ZDRAVIE

 

Ing. František Krč

Expert na ionizovanú vodu a ionizátory vody

Pre všetkých záujemcov o zdravie a zdravú životosprávu som pripravil balíčky zdravia. Balíček zdravia sa skladá z
1. ionizátora vody
2. kníh, ktoré vás naučia ako sa starať o zdravie
3. z balíčka očistných bylín, prípadne prírodnej bylinnej kozmetiky [platí pre balíčky PRO a LUX]


Som vyštudovaný environmentálny inžinier. Už od roku 2007 predávam ionizátory vody a venujem sa zdraviu a zdravej životospráve. Väčšina mojich skúseností pochádza z praxe. Bol som 1. na Slovensku, kto predával ionizátory vody v mojom 1. SHOWROOME na vodné filtre v OC BETA v Košiciach.

V roku 2015 som otvoril 1. VODNÉ BISTRO na svete a začal sa venovať len ionizovanej vode. Chodili ku mne onko pacienti, ťažký cukrovkári, ľudia so psoriázou a atopickým ekzémom, ale aj ľudia čo len chceli zainvestovať do svojho zdravia. Prevádzku som v roku 2020 kvôli "smrteľnému" vírusu zavrel a spojil sa s kamarátmi z mojavoda.sk, aby som svoje skúsenosti mohol dávať ďalej, akurát nie osobne, ale cez internet.

Ionizovaná voda je to najlepšie čo som v živote skúsil a každému o tom rád poviem!

Sme distribútorom juho-kórejských ionizátorov značky IONIA a TYENT na Slovensku a okrem inštalácií a servisu, dostáva každý náš zákazník aj školenie a knihu, ako používať ionizovanú vodu. Ionizátory sú totiž registrované zdravotnícke pomôcky (v Kórei a Japonsku) a preto musíme k ionizovanej vode aj tak pristupovať. Ako k LIEKU!

 

"Vo víne je pravda, ale v ionizovanej vode je zdravie!" Ing. František Krč, 2020

 

 

KONZULTÁCIA S EXPERTOM

Už viac ako 12 rokov predávam ionizátory vody, ale posledných 5 rokov som sa venoval výlučne ionizovanej vode a jej pozitívnym účinkom na zdravie. Mám viac ako 12 rokov skúseností z úpravy vody (osmózy, zmäkčovače, destilátory a pod.) 

Aby som vám vedel ešte lepšie poradiť a venovať sa len vám, prinášam vám možnosť video konzultácie (cez ZOOM). Prejdem s vami vaše otázky, vysvetlím a ukážem možnosti riešenia a tiež inštalácie priamo u vás, keďže mi miesto inštalácie viete ukázať na videu. V tejto ťažkej dobe kedy vonku úraduje vírus a nemôžme chodiť na stretnutia a obhliadky, je toto najbezpečnejšia a najpohodlnejšia forma komunikácie.

Počet rezervácií je limitovaný na 20 mesačne aby sme vedeli zabezpečiť čas a kvalitu.
Hodnota konzultácie je 30€, ,moje skúsenosti a čas totiž niečo stoja ;)
, teraz vám ich na skúšobú dobu dávam  ZADARMO.

Rezervovať termín na konzultáciu si môžete tu:

Ing. František Krč
(Environmentálny inžinier)

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

8 položiek

na stránku
Nastaviť zostupný smer
 1. Balíček ZDRAVIA - 1.LITE
  Špeciálna cena 1 499,00 € Normálna cena 1 541,96 €
  Balíček ZDRAVIA LITE sa skladá z: 7 platňového ionizátora vody Crystal SMART sady 5 kníh o zdraví a zdravej životospráve Sadu kníh v hodnote 42,96 € získavate ZADARMO!
 2. Balíček ZDRAVIA - 2.PRO
  Špeciálna cena 2 499,00 € Normálna cena 2 698,90 €
  Balíček ZDRAVIA PRO sa skladá z: 9 platňového ionizátora vody Crystal TOP sady 5 kníh o zdraví a zdravej životospráve základnej sady očistných bylín na 3 mesiace: FG Basic Mini Pack [Kapsule] Sadu kníh v hodnote 42,96 € a sadu bylín v hodnote 199,9 € získavate ZADARMO!
 3. Balíček ZDRAVIA - 3.LUX
  Špeciálna cena 2 999,00 € Normálna cena 3 328,90 €
  Balíček ZDRAVIA LUX sa skladá z: 11 platňového ionizátora vody Crystal LUX sady 5 kníh o zdraví a zdravej životospráve prémiovej sady očistných bylín na 3 mesiace: FG Premium Mini Pack [Kapsule] Sadu kníh v hodnote 42,96 € a sadu bylín v hodnote 329,9 € získavate…
 4. Ionizovaná voda - Zdravie na dosah ruky (KNIHA)
  Špeciálna cena 6,99 € Normálna cena 9,99 €
  Na slovenský knižný trh prichádza kniha, ktorá má sprístupniť a objasniť výnimočné účinky ionizovanej vody pre udržanie zdravia človeka. Odkyslenie organizmu znamená prvý krok k dlhodobému úspechu, a preto mnohí slovenskí lekári a liečitelia odporúčajú...
 5. Šlabikár zdravia (KNIHA)
  Špeciálna cena 12,99 € Normálna cena 14,25 €
  V knihe Šlabikár zdravia je predstavený ucelený systém zdravia, do ktorého patria piliere zdravia a základné princípy uzdravenia. Jedná sa o jednoduchý laický a zrozumiteľný pohľad na podstatu zdravia a skutočné príčiny všetkých chorôb. Autor vychádza z toho, že nepoznáme…
 6. Piť či nepiť? (KNIHA)
  Špeciálna cena 9,99 € Normálna cena 11,50 €
  Autor vás jednoduchým a zrozumiteľným spôsobom oboznámi o úžasných a doteraz neznámych účinkoch vody na vaše zdravie. Okrem známych informácií o vode sa dozviete aj o jej menej známych funkciách a uzdravovacích schopnostiach.
 7. Nebojte sa chorôb (KNIHA)
  Špeciálna cena 9,99 € Normálna cena 11,40 €
  Za posledných 100 rokov sa začali prejavovať choroby v oveľa väčšom rozsahu ako kedykoľvek predtým. Nazvali sme ich civilizačné choroby. Niektoré dodnes považujeme za záhadné alebo nevyliečiteľné. Kniha Nebojte sa chorôb je poslednou časťou trilógie o systéme zdravia a…
 8. Zlaté pravidlá stravovania (KNIHA)
  Špeciálna cena 9,99 € Normálna cena 11,40 €
  Kniha vznikla na základe dopytov čitateľov predošlej knihy Šlabikár zdravia. Ide o voľné pokračovanie zamerané na zdravú výživu. Od detstva si vytvárame základné stravovacie návyky bez toho, aby sme o nich rozhodovali. Automaticky ich preberáme od našich rodičov, blízkeho…
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

8 položiek

na stránku
Nastaviť zostupný smer