Úprava pitnej
a úžitkovej vody

Preskočiť k hlavnému obsahu »

Váš košík je prázdny

Outdoor

Ľudský organizmus potrebuje k svojmu životu vodu bez škodlivých látok a baktérií. S našou turistickou výbavou sa už v prírode nebudete musieť báť nabrať vodu z horskej riečky - vodné filtre ju totiž rýchlo a dokonale zbavia baktérií! Ponuka na trhu je široká a vyznať sa v nej je veľmi ťažké, pre lepšiu orientáciu sme filtre roztriedili na filtre ručné, mechanické, tie fungujúce na princípe gravitácie a tie, hubiace baktérie a iné organizmy pomocou UV žiarenia.

Zatiaľ nebola položená žiadna otázka.

Zadajte Vašu otázku:

* Tieto polia sa musia vyplniť

Položiek: 7

na stránku

Tabuľku  Zoznam 

Nastaviť zostupne
 • LifeStraw®

  osobný filter na vodu

  Osobný filter vhodný na kempovanie, cestovanie, turistiku s pokročilou technológiou mikrofiltračnej membrány, odstráni až 99,999% baktérií a parazitické prvoky, zachytáva častice do 0,2µm, prefiltruje až 1000L vody, hmotnosť iba 56g,
  28,99 €
 • LifeStraw® GO

  LifeStraw® GO

  LifeStraw® GO je prenosná fľaša s filtrom na vodu, filter vhodný na kempovanie, cestovanie, turistiku s pokročilou technológiou mikrofiltračnej membrány, odstráni až 99,999% baktérií a parazitické prvoky, zachytáva častice do 0,2µm, prefiltruje až 1000L vody, hmotnosť iba 56g,
  44,99 €
 • LifeStraw® Mission

  LifeStraw® Mission

  LifeStraw® je prenosný filter na vodu, ktorý transformuje mikrobiologicky znečistenú vodu na bezpečnú a čistú pitnú vodu. Produkt nevyžaduje žiadne batérie alebo náhradné diely. Prefiltuje až 18000 l vody. Je vhodný na pešiu turistiku, cestovanie, kempovanie, expedície v skupinách a to najmä v oblastiach, kde môžu byť vodné zdroje kontaminované a obsahovať zvýšené množstvo baktérií a parazitov.

  Začína od: 114,99 €

 • LifeStraw® Go2 Stage

  LifeStraw® Go2 Stage

  LifeStraw® GO2 Stage je prenosná fľaša s filtrom na vodu s dvojstupňovou filtráciou pozostávajúca z ultrafiltrácie 0,2 mikrónu a kapsuľou s aktívnym uhlím. Ideálne sa hodí na pešiu turistiku, cestovanie, kempovanie, jazdu na bicykli. Odstráni až 99.9999% baktérií a 99,9% z cýst prvokov. Fľaša je váži iba 220g s objemom 650ml.

  Začína od: 54,90 €

 • LifeStraw® Universal

  LifeStraw® Universal

  Univerzálny adaptér LifeStraw Universal je možné použiť na širokú škálu dostupných fliaš na vodu s vonkajším priemerom 63,5 mm a vnútorným 43,2 mm. Osobný filter vhodný na kempovanie, cestovanie, turistiku s pokročilou technológiou mikrofiltračnej membrány, odstráni až 99,999% baktérií a parazitické prvoky, zachytáva častice do 0,2µm, prefiltruje až 1000L vody. 
  44,90 €
 • LifeStraw® Personal Steel

  LifeStraw® Personal Steel

  LifeStraw® Steel je prenosný filter na vodu v elegantnom odolnom oceľovom tele, ktorý transformuje mikrobiologicky znečistenú vodu na bezpečnú a čistú pitnú vodu. Produkt nevyžaduje žiadne batérie alebo náhradné diely, a filtruje až 1000 litrov vody po dobu jeho životnosti. LifeStraw Steel čistí vodu z otvoreného sladkovodného toku, rovnako ako z rybníka, jazera, alebo rieky. Je v hodný na pešiu turistiku, cestovanie, kempovanie, expedície v skupinách a to najmä v oblastiach, kde môžu byť vodné zdroje kontaminované a obsahovať zvýšené množstvo baktérií a parazitov.
  64,99 €
 • LifeStraw® Go Stage náhradný filter

  LifeStraw® Go Stage náhradný filter

  Náhradný filter Lifestraw GO Stage určený pre filtračné fľaše LIifestraw GO Stage. Jednoducho vymeniteľný filter s kapacitou prefiltrovanej vody 1000 l. Spoľahlivo odstráni až 99,9999 % organického a chemického znečistenia ako sú vodné baktérie a vodné parazitické prvky. Eliminuje pachuť vody. Bez obáv si načerpajte vodu z potoka alebo jazera. Filter účinne znižuje riziko vzniku infekčných chorôb. Tento čisto fyzikálny spôsob filtrácie neobsahuje žiadne chemické látky, jód ani uhlík.
  29,99 €

Položiek: 7

na stránku

Tabuľku  Zoznam 

Nastaviť zostupne