Úprava pitnej
a úžitkovej vody

Preskočiť k hlavnému obsahu »

Váš košík je prázdny

Sady filtračných vložiek

Sady náhradných filtračných vložiek do kuchynských filtrov na pitnú vodu za výhodné ceny.

Položiek: 14

na stránku

Tabuľku  Zoznam 

Nastaviť zostupne
 • Sada 3 náhradných 10" filtrov (Aquafilter USA)

  Sada 3 náhradných 10" filtrov

  Sada obsahuje 3 náhradné 10" filtračné vložky, ktoré pasujú do všetkých štandardných filtračných telies veľkosti 10". Odstraňuje: mechanické nečistoty, chlór a organické zlúčeniny, herbicídy, pesticídy, zlepšuje chuť a vôňu vody

  Bežná cena: 19,90 €

  Akciová cena: 15,90 €

 • Zmäkčujúco-odželezňujúca sada náhradných 10" filtrov

  Zmäkčujúco-odželezňujúca sada náhradných 10" filtrov

  Sada obsahuje 3 náhradné 10" filtračné vložky, ktoré pasujú do všetkých štandardných filtračných telies veľkosti 10". Odstraňuje: mechanické nečistoty, chlór a organické zlúčeniny, herbicídy, pesticídy, ťažké kovy, ako aj zmäkčuje vodu.

  Bežná cena: 32,90 €

  Akciová cena: 28,90 €

 • Sada polročná - Crystal Eco AntiBacterial (Aquaphor)

  Sada polročná - Crystal Eco AntiBacterial (Aquaphor)

  Sada 2 filtrov na polročnú výmenu  pre kuchyňský filter Crystal Eco AntiBacterial (Aquaphor). Túto sadu náhradných filtrov si môžete kúpiť jednorázovo alebo nechať pravidelne zasielať so zľavou: Náhradné filtre každých 6 mesiacov - ZĽAVA 10% Náhradné filtre každých 12 mesiaov- ZĽAVA 5% Pri zvolení pravidelného zasielania sa už nemusíte o nič starať, objednávka sa vytvorí automaticky.

  Cena sady od: 35,90 €

 • Sada ročná - Crystal Eco AntiBacterial (Aquaphor)

  Crystal Eco AntiBacterial - sada filtrov na ročnú výmenu (K3, K7B, K7)

  Kompletná sada 3 filtrov na ročnú výmenu  pre kuchyňský filter Crystal Eco AntiBacterial (Aquaphor).

  Cena sady od: 84,90 €

 • EXCITO-CLR-CRT-B

  EXCITO-CLR-CRT-B Sada 4 náhradných filtrov pre vodný filter EXCITO+

  Sada 4 filtračných vložiek pre filtračný systém EXCITO+. Táto kombinácia garantuje odstránenie následných kontaminantov: piesok, hrdza a ďalšie sedimenty, ako aj chlór, organické zlúčeniny (karciogénne THM), ťažké kovy a železo. Zároveň znižuje tvrdosť vody.

  Bežná cena: 39,90 €

  Akciová cena: 34,90 €

 • EXCITO-CRT

  EXCITO-CRT

  Sada štyroch náhradných filtračných vložiek pre vodný filter EXCITO. Táto kombinácia garantuje odstránenie následných kontaminantov: piesok, hrdza a ďalšie sedimenty, ako aj chlór, organické zlúčeniny (karciogénne THM) a ťažké kovy.
  28,80 €
 • EXCITO-CLR-CRT

  EXCITO-CLR-CRT

  Sada štyroch náhradných filtračných vložiek pre EXCITO. Táto kombinácia garantuje odstránenie následných kontaminantov: piesok, hrdza a ďalšie sedimenty, ako aj chlór, organické zlúčeniny (karciogénne THM), ťažké kovy a železo. Zároveň znižuje tvrdosť vody.
  31,20 €
 • EXCITO-HF-CRT

  EXCITO-HF-CRT

  Sada troch filtračných vložiek pre vodný filter EXCITO. Používa sa v spolu s kapilárnou membránou (dokupuje sa zvlášť). Táto kombinácia filtrov garantuje odstránenie následných kontaminantov: piesok, hrdza, zákal a ostatné sedimenty, ako aj chlór, organické zlúčeniny (karciogénne THM), ťažké kovy, železo, tvrdosť vody.
  28,80 €
 • EXCITO-KM-CRT

  EXCITO-KM-CRT - sada 4 filtračných vložiek s kapilárnou membránou do kuchynského filtra na vodu EXCITO

  Táto sada obsahuje sadu EXCITO-HF-CRT a kapilárnu membránu. Táto kombinácia filtračných vložiek garantuje odstránenie týchto kontaminantov: piesok, hrdza, zákal a ostatné sedimenty, ako aj chlór, organické zlúčeniny (karciogénne THM), ťažké kovy, železo, tvrdosť vody, baktérie, niektoré vírusy.

  Bežná cena: 53,90 €

  Akciová cena: 49,00 €

 • Sada 6 filtračných vložiek do FP3 na 1 rok

  Sada 6 filtračných vložiek do FP3 na 1 rok

  Táto sada filtračných vložiek do FP3 Vám postačí na prevádzku filtračného zariadenia na 1 rok. Doporučená výmena je každých 6 mesiacov.

  Bežná cena: 57,40 €

  Akciová cena: 48,00 €

 • Sada Filtračných vložiek B200 pre Aquaphor MODERN

  Komplet filtračných vložiek do filtra Aquaphor MODERN V.2

  Sada filtračných vložiek  B200 pre Aquaphor Modern  Hodí sa do filtra Aquaphor Modern V.1 a V.2. Životnosť - 4000 litrov. Zodpovedá zhruba 1 roku spotreby 2-člennej rodiny. 2 kusy filtračných vložiek  ODSTRAŇUJE: sedimenty ako piesok, hrdzu,  hlinu, zákal, chlór a jeho zlúčeniny, určité pesticídy a herbicídy, fenol, benzol,  vďaka vláknu Aqualen sa odstraňujú aj ťažké kovy ako olovo, meď, ortuť, železo a rádioaktívne látky. Zlepšuje chuť a arómu vody.  URČENIE: zlepšenie kvality a chute vody z vodovodu!MIESTO INŠTALÁCIE: Pultový filter na kohútik MODERN V.2  a V.1
  18,90 €
 • Sada Filtračných vložiek B200-H pre Aquaphor MODERN

  Komplet filtračných vložiek do filtra Aquaphor MODERN V.2

  Sada filtračných vložiek  B200-H pre Aquaphor Modern  Hodí sa do filtra Aquaphor Modern V.1. a V.2. Životnosť - 4000 litrov. Zodpovedá zhruba 1 roku spotreby 2-člennej rodiny. 2 kusy filtračných vložiek  ODSTRAŇUJE:  tvrdosť vody, sedimenty ako piesok, hrdzu,  hlinu, zákal, chlór a jeho zlúčeniny, určité pesticídy a herbicídy, fenol, benzol, vďaka vláknu Aqualen sa odstraňujú aj ťažké kovy ako olovo, meď, ortuť, železo a rádioaktívne látky. Ióntomenič vo filtračnej vložke zmäkčuje tvrdú vodu - nahrádza vápnik a horčík za sodík. Zlepšuje chuť a arómu vody.  URČENIE: zlepšenie kvality a chute vody z vodovodu!MIESTO INŠTALÁCIE: Pultový filter na kohútik MODERN 
  18,90 €

Položiek: 14

na stránku

Tabuľku  Zoznam 

Nastaviť zostupne