UV Lampa Crystal LIGHT 1 (6W)

Hodnotenie:
80% of 100
Krátky popis

Kvalitná celonerezová UV lampa Crystal Light 1 do domácich filtrov na vodu a reverzných osmóz. Eliminuje 99,98% baktérií a mikroorganizmov obsiahnutých vo vode

 • Telo lampy z nerezovej ocele SS304 zvyšuje účinnosť žiarenia UV lampy
 • Odborná inštalácia do reverznej osmózy ZDARMA:
  V prípade objednávky spolu s našim systémom reverznej osmózy do drezu, Vám UV lampu zdarma nainštalujeme do filtračného systému.
 • Zariadenie je vybavené alarmom, ktorý upozorní užívateľa na potrebu výmeny žiarivky
 • Dlhá životnosť UV žiarivky (5000 hodín / 6 mesiacov)
 • Jednoduchá výmena UV žiarivky
 • pre prietoky do 3,8 litra za minútu (1 GPM)
 • Výkon 6W

 

Špeciálna cena 99,00 € Normálna cena 129,00 €

UV lampa do filtrov na úpravu pitnej vody v domácnosti

UV (Ultrafialové žiarenie) lampa eliminuje 99,98% baktérií a mikroorganizmov obsiahnutých vo vode. Slúži ako prirodzená ochrana vody proti rastu baktérií bez použitia chemikálií. Táto UV lampa je vhodná na ištaláciu do kuchynských vodných filtrov a domácich filtrov reverznej osmózy.

Medzi hlavné výhody patria rýchla a jednoduchá inštalácia, leštené vnútro komory z nehrdzavejúcej ocele zvyšujúce efektívnosť UV žiarenia, dlhá životnosť, jednoduchá výmena UV žiarivky a široká oblasť využitia.

Crystal Light 1 je cenovo dostupný a pritom vysoko výkonný UV sterilizátor, odstraňuje baktérie, cysty, koliformné baktérie, E. coli a mikro-biologické znečistenie z vašej vody. 

Systém je ideálny pre prietoky do 3,8 litra za minútu (1 GPM), používa 1/4 " pripojenie a žiarivku s výkonom 6W. Zariadenie má praktický akustický a vizuálny (LED a Alarm) indikátor poruchy lampy, takže užívateľ presne vie kedy UV lampa vyžaduje výmenu žiarivky. Životnosť UV žiarivky je 5000 hodín. 

Balenie obsahuje komplet všetky prvky pripravené na inštaláciu. Odporúčame, aby filtračný systém zahŕňal sedimentačný pred-filter tak, aby voda prechádzajúca UV sterilizátorom neobsahovala pevné častice a sedimenty, ktoré by mohli spôsobiť kalnosť vody, čiže by bránili prieniku UV svetla.  

Výhody UV lampy Crystal Light 1:

 • Telo lampy z nerezovej ocele SS304 zvyšuje účinnosť žiarenia UV lampy
 • Odborná inštalácia do reverznej osmózy ZDARMA:
  V prípade objednávky spolu s našim systémom reverznej osmózy do drezu, Vám UV lampu zdarma nainštalujeme do filtračného systému.
 • Zariadenie je vybavené alarmom, ktorý upozorní užívateľa na potrebu výmeny žiarivky.
 • Dlhá životnosť UV žiarivky (5000 hodín / 6 mesiacov)
 • Jednoduchá výmena UV žiarivky.

UV (Ultrafialové žiarenie) lampu je nevyhnutné používať vo filtračných prístrojov reverznej osmózy, ktoré sú pripojené na nemonitorovaný zdroj vody, ako sú vlastné studne, či vodné nádrže. V prípade, ak je filtračný prístroj zapojený na monitorovaný zdroj komunálnej vody (miestny vodovod), UV lampa nie je v systéme reverznej osmózy nevyhnutná.

Použitie UV lampy:

 • Pasuje do väčšiny vodných filtrov a filtračných systémov reverznej osmózy pre domácnosti do drezu, nezávisle od výrobcu filtračného zariadenia.
 • Z našej ponuky sa táto UV lampa hodí k vodným filtrom z kategórie reverzná osmóza a vodným filtrom z kategórie kuchynské filtre .

KONZULTÁCIA S EXPERTOM

Nikto néma čas... doba je rýchla, všade sa ponáhľame a aj tak nič nestíhame! V našom eshope máme cca 900 produktov a preto je pre vás veľmi náročné vybrať si ten správny! Denne máme okolo 30-50 telefonátov a 10-20 mailov na cenové ponuky.

Aby sme vám vedeli ešte lepšie poradiť a venovať sa len vám, prinášame vám možnosť video konzultácie (cez ZOOM) s jedným z našich 2 expertov na úpravu vody. Náš expert s vami prejde váš problém, vysvetlí možnosti riešenia a tiež inštalácie priamo u vás, keďže mu miesto inštalácie viete ukázať na videu. V tejto ťažkej dobe kedy vonku úraduje vírus a nemôžme chodiť na stretnutia a obhliadky, je toto najbezpečnejšia a najpohodlnejšia forma komunikácie.

Počet rezervácií je limitovaný na 20 mesačne aby sme vedeli zabezpečiť čas a kvalitu.
Hodnota konzultácie s expertom je 30€, naše skúsenosti a čas totiž niečo stoja ;)
, teraz vám ich na skúšobú dobu dávame ZADARMO.

Rezervovať termín na konzultáciu si môžete tu:

Ing. Tomáš Kováč & Ing. František Krč

 Rozmery UV lampy Crystal Light 1:

 280 x 50,5 mm
 Maximálny prietok (40mJ/cm²):  1 GPM / 3.8 litra za minútu
 Životnosť UV žiarivky:  5000 hod.
 LED indikátor správnej funkcie:  áno
 Pripojenie (vnútorný závit):  1/4" 
 Výkon:  6 W
 Maximálny pracovný tlak:  6 bar
 Pracovná teplota:  6 - 45 C
 Materiál:  nerezová oceľ SS 304 L 
 Napájanie:  220-240V /50,60Hz

UV sterilizátor Crystal Light 1 slúži na dezinfekciu vody za kuchynským filtrom.

Na pripojenie za kuchynský filter je nutné ešte zakúpiť 2x rýchlospojku s 1/4" závitom - viď súvisiace produkty. 2x držiak tvaru C na uchytenie UV lampy na stenu je priamo v balení.

4
Hodnotenie:
80% of 100
Write Your Own Review
Hodnotenie produktu:UV Lampa Crystal LIGHT 1 (6W)
Vaše hodnotenie