Úprava pitnej
a úžitkovej vody

Preskočiť k hlavnému obsahu »

Váš košík je prázdny

Outdoor

Ľudský organizmus potrebuje k svojmu životu vodu bez škodlivých látok a baktérií. S našou turistickou výbavou sa už v prírode nebudete musieť báť nabrať vodu z horskej riečky - vodné filtre ju totiž rýchlo a dokonale zbavia baktérií! Ponuka na trhu je široká a vyznať sa v nej je veľmi ťažké, pre lepšiu orientáciu sme filtre roztriedili na filtre ručné, mechanické, tie fungujúce na princípe gravitácie a tie, hubiace baktérie a iné organizmy pomocou UV žiarenia.

Zatiaľ nebola položená žiadna otázka.

Zadajte Vašu otázku:

* Tieto polia sa musia vyplniť

Položiek: 8

na stránku

Tabuľku  Zoznam 

Nastaviť zostupne
 • LifeStraw®

  osobný filter na vodu

  Osobný filter vhodný na kempovanie, cestovanie, turistiku s pokročilou technológiou mikrofiltračnej membrány, odstráni až 99,999% baktérií a parazitické prvoky, zachytáva častice do 0,2µm, prefiltruje až 1000L vody, hmotnosť iba 56g,
  28,99 €
 • LifeStraw® GO

  LifeStraw® GO

  LifeStraw® GO je prenosná fľaša s filtrom na vodu, filter vhodný na kempovanie, cestovanie, turistiku s pokročilou technológiou mikrofiltračnej membrány, odstráni až 99,999% baktérií a parazitické prvoky, zachytáva častice do 0,2µm, prefiltruje až 1000L vody, hmotnosť iba 56g,
  44,99 €
 • LifeStraw® Mission

  LifeStraw® Mission

  LifeStraw® je prenosný filter na vodu, ktorý transformuje mikrobiologicky znečistenú vodu na bezpečnú a čistú pitnú vodu. Produkt nevyžaduje žiadne batérie alebo náhradné diely. Prefiltuje až 18000 l vody. Je vhodný na pešiu turistiku, cestovanie, kempovanie, expedície v skupinách a to najmä v oblastiach, kde môžu byť vodné zdroje kontaminované a obsahovať zvýšené množstvo baktérií a parazitov.

  Začína od: 114,99 €

 • LifeStraw® Go2 Stage

  LifeStraw® Go2 Stage

  LifeStraw® GO2 Stage je prenosná fľaša s filtrom na vodu s dvojstupňovou filtráciou pozostávajúca z ultrafiltrácie 0,2 mikrónu a kapsuľou s aktívnym uhlím. Ideálne sa hodí na pešiu turistiku, cestovanie, kempovanie, jazdu na bicykli. Odstráni až 99.9999% baktérií a 99,9% z cýst prvokov. Fľaša je váži iba 220g s objemom 650ml.

  Začína od: 54,90 €

 • LifeStraw® Universal

  LifeStraw® Universal

  Univerzálny adaptér LifeStraw Universal je možné použiť na širokú škálu dostupných fliaš na vodu s vonkajším priemerom 63,5 mm a vnútorným 43,2 mm. Osobný filter vhodný na kempovanie, cestovanie, turistiku s pokročilou technológiou mikrofiltračnej membrány, odstráni až 99,999% baktérií a parazitické prvoky, zachytáva častice do 0,2µm, prefiltruje až 1000L vody. 
  44,90 €
 • LifeStraw® Personal Steel

  LifeStraw® Personal Steel

  LifeStraw® Steel je prenosný filter na vodu v elegantnom odolnom oceľovom tele, ktorý transformuje mikrobiologicky znečistenú vodu na bezpečnú a čistú pitnú vodu. Produkt nevyžaduje žiadne batérie alebo náhradné diely, a filtruje až 1000 litrov vody po dobu jeho životnosti. LifeStraw Steel čistí vodu z otvoreného sladkovodného toku, rovnako ako z rybníka, jazera, alebo rieky. Je v hodný na pešiu turistiku, cestovanie, kempovanie, expedície v skupinách a to najmä v oblastiach, kde môžu byť vodné zdroje kontaminované a obsahovať zvýšené množstvo baktérií a parazitov.
  64,99 €
 • Filter vody ŠUNGIT TIME – objem 1l

  Filter vody ŠUNGIT TIME – objem 1l

  Prírodná filtrácia vody prečistí vodu od nežiaducich látok, či baktérií. Na rozdiel od chemického filtra, šungit vracia vode stopové prvky žiaduce pre organizmus. Vysoko kvalitná voda je základom pre fungovanie zdravého organizmu. Zažeňte smäd zdravou vodou!
  9,70 €
 • LifeStraw® Flex

  LifeStraw® Flex

  LifeStraw®  Flex je prenosný kit s filtrom na vodu s 2-stupňovým systémom, ktorý prefiltruje mikrobiologicky znečistenú vodu na bezpečnú a pitnú. Prefiltruje až 2000 L vody, a zadrží častice väčšie ako 0,2 mikrónov a obsahuje malý vymeniteľný filter s aktívnym uhlím na 100 L. Produkt sa môže využiť až 5-timi spôsobmi (ako samostatný filter, s priloženou skladateľnou fľašou, s PET fľašou, s hydratačným vreckom a s LS Mission).   
  44,90 €

Položiek: 8

na stránku

Tabuľku  Zoznam 

Nastaviť zostupne