Úprava pitnej
a úžitkovej vody

Preskočiť k hlavnému obsahu »

Váš košík je prázdny

Filtračné vložky

Náhradné filtračné vložky do kuchynských filtrov na pitnú vodu.

Položiek 1 do 20 z celkového počtu 46

na stránku
Strana:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Tabuľku  Zoznam 

Nastaviť zostupne
 • Sedimentačný filter 10" (polypropylénová vláknina)

  Sedimentačný filter z polypropylénovej vlákniny

  Mechanický sedimentačný filter vhodný do kuchynských vodných filtrov a filtračných zariadení reverzej osmózy. Odstraňuje z vody jemné mikrosedimenty: zákal, hrdzu a piesok. DOSTUPNÉ JEMNOSTI: 1μm, 5μm, 20μmTEPLOTA VODY: 2°C - 80°C

  Začína od: 2,90 €

 • Sedimentačný filter 10" - vinutá vláknina

  Sedimentačná vložka s výbornou absorciou nečistôt

  Sedimentačná vložka s výbornou absorciou nečistôt pre jemnú mechanickú filtráciu. Odstraňuje z vody mechanické nečistoty, piesok, hrdzu, kal, bahno a nerozpustné látky. Účinne chráni drahé domáce spotrebiče a bytové inštalatérske systémy. DOSTUPNÉ JEMNOSTI: 50μm, 100μmTEPLOTA VODY: 2°C - 65°C Pre ešte jemnejšiu filtráciu máme skladom filtračné vložky z fúkaného polypropylénu: dostupné jemnosti 1μm, 5μm, 20μm

  Začína od: 3,90 €

 • Premývateľný keramický filter 10" (Aquafilter)

  Premývateľný keramický filter 0,3 μm

  Premývateľná keramicko-silikátová filtračná vložka s porozitou 0,3 μm. Odstraňuje z pitnej vody jemné mechanické nečistoty, ako aj niektoré baktérie, cysty a vírusy. Filtračná vložka sa regeneruje premytím pod tečúcou vodou a dôkladným umytím jeho povrchu. DOSTUPNÉ JEMNOSTI: 0,3μmTEPLOTA VODY: 2°C - 70°CPRIETOK: 3 l/min
  14,90 €
 • Filter s granulovaným aktívnym uhlím 10"

  Filter s granulovaným aktívnym uhlím veľkosti 10"

  Vhodný pre kuchynské vodné filtre a domáce filtračné zariadenia reverznej osmózy. Účinne odstraňuje z vody chlór, THM a ďalšie škodlivé organické zlúčeniny. Zlepšuje chuť vody. NAJKVALITNEŠIE AKTÍVNE UHLIE - vyrobené z kokosových škrupín.

  Bežná cena: 11,90 €

  Akciová cena: 6,90 €

 • Filter s lisovaným aktívnym uhlím 10"

  10" filter s lisovaným aktívnym uhlím (sedimentačný)

  Filtračná vložka s lisovaným aktívnym uhlím vhodná do všetkých bežných 10" filtračných obalov (Aquafilter, Atlas filtri, Aqua Italia, atd). NAJKVALITNEŠIE AKTÍVNE UHLIE - vyrobené z kokosových škrupín. Účinne odstraňuje z vody chlór, THM a ďalšie škodlivé organické zlúčeniny ako aj jemné mechanické nečistoty. Zlepšuje chuť vody.

  Bežná cena: 14,90 €

  Akciová cena: 9,90 €

 • Crystal FT-83 - náhradný filter

  Crystal VITAL - náhradný filter FT-83

  Náhradná filtračná vložka do Crystal VITAL - granulované aktívne uhlie. Životnosť: 6 mesiacov / 7500L
  17,90 €
 • Crystal K2 - náhradný filter

  Crystal K2 - náhradný filter (pôvodné označenie K1-02)

  K2 - náhradná filtračná vložka s lisovaným aktívnym uhlím 3 µm (pôvodné označenie K1-02) do vodných filtrov Aquaphor: Aquaphor Crystal PREMIUM Aquaphor Crystal ECO Aquaphor Crystal QUADRO Aquaphor Morion, Aquaphor DWM, Aquaphor RO-101 Účinne odstraňuje z vody voľný chlór, karciogénne organické zlúčeniny, petrochemikálie (fenoly, benzény, herbicídy, pesticídy), ťažké kovy, ako aj všetky mechanické nečistoty väčšie ako 3 µm. # ŽIVOTNOSŤ FILTRA: do 10 mesiacov *DOPORUČENÁ VÝMENA: každých 5 mesiacov * Životnosť filtra sa odvíja od množstva a kvality upravovanej vody.
  16,90 €
 • Crystal K3 - náhradný filter

  Crystal K3 - náhradný filter (pôvodné označenie K1-03)

  K3 - náhradná filtračná vložka s lisovaným aktívnym uhlím 3 µm (pôvodné označenie K1-02) do vodných filtrov Aquaphor: Aquaphor Crystal PREMIUM Aquaphor Crystal ECO Aquaphor Crystal QUADRO Aquaphor Morion, Aquaphor DWM, Aquaphor RO-101 Účinne odstraňuje z vody voľný chlór, karciogénne organické zlúčeniny, petrochemikálie (fenoly, benzény, herbicídy, pesticídy), ťažké kovy, ako aj všetky mechanické nečistoty väčšie ako 3 µm. # ŽIVOTNOSŤ FILTRA: do 10 mesiacov *DOPORUČENÁ VÝMENA: každých 5 mesiacov * Životnosť filtra sa odvíja od množstva a kvality upravovanej vody.
  15,90 €
 • Crystal K5 - náhradný filter

  Crystal PREMIUM - náhradný filter K5

  Náhradná filtračná vložka s lisovaným aktívnym uhlím K5 (pôvodné označenie K1-P) do vodného filtra Crystal PREMIUM. Slúži na odfiltrovanie mechanických nečistôt zo vstupnej vody. - chráni tým membránu Crystal PREMIUM . # Pri bežnej prevádzke filtračného zariadenia sa zaraďuje ako prvý filtračný stupeň - na zariadení označené čiernym tlačítkom. Pri preplachu sa zaraďuje ako druhý stupeň, označený modrým tlačítkom. K5 sa vymieňa celý!
  14,90 €
 • Crystal K7 - náhradný filter

  Crystal K7 - náhradný filter (pôvodné označenie K1-07)

  K7 - náhradná filtračná vložka s lisovaným aktívnym uhlím 0,8 µm (pôvodné označenie K1-07) do vodných filtrov Aquaphor: Aquaphor Crystal PREMIUM Aquaphor Crystal ECO Aquaphor Crystal QUADRO Aquaphor Morion, Aquaphor DWM, Aquaphor RO-101 Účinne odstraňuje z vody voľný chlór, karciogénne organické zlúčeniny, petrochemikálie (fenoly, benzény, herbicídy, pesticídy), ťažké kovy, ako aj všetky mechanické nečistoty väčšie ako 0,8 µm. # ŽIVOTNOSŤ FILTRA: do 10 mesiacov *DOPORUČENÁ VÝMENA: každých 5 mesiacov * Životnosť filtra sa odvíja od množstva a kvality upravovanej vody.
  19,90 €
 • Crystal K7M - náhradný filter

  Crystal PREMIUM- náhradný filter K7M

  Náhradná filtračná vložka, záverečný re-mineralizačný stupeň K7M (v novej verzii filtračného zariadenia nahradila K1-07, K7) do vodného filtra Crystal PREMIUM. Slúži na obohatenie vody potrebnými minerálmi, zároveň dodáva vode sviežosť ako záverečný stupeň filtrácie. # Pri prevádzke filtračného zariadenia sa zaraďuje ako štvrtý filtračný stupeň - na zariadení označený bielym tlačítkom. K7M sa vymieňa celý!
  17,90 €
 • Crystal K7B - náhradný filter

  Crystal PREMIUM - náhradný filter K1-07B

  K7B  (pôvodné označenie K1-07B) - náhradná filtračná vložka s lisovaným aktívnym uhlím 0,8 µm a hyper-filtračnou antibakteriálnou membránou 0,1 µm do vodných filtrov Aquaphor: Aquaphor Crystal PREMIUM Aquaphor Crystal ECO Aquaphor Crystal QUADRO Aquaphor Morion, Aquaphor DWM, Aquaphor RO-101 Účinne odstraňuje z vody voľný chlór, karciogénne organické zlúčeniny, petrochemikálie (fenoly, benzény, herbicídy, pesticídy), ťažké kovy, ako aj všetky mechanické nečistoty väčšie ako 0,8 µm. # ŽIVOTNOSŤ FILTRA: do 10 mesiacov *DOPORUČENÁ VÝMENA: každých 5 mesiacov * Životnosť filtra sa odvíja od množstva a kvality upravovanej vody.
  49,90 €
 • Sada Filtračných vložiek B200 pre Aquaphor MODERN

  Komplet filtračných vložiek do filtra Aquaphor MODERN V.2

  Sada filtračných vložiek  B200 pre Aquaphor Modern  Hodí sa do filtra Aquaphor Modern V.1 a V.2. Životnosť - 4000 litrov. Zodpovedá zhruba 1 roku spotreby 2-člennej rodiny. 2 kusy filtračných vložiek  ODSTRAŇUJE: sedimenty ako piesok, hrdzu,  hlinu, zákal, chlór a jeho zlúčeniny, určité pesticídy a herbicídy, fenol, benzol,  vďaka vláknu Aqualen sa odstraňujú aj ťažké kovy ako olovo, meď, ortuť, železo a rádioaktívne látky. Zlepšuje chuť a arómu vody.  URČENIE: zlepšenie kvality a chute vody z vodovodu!MIESTO INŠTALÁCIE: Pultový filter na kohútik MODERN V.2  a V.1
  39,90 €
 • Sada Filtračných vložiek B200-H pre Aquaphor MODERN

  Komplet filtračných vložiek do filtra Aquaphor MODERN V.2

  Sada filtračných vložiek  B200-H pre Aquaphor Modern  Hodí sa do filtra Aquaphor Modern V.1. a V.2. Životnosť - 4000 litrov. Zodpovedá zhruba 1 roku spotreby 2-člennej rodiny. 2 kusy filtračných vložiek  ODSTRAŇUJE:  tvrdosť vody, sedimenty ako piesok, hrdzu,  hlinu, zákal, chlór a jeho zlúčeniny, určité pesticídy a herbicídy, fenol, benzol, vďaka vláknu Aqualen sa odstraňujú aj ťažké kovy ako olovo, meď, ortuť, železo a rádioaktívne látky. Ióntomenič vo filtračnej vložke zmäkčuje tvrdú vodu - nahrádza vápnik a horčík za sodík. Zlepšuje chuť a arómu vody.  URČENIE: zlepšenie kvality a chute vody z vodovodu!MIESTO INŠTALÁCIE: Pultový filter na kohútik MODERN 
  39,90 €
 • Crystal Topaz - náhradná filtračná vložka

  Crystal Topaz - náhradná filtračná vložka

  Náhradný filtračný modul do kuchynského filtra Crystal Topaz, ktorý je určený na doúpravu vodovodnej vody, zabezpečuje efektívne odstraňovanie chlóru, THM (chloroformu), fenolu, ťažkých kovov a ďalších.   
  6,90 €
 • Náhradný filter do kanvice - Aquaphor B100-5

  Náhradný filter do kanvice - Aquaphor B100-5

  Náhradná filtračná vložka Aquaphor B100-5 obsahuje baktericídne striebro v aktívnej iónovej forme, ktoré zabraňuje rastu baktérií.
  5,90 €

Položiek 1 do 20 z celkového počtu 46

na stránku
Strana:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Tabuľku  Zoznam 

Nastaviť zostupne