SET FILTROV ZEPTER THERAPY AIR ION

Krátky popis

SET FILTROV K PRÍSTROJU THERAPY AIR iON

Set obsahuje 2 antibakteriálne filtre, 1 HEPA filter, 1 antialergénny filter a 1 uhlíkový filter.

115,00 €

Chráňte seba i svoju rodinu s prístrojom ZEPTER Therapy Air® iOn so špičkovým systémom čistenia vzduchu pomocou piatich filtrov, ktorý vám dodá čistý a zdravý vzduch. Našimi jedinečnými filtrami neprenikne žiadna škodlivá látka, iba dokonale vyčistený vzduch. Set obsahuje 2 antibakteriálne filtre, 1 HEPA filter, 1 antialergénny filter a 1 uhlíkový filter. Výmena špeciálnych filtrov prístroja Therapy Air ® iOn sa odporúča raz za rok, ale konkrétna početnosť výmien bude závisieť od stupňa znečistenia vzduchu.

VZDUCH, KTORÝ DÝCHAME: FILTRE THERAPY AIR® iOn
 
Prístroj Therapy Air® iOn od firmy Zepter je ideálne riešenie pre zachovanie čistého, bezpečného a zdravého prostredia doma aj na pracovisku. Obsah znečisťujúcich látok vo vzduchu, prašnosť, teplota a vlhkosť môžu teraz byť pod kontrolou doma, v kanceláriách, v školách, v nemocniciach, v lekárňach, čakárňach, v továrňach, hoteloch, vo fitness centrách, v reštauráciách, skrátka všade, kde je znečistený vzduch. Všade, kde sa dýcha, má svoje miesto Therapy Air® iOn. Naša priekopnícka technológia založená na piatich filtroch vytvára približne 220 000 záporne nabitých iónov na meter kubický, čo zodpovedá množstvu iónov nameranému v najzdravších prostrediach na Zemi. Prístroj obsahuje tieto filtre:
 
1. ANTISTATICKÝ FILTER: odstraňuje väčšie častice prachu, plesní, vlasy, lupiny a zvieraciu srsť.
 
2. ANTIBAKTERIÁLNY FILTER: odstraňuje zvyšné drobné častice prachu, baktérie väčšie ako 1 mikrón a pele a súčasne chráni susedný HEPA filter.

3. HEPA FILTER: likviduje najdrobnejšie prachové čiastočky a tabakový dym, zatiaľ čo antibakteriálny thiabenzadol (organická antibakteriálna zlúčenina) odstraňuje bacily, spóry plesní a iné zárodky, čím predchádza riziku infekcie.
 
4. ANTIALERGÉNNY FILTER: obsahuje zmes striebra, minerálu apatitu a antibakteriálneho činidla. Zmes je mimoriadne účinná pri potláčaní baktérie legionela, ktorá ohrozuje najmä malé deti. Filter obsahuje aj extrakt z listov ginka dvojlaločného (Ginkgo biloba), ktorý sa s úspechom používa pri astme, pľúcnych chorobách a problémoch krvného obehu a na odstraňovanie príčin alergií, chrípkových vírusov a baktérií.
 
5. UHLÍKOVÝ FILTER: vďaka vysokej absorpčnej schopnosti odstraňuje nepríjemné pachy z varenia, toxické plyny a ďalšie príčiny zápachu.

 

UPOZORNENIE: sada filtrov nepasuje do prístroja ZEPTER Therapy Air (bez ionizátora). Pasujú len do čističky vzduchu Zepter Therapy Air iOn.

0
Hodnotenie:
% of 100
Write Your Own Review
Hodnotenie produktu:SET FILTROV ZEPTER THERAPY AIR ION
Vaše hodnotenie
Customer Questions
No Questions
Please, mind that only logged in users can submit questions