Sedimentačný filter 10" (polypropylénová vláknina)

Hodnotenie:
80% of 100
Krátky popis

Mechanický sedimentačný filter vhodný do kuchynských vodných filtrov a filtračných zariadení reverzej osmózy. Odstraňuje z vody jemné mikrosedimenty: zákal, hrdzu a piesok.

DOSTUPNÉ JEMNOSTI: 1μm, 5μm, 20μm
TEPLOTA VODY: 2°C - 80°C

Cena od 3,49 €

Grouped product items
Názov produktu Množstvo
10" Filter 1 mikrónový (polypropylén)
3,90 €
10" Filter 5 mikrónový (polypropylén)
3,90 €
10" Filter 20 mikrónový (polypropylén)
3,49 €

Mechanické sedimentačné vodné filtre z vody odstraňujú všetky nerozpustné častice veľkosti nad 1, 5 alebo 20 µm, ako piesok, prach, sadze, hrdzu a iné.

Mechanická filtračná vložka je vyrobená zo 100% polypropylénu odolného voči chemikáliam bez žiadnych ďalších prísad (bez spojív, antistatických, udržiavacích činidiel a ďalších chemikálií). Výroba mechanických filtračných vložiek Aquafilter prebieha procesom roztápenia a vyfukávania vlákien (technika "melt-blow"), vďaka čomu sa vyznačujú vysokou pevnosťou, odolnosťou a účinnosťou - vynikajúca absorbcia pevných sedimentov. 

Vložky majú rôzne priepustnosti, je potrebné si zvoliť vhodnú priepustnosť na základe veľkosti mechanických častíc, ktoré chcete z vody odstrániť. Čím vyššia je hodnota mikrónov a teda priepustné póry sú väčšie. 

Jednoduchá výmena mechanickej filtračnej vložky v potrubnom filtri, ktorú zvládnete bez akýchkoľvek nástrojov. Vďaka univerzálnej veľkosti 10 palcov sú filtračné vložky kompatibilné takmer so všetkými typmi potrubných filtrov a reverzných osmóz

Životnosť mechanického filtra na vodu je cca 6 mesiacov, avšak nadmerné znečistenie vody skracuje životnosť mechanického filtra.

 

Technická špecifikácia:

Prac. teplota:  2 - 60°C
Nominálna pórovitosť:  1/5/20 µm
Pracovný tlak:  <6 bar
Rozmery:  9 7/8" x 2 1/2" (251mm x 65mm)
Životnosť:  ~8000 litrov / ~3-6 mesiacov*
Materiál: 100% polypropylén

* Uvedená perióda výmeny filtračnej vložky je len približné. Je potrebné zohľadňovať kvalitu vstupnej vody, tak ako aj prefiltrované množstvo.

4
Hodnotenie:
80% of 100
Write Your Own Review
Hodnotenie produktu:Sedimentačný filter 10" (polypropylénová vláknina)
Vaše hodnotenie
Customer Questions
Môžete mi doporučiť nejakú filtračnú vložku na zachytenie železa?

Železo sa vo vode nachádza vo viacerých, rôzne odstrániteľných formách. V podzemných vodách je železo vo vode v rozpustenej forme (2-mocné železo). Akonáhle voda príde do styku...

Please, mind that only logged in users can submit questions