Vložka do sprchového filtra s aktívnym uhlím a KDF

Hodnotenie:
100% of 100
Krátky popis

Eliminuje mechanické nečistoty nad 15 µm, zabezpečuje efektívne odstraňovanie chlóru, THM (chloroformu), fenolu, ťažkých kovov, atď. Sprchovanie robí príjemným a zdravým. Redukuje podráždenie pokožky a zabraňuje jej dehydratácii.

POZOR: Tento sprchový filter obsahuje patentované filtračné médium KDF, ktoré má niekoľkonásobnú životnosť oproti bežne predávaným sprchovým filtrom s aktívnym uhlím.

14,90 €

Filtračná vložka do jedinečného sprchového filtra s aktívnym uhlím a KDF

poskytuje úpravu vody na sprchovanie pre deti, pre ľudí, ktorí sa starajú o svoju pokožku a vlasy a pre osoby alergické na chlór.

Eliminuje mechanické nečistoty nad 15 µm, zabezpečuje efektívne odstraňovanie chlóru, THM (chloroformu), fenolu, ťažkých kovov, atď. Sprchovanie robí príjemným a zdravým. Redukuje podráždenie pokožky a zabraňuje jej dehydratácii.

Inštalácia sprchového filtra spočíva v jednoduchom zaskrutkovaní filtra medzi batériu a sprchovú hadicu.

Prečo a kedy sprchový filter? 

Tento produkt je ideálny pre ľudí, ktorí sa chcú sprchovať vo vode priaznivo vplývajúcej na pleť a vlasy, filter odstráni vysušenie pokožky a podráždenie spôsobené chlórom a ostatných nepriaznivých prvkov obsiahnutých v sieťovom vodovode.

Dodáva sa s dvoma kolienkami na pripojenie. Túto jedinečnú sprchovú filtračnú jednotku možno ľahko pripojiť prakticky k akejkoľvek batérii pri vani alebo sprchovom kúte, pričom vám umožní zachovať vaše existujúce zariadenia.

Filtračná vložka vo vnútri sprchového filtru je rýchlo a jednoducho vymeniteľná. K objednávke Vám môžeme pribaliť náhradné filtre na požiadanie. Výrobca udáva 5 mesačné periódy na výmenu filtra v domácnostiach s 2 osobami.

Plusy a mínusy

Je preukázané, že filter zmierňuje zlé reakcie na chlór, je vhodný pre ľudí s citlivou pokožkou, ekzémami, lupienkami, či suchou kožou. Ľudia bez kožných problémov ocenia zmäkčenie vody, ktorá zanechá pokožku hydratovanú.

Unikátnou vlastnosťou sprchového filtra je snímateľný systém kazety, ktorý vám umožní ľahko vymeniť vnútorný filter. Montáž filtru je takmer tak jednoduchá ako výmena žiarivky.

Špeciálne vlastnosti filtračného média sprchového filtru umožňujú efektívne odstránenie chlóru aj pri vysokých teplotách.

  •  Znižuje až na 99,99% chlóru
  •  Znižuje absorpciu chemických prvkov a vdychovaniu pár
  •  Znižuje až na 98% vo vode rozpustných ťažkých kovov
  •  Menšie poškodenie vlasov a pokožky
  •  Obsahuje bakteriostatické médium KDF 55

Technické parametre:

Doporučený Interval výmeny filtračnej vložky 5 mesiacov
Maximálna teplota vody 80°C
Pripojenie 1/2"
Rozmery 125 x 70 mm
Maximálny prietok  3,78 l/mio
Materiál tela ABS

 

 

 

 

 

 

 

 

Vnútorná vymeniteľná filtračná patróna vydrží cca 5 mesiacov pri dvoch osobách v domácnosti.

Sprchový filter používa prírodný ulhlík z kokosovej škrupiny, KDF patentovanú zliatinu medi a zinku, ktoré spolu poskytujú najúčinnejšie médium na odstránenie chlóru pri vyšších teplotách vody.

Vďaka tejto technológii, bolo preukázané, že filter vie účinne odstrániť 97 +% chlóru, a to takmer až po 1 celý rok (pre 2 osoby)  čo je 2 - 3 krát dlhší čas ako ostatné sprchové filtre.

KDF tiež čiastočne odstraňuje železo a iné ťažké kovy, síru, a zabraňuje tvoreniu plesní vo vašej sprche.

Telo sprchového filtru nehrdzavie a nepodlieha korózii. Doba medzi výmenami závisí na množstve použitej vody a množstve chlóru alebo iných zložiek vo vode. Je možno povedať, aby sa zhruba sprchový filter menil každých 6 až 12 mesiacov. 

5
Hodnotenie:
100% of 100
Write Your Own Review
Hodnotenie produktu:Vložka do sprchového filtra s aktívnym uhlím a KDF
Vaše hodnotenie
Customer Questions
Mám od vás sprchový filter, s ktorým som spokojný. Chcem kúpiť náhradnú vložku, aby bola k dispozícii keď by som zabudol objednať. Filtračná vložka, predpokladám, že nestráca svoje vlastnosti / dĺžku intervalu výmeny tým že je na polici nepoužitá?

Vo filtračnej vložke sú použité trvácne filtračné materiály ktoré nestrácajú účinnosť skladovaním, no je dôležité aby boli uskladnené v suchom prostredí. ...

Please, mind that only logged in users can submit questions