Úprava pitnej
a úžitkovej vody

Preskočiť k hlavnému obsahu »

Váš košík je prázdny

Obchodné informácie / Spôsob platby

Pre zvýšenie pohodlia nákupu na www.mojavoda.sk môžete platiť spôsobom, ktorý Vám najviac vyhovuje. Môžete využiť nasledovné spôsoby platby:

Dobierkou
Úhradu uskutočníte v hotovosti pri prebraní tovaru pracovníkovi kuriérskej služby na základe faktúry a dodacieho listu. Za platbu dobierkou účtujeme jednotný poplatok 4 EUR. Pri objednávke nad 150 EUR je poplatok za platbu a dorucenie kurierom na dobierku 0 EUR.

Bankovým prevodom alebo vkladom na účet
Najrýchlejší je prevod v rámci jednej banky. Prevod peňazí medzi dvoma bankami trvá približne 2 pracovné dni. Platbu uskutočňujete na základe potvrdzovacieho emailu s detailami Vašej objednávky, ktorý obdržíte po objednávke tovaru. Pri platbe uvádzajte vždy uvedený variabilný symbol a do popisu platby uveďte Vaše meno a priezvisko. Za platbu bankovým prevodom účtujeme jednotný poplatok 3,20 EUR. Pri objednávke nad 150 EUR je poplatok za platbu bankovym prevod a dorucenie kurierom 0 EUR.

V závislosti na zvolenom spôsobe platby Vám tovar doručíme v termíne do 5 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Bežné hodiny doručenia sú od 8:00 do 16:00 hod.

Tovar je pri doprave bezpečne zabalený v krabici a prelepený páskou. Pri preberaní tovaru vždy skontrolujte či je balík nepoškodený, obal i samotný tovar. V prípade poškodenia spíšte s pracovníkom kuriérskej služby protokol o škode a tovar nepreberajte. Po uznaní reklamácie Vám zdarma doručíme nový tovar.