Úprava pitnej
a úžitkovej vody

Preskočiť k hlavnému obsahu »

Váš košík je prázdny

Príslušenstvo

Príslušenstvo a vhodné doplnky k vodným filtrom.

Zatiaľ nebola položená žiadna otázka.

Zadajte Vašu otázku:

* Tieto polia sa musia vyplniť

Položiek: 19

na stránku

Tabuľku  Zoznam 

Nastaviť zostupne
 • Digitálny merač kapacity DigiFlow 8300T (3/4")

  Digitálny prietokomer a merač spotreby vody, pripojenie 3/4"

  Digitálny merač prietoku vody zabezpečuje prehľad nad množstvom pretečenej vody cez Vaše zariadenie. Prietokomer automaticky odpočítava množstvo pretečenej vody z nastaviteľnej kapacity:  500 L - 99500 L. Po vyčerpaní nastavenej kapacity Vás upozorní alarmom na nutnosť výmeny filtračných vložiek alebo náplní.
  53,90 €
 • UV Lampa Crystal LIGHT 1 (6W)

  UV Lampa (1 GPM / 3.8 l/min) k domacej filtracii vody

  Kvalitná celonerezová UV lampa do domácich filtrov na vodu od renomovanej firmy KingLight. Eliminuje 99,98% baktérií a mikroorganizmov obsiahnutých vo vode Výkon: 6W

  Bežná cena: 139,00 €

  Akciová cena: 99,00 €

 • Náhradná UV žiarivka - Crystal LIGHT 6W

  Náhradná UV-C germicídna žiarivka pre UV sterlizátor - Philips 6W

  Germicídna UV žiarivka PHILIPS 6W do štandardných UV sterilizátorov používaných v kuchynských filtračných zariadeniach reverznej osmózy a iných kuchynských filtrov na pitnú vodu.

  Bežná cena: 24,90 €

  Akciová cena: 19,90 €

 • UV žiarivka 6W (do UV lampy Aquafilter)

  UV ziarivka

  UV žiarivka od výrobcu Aquafilter USA do UV lampy používanej k domácim filtračným systemom v našej ponuke (Reverzná Osmóza, Kuchynské filtre). #POZOR: Táto UV žiarivka je vhodná ako náhradná žiarivka špeciálne do UV lampy značky Aquafilter USA. Je totiž už vybavená špeciálnymi prípojkami a stačí ju iba zasunúť do originálnej UV lampy od Aquafiltr USA.   Deklarovaná životnosť UV žiarivky je 1 rok.

  Bežná cena: 34,90 €

  Akciová cena: 19,90 €

 • Automatický zastavovací ventil 1/4"

  Automatický zastavovací ventil 1/4"

  Ventil automaticky zastaví prívod vody do kuchynského filtra alebo reverznej osmózy v prípade úniku vody. Umiestňuje sa na prívodnú 1/4" hadičku do kuchynského filtra. Pri kontakte s vodou (stačí 10 sekúnd) ventil automaticky uzavrie prívod vody do zariadenia.
  19,90 €
 • Expanzná tableta (pre automatický zastavovací ventil 1/4")

  Náhradná expanzná tableta do zastavovacieho ventilu

  Náhradná expanzná tableta pre automatický zastavovací ventil. Po zaplavení zastavovacieho ventilu sa vnútorná tableta/tampón napučí a mechanicky sa zastaví privod vody. Následne treba použitú tabletu vymeniť za novú.
  1,00 €
 • Prípojka vody 3/8" (cól)

  Prípojka vody 3/8" (cól)

  Prípojka vody vhodná na použitie pri motnáži kuchynských vodných filtrov a filračných zariadení reverznej osmózy. Má vonkajší a vnútorný závit 3/8" (cól), bočný závit 1/4" (cól).
  3,90 €
 • Prípojka vody 1/2" (cól)

  Prípojka vody 1/2" (cól)

  Prípojka vody na použitie pri motnáži kuchynských vodných filtrov a filračných zariadení reverznej osmózy. Má vonkajší a vnútorný závit 1/2" (cól), bočný závit 1/4" (cól).
  3,90 €
 • Prípojka vody 3/4" (cól)

  Prípojka vody 3/4" (cól)

  Prípojka vody na napojenie kuchynských vodných filtrov a filračných zariadení reverznej osmózy. Má vonkajší a vnútorný závit 3/4" (cól), bočný závit 1/4" (cól).
  3,90 €
 • Ventil prívodu vody 1/4" (cól)

  Ventil prívodu vody 1/4" (cól)

  Guličkový ventil prívodu vody sa montuje na prípojku vody. Slúži na otváranie a zatváranie prívodu vody do kuchynských vodných filtrov a filtrov reverznej osmózy. Je použiteľný vo väčšine štandardných typov kuchynských filtrov (typizovaná veľkosť). Veľkosť závitu 1/4" cóla.
  4,90 €
 • Ventil prívodu vody 3/8" (cól)

  Ventil prívodu vody 3/8" (cól)

  Guličkový ventil prívodu vody sa montuje na prípojku vody. Slúži na otváranie a zatváranie prívodu vody do vodných filtrov a filtrov reverznej osmózy. Teto rozmer je špecifiký, využíva sa iba pri niektorých typoch filtrov: #(prívodná hadička vody pri RO Crystal PREMIUM). Veľkosť závitu na pripojenie hadičky 3/8" cóla.
  5,60 €
 • Predlžovacia prípojka vody 3/4" (cól)

  Predlžovacia prípojka vody 3/4" (cól)

  Predlžovacia prípojka vody bez vývodu vody (rovnaké rozmery ako prípojka vody 3/4"). Má vonkajší a vnútorný závit 3/4" (cól).
  3,90 €
 • Plastová (polyetylénová) hadička 1/4"

  Plastová (polyetylénová) hadička pre všetky typy kuchynských vodných filtrov a reverzej osmózy

  Hadička vhodná na prepojenie väčšiny kuchynských vodných filtrov a domácich zariadení reverznej osmózy. Veľkosť pripojenia: 1/4". Cena je za 1 meter. #Vonkajší priemer hadičky: 6,35 mm Vnútorný priemer hadičky: 4,3 mm
  0,99 €
 • Plastová (polyetylénová) hadička 3/8"

  Plastová (polyetylénová) hadička pre všetky typy kuchynských vodných filtrov a reverzej osmózy

  Hadička vhodná na prepojenie väčšiny kuchynských vodných filtrov a domácich zariadení reverznej osmózy. Veľkosť pripojenia: 3/8". Cena je za 1 meter. #Vonkajší priemer hadičky: 9,5 mm Vnútorný priemer hadičky: 6,3 mm
  1,69 €
 • Filter prázdny 10" - 1/4" závit

  Prázdny filter pre RO - 2 tesnenia

  Prázdny filter štandardnej veľkosti 10" pasuje takmer do všetkých domácich filtrov na vodu v domácnostiach bez ohľadu na výrobcu. Farebné varianty: biely, priesvitný# Rozmer: 10" typizovaný rozmer pre všetky typy kuchynských vodných filtrov alebo domácich reverzných osmóz.Závit : 1/4", vyrobené v EU.
  22,80 €
 • O-tesnenie (Aquafilter)

  Set originálnych tesniacich krúžkov pre 10" potrubné filtre Aquafilter typu H10A, H10B, H10B-AB, H10C, H10D, H10K, H105.

  Set originálnych tesniacich krúžkov pre 10" potrubné filtre Aquafilter typu H10A, H10B, H10B-AB, H10C, H10D, H10K, H105. O-tesnenia majú veľkosť 880x40 a 900x35 Tesnenia pasujú do 10" Potrubný filter, KOMPLETNÁ SADA (Aquafilter), veľkosť pripojenia 1/2",3/4",1" (model H10C).
  3,00 €
 • O-tesnenie Stella - Demix

  O-tesnenie Stella-Demix

  O-Tesniaci krúžok pre 10" filtračné telesá Reverznej osmózy Stella / Crystal Demix
  2,40 €
 • Regulátor tlaku

  Regulátor tlaku

  Regulátor tlaku vyrovnáva výkyvy tlaku vo vodovodnom potrubí a chráni tak citlivé súčasti filtračných zariadení pred náhlymi zmenami tlaku ako aj privysokým tlakom.
  25,00 €
 • Venturi injektor / aerátor 1"

  Venturiho injektor/aerátor

  Injektor na nasávanie chemikálií/vzduchu do pretekajúcej vody pomocou venturiho efektu. Okolo injektora je potrebný vytvoriť obtok s regulačným ventilom. Veľkosť pripojenia: 1"
  49,90 €

Položiek: 19

na stránku

Tabuľku  Zoznam 

Nastaviť zostupne