 2 ks
    Táto filtračná vložka odstraňuje z vody jemné sedimenty - piesok, hrdzu, zákal, sfarbenie a vodný sliz.
  2. Granulované aktívne uhlie - 2 ks
    Táto filtračná vložka spoľahlivo zachytáva chlór (a jeho zlúčeniny) a ďalšie oxidačné látky ako sú trihalometány (THM - karcinogénne látky vznikajúce reakciou chlóru s mikroorganizmami) ako aj širokú škálu ďalších škodlivých organických látok, baktérie, pesticídy, herbicídy a fenoly. Taktiež efektívne odstraňuje nepríjemné pachute a pachy vo vode.
  3. Na záver uhlíkový filter z lisovaného aktívneho uhlia - 2 ks
    Tento filtračná vložka absorbuje posledné zvyšky mikrosedimentov,  chlóru a organických zlúčenín s nízkou molekulovou hmotnosťou. Tiež spoľahlivo zachytáva uvoľnené čiastočky z predchádzajúceho filtračného stupňa - granulovaného aktívneho uhlia. Takto na záver dodatočne vylepšuje kvalitu pitnej vody z ktorej odstraňuje nežiadúce pachy (plyny).

Po prefiltrovaní vody týmito filtračnými vložkami je voda zbavená väčšiny bežných nežiadúcich látok bežne sa nachádzajúcich v pitnej vode. Dostávate tak kvalitnú a hlavne zdravú vodu výbornej chuti priamo z Vášho kohútika.

0
Hodnotenie:
% of 100
Write Your Own Review
Hodnotenie produktu:Sada 6 filtračných vložiek do FP3 na 1 rok
Vaše hodnotenie