LifeStraw® Go2 Stage

Hodnotenie:
100% of 100
Krátky popis

LifeStraw® GO2 Stage je prenosná fľaša s filtrom na vodu s dvojstupňovou filtráciou pozostávajúca z ultrafiltrácie 0,2 mikrónu a kapsuľou s aktívnym uhlím. Ideálne sa hodí na pešiu turistiku, cestovanie, kempovanie, jazdu na bicykli. Odstráni až 99.9999% baktérií a 99,9% cýst prvokov. Fľaša  váži iba 220g s objemom 650ml. BPA FREE + karabinka.

Cena od 54,90 €

Grouped product items
Názov produktu Množstvo
LifeStraw GO2 Stage – fialová
54,90 €
LifeStraw GO2 Stage – ružová
54,90 €
LifeStraw GO2 Stage – modrá
54,90 €
LifeStraw GO2 Stage – šedá
54,90 €

LifeStraw® využíva pokročilú technológiu mikrofiltračnej membrány

ktorá odstráni až 99.9999% baktérií (napr.Escherichia coli, Vibro cholerae, Salmonella typhi) a 99,9% z cýst prvkov (napr. Cryptosporidium parvum, Giardia lamblia), ktoré sa bežne vyskytujú vo vode a spôsobujú rôzne ochorenia. LifeStraw®, tak výrazne znižuje riziko nákazy a prepuknutia chorôb ako napr. týfus, úplavica alebo hnačka. Stupeň # 1: Používa vymeniteľnú kapsulu s aktívnym uhlím na zníženie zápachu, obsahu chlóru a organických nečistôt až do 100 litrov  Stupeň # 2: používa pokročilé duté vlákno membránová technológia (0,2 mikrónov) na odstránenie vodou riediteľný baktérií a prvokov až do 1000 litrov.

Prenosný, mikrobiologický filter na vodu

LifeStraw® využíva pokročilú technológiu mikrofiltračnej membrány, ktorá odstráni až 99.9999% baktérií (napr.Escherichia coli, Vibrio cholerae, Salmonella typhi) a 99,9% z cýst prvokov (napr. Cryptosporidium parvum, Giardia lamblia), ktoré sa bežne vyskytujú vo vode a spôsobujú rôzne ochorenia. LifeStraw®, tak výrazne znižuje riziko nákazy a prepuknutia chorôb ako napr. týfus, úplavica alebo hnačka.

Efektívna a ultrarýchla filtrácia

Ak radi chodíte na turistiku, kempovať alebo často absolvujete dlhé cesty bez prístupu k pitnej vode, tento osobný filter Lifestraw GO Stage určite veľakrát využijete. Filtračný proces spoľahlivo odstraňuje z vody všetky nežiaduce baktérie a súčasne redukuje organické nečistoty a chlór. Robustným a odolným prevedením sa dobre používa a zaručuje aj dlhú životnosť. Znečistenú vodu prečistý rýchlo a jednoducho. Odstráni 99,99 % vodných baktérií a vodných parazitických prvkov. Kapacita filtra je na 1000 l vody. Kapsula s aktívnym uhlím má obmedzenú životnosť na 100 l vody a odstraňuje zápach z vody, zabraňuje vniknutiu hrubým nečistotám a chlóru. Tento čisto fyzikálny spôsob filtrácie neobsahuje žiadne chemické látky, jód ani uhlík.


Technológia
  • Technológia LifeStraw® obsahuje špeciálne navrhnutú technológiu dutého vlákna ultrafiltrácie. Vnútorná časť LifeStraw® sa skladá z veľkého množstva dutých vlákien. Každé vlákno má póry o veľkosti 0,2 mikrónov alebo päťsto krát menšie ako priemer ľudského vlasu! Tento čisto fyzikálny spôsob filtrácie neobsahuje žiadne chemické látky, jód alebo uhlík.
  • Technológia LifeStraw® bola nezávisle testovaná a certifikovaná pre splnenie smernice EÚ 10/2011 a smernice EU 1935/2004 regulačné normy a Spojené štáty EPA 1987 protokol pre mikrobiologické čistenie vody.
 

Výhody

  • odstraňuje baktérie

  Salmonella, Campylobacter, Escherichia, Vibrio Cholera, Pseudomonas aeruginosa, Shigella

  •  odstraňuje parazity:

 Giardia lamlia, Cryprosporidium parvum, Entamoeba histolytica

 Poznámka: 

Lifestraw nie je schopný odsolovať vodu ani filtrovať ťažké kovy alebo vírusy.

 
 

Kúpou akehokoľvek produktu LifeStraw, získa dieťa v Afrike od spoločnosti Vestergaard až 1000 litrov pitnej vody počas školského roku.


Zdroj: http://www.lifestraw.sk/

Farba: modrá,fialová, ružová, zelená, šedá
Šírka: 8 cm
Hmotnosť: 225 g
Výška: 23,5 cm
Objem: 650 ml
Min. objem prefiltrovanej vody:  4000 l
5
Hodnotenie:
100% of 100
Write Your Own Review
Hodnotenie produktu:LifeStraw® Go2 Stage
Vaše hodnotenie