Úprava pitnej
a úžitkovej vody

Preskočiť k hlavnému obsahu »

Váš košík je prázdny

Filtračné vložky

Náhradné filtračné vložky do kúpeľňových filtrov v našej ponuke. Nájdete tu aj náhradné filtre do produktov ktoré sme už vyradili z ponuky.

Položiek: 5

na stránku

Tabuľku  Zoznam 

Nastaviť zostupne
 • Vložka do sprchového filtra s aktívnym uhlím a KDF

  kupelnovy filter sprcha

  Eliminuje mechanické nečistoty nad 15 µm, zabezpečuje efektívne odstraňovanie chlóru, THM (chloroformu), fenolu, ťažkých kovov, atď. Sprchovanie robí príjemným a zdravým. Redukuje podráždenie pokožky a zabraňuje jej dehydratácii. POZOR: Tento sprchový filter obsahuje patentované filtračné médium KDF, ktoré má niekoľkonásobnú životnosť oproti bežne predávaným sprchovým filtrom s aktívnym uhlím.
  14,90 €
 • Filtre do sprchovej hlavice

  Náhradné filtračné vložky do sprchovej hlavice

  Náhradné filtračné vložky pasujú do sprchových hlavíc v našej ponuke. Výmena filtračných vložiek je veľmi jednoduchá. V balení sa nachádzajú 2ks filtračných vložiek.
  8,90 €
 • Náhradná náplň pre práčkový Minifilter

  Náhradná náplň pre práčkový Minifilter

  Balenie obsahuje 250g kryštáľových polyfosfátov čo postačuje na 3 náplne pre Minifilter pre práčky. Kryštály v Minifiltri je potrebné vymeniť po 6-8 mesiacoch, čiže toto balenie Vám vydrží minimálne na 1,5 roka prevádzky.

  Bežná cena: 6,90 €

  Akciová cena: 5,99 €

 • Ecozon - náhradná náplň pre práčkový minifilter

  Ecozon - zmäkčovacie médium

  Ekologické filtračné médium Ecozon pre práčkový minifilter 100 ml. Neobsahuje polyfosfáty ani iné látky zaťažujúce životné prostredie. Náplň vydrží až 400 pracích cyklov.
  9,90 €

Položiek: 5

na stránku

Tabuľku  Zoznam 

Nastaviť zostupne