ZDRAVIE

 

Ing. František Krč

Expert na ionizovanú vodu a ionizátory vody

Pre všetkých záujemcov o zdravie a zdravú životosprávu som pripravil balíčky zdravia. Balíček zdravia sa skladá z
1. ionizátora vody
2. kníh, ktoré vás naučia ako sa starať o zdravie
3. z balíčka očistných bylín, prípadne prírodnej bylinnej kozmetiky [platí pre balíčky PRO a LUX]


Som vyštudovaný environmentálny inžinier. Už od roku 2007 predávam ionizátory vody a venujem sa zdraviu a zdravej životospráve. Väčšina mojich skúseností pochádza z praxe. Bol som 1. na Slovensku, kto predával ionizátory vody v mojom 1. SHOWROOME na vodné filtre v OC BETA v Košiciach.

V roku 2015 som otvoril 1. VODNÉ BISTRO na svete a začal sa venovať len ionizovanej vode. Chodili ku mne onko pacienti, ťažký cukrovkári, ľudia so psoriázou a atopickým ekzémom, ale aj ľudia čo len chceli zainvestovať do svojho zdravia. Prevádzku som v roku 2020 kvôli "smrteľnému" vírusu zavrel a spojil sa s kamarátmi z mojavoda.sk, aby som svoje skúsenosti mohol dávať ďalej, akurát nie osobne, ale cez internet.

Ionizovaná voda je to najlepšie čo som v živote skúsil a každému o tom rád poviem!

Sme distribútorom juho-kórejských ionizátorov značky IONIA a TYENT na Slovensku a okrem inštalácií a servisu, dostáva každý náš zákazník aj školenie a knihu, ako používať ionizovanú vodu. Ionizátory sú totiž registrované zdravotnícke pomôcky (v Kórei a Japonsku) a preto musíme k ionizovanej vode aj tak pristupovať. Ako k LIEKU!

 

"Vo víne je pravda, ale v ionizovanej vode je zdravie!" Ing. František Krč, 2020

 

 

CHCETE BYŤ ZDRAVÝ? A BEZ NÁMAHY?

Nechce sa vám hľadať a čítať názory od ľudí bez praxe?

Chcete jednoducho a rýchlo na jednom mieste a v jednom EBOOKu zistiť o čom je ZDRAVIE? Chceli by ste si rapídne zlepšiť vaše zdravie?

STIAHNITE SI ZADARMO
NÁVOD NA ZDRAVIE OD EXPERTA NA 
IONIZOVANÚ VODU

navod1

JEDNODUCHŠIE TO UŽ NEBUDE

navod2

Prečo EBOOK?

Už viac ako 14 rokov sa venujem ionizovanej vode a je účinkov na zdravie. Začalo to keď som musel vyriešiť svoj zdravotný problém.

Preto som sa rozhodol napísať tento návod na zdravie aby sa moje dlhoročné praktické skúsenosti dostali k čo najväčšiemu počtu ľudí, ktorí potrebujú alebo chcú riešiť svoje zdravie.


O AUTOROVI

Už od roku 2007 predávam ionizátory vody. Väčšina mojich skúseností s ionizovanou vodou a jej účinkami na zdravie pochádza z praxe a nie z kníh, a to som vyštudovaný environmentálny inžinier. Bol som 1. na Slovensku, kto predával ionizátory vody v mojom 1. SHOWROOME na vodné fltre v OC BETA v Košiciach.

V roku 2015 som otvoril 1. VODNÉ BISTRO na svete a začal sa venovať len ionizovanej vode. Chodili ku mne onko pacienti, ťažkí cukrovkári, ľudia so psoriázou a atopickým ekzémom, ale aj ľudia, čo len chceli zainvestovať do svojho zdravia. Prevádzku som v roku 2020 kvôli pandémii zavrel a spojil sa s kamarátmi z mojavoda.sk, aby som svoje skúsenosti mohol dávať ďalej, akurát nie osobne, ale cez internet.

Ionizovaná voda je to najlepšie, čo som v živote našiel a každému o tom rád poviem!

fero

Ing. František Krč

Expert na ionizáciu
a úpravu vody

ebook3

Pre KOHO je tento EBOOK?

Máme tu dobu google expertov, ktorí po prečítaní pár webových stránok majú pocit, že vedia všetko...

Stále sa však nájdu aj zákazníci, ktorí si chcú nechať poradiť, aby neprišli o svoje peniaze kúpou zariadení, ktoré nesplnia svoj účel. Práve pre Vás je tento Ebook!

A aj pre ĽUDÍ, ktorí:


NEMAJÚ ČAS

na hľadanie informácií na internete o zdraví, ionizovanej vode a ionizátoroch vody

ČO CHCÚ ZLEPŠIŤ ZDRAVIE

a jednoducho a bez veľkej námahy. Ale netušia, o čom je ionizovaná voda..

SI DAJÚ PORADIŤ

aby nemuseli sami riešiť, kde a ktorý model namontovať, a čo k tomu budú potrebovať

DÔVERUJÚ SKÚSENOSTIAM

odborníka s 12 ročnou praxou a nie googlu. Skúsenosti sa nedajú ničím nahradiť...

Čo nájdete v tomto EBOOKu?

O ČOM JE ZDRAVIE A IMUNITA

ČO PIJEME A PREČO JE TO PROBLÉM

ČO JE A AKO SA VYRÁBA IONIZOVANÁ VODA

REÁLNE PRÍBEHY Z MOJEJ PRAXE

navod4
navod3

Tento EBOOK hodnotu niekoľko tisíc € 

Určite vás tento údaj pobaví a poviete si že sa tu niekto zrazil s koňom. Ale keď vám prezradím že jedna dávka chemoterapie stojí 4000€, tak verím, že tieto cenné informácie budú mať pre vás oveľa väčšiu hodnotu ako chémia, ktorá zabije všetko živé. Samozrejme prajem vám aby ste tento problém nemuseli riešiť ale preto treba niečo aj urobiť. Tak NA ZDRAVIE

JEDNODUCHŠIE TO UŽ FAKT NEBUDE

KONZULTÁCIA S EXPERTOM

Už viac ako 12 rokov predávam ionizátory vody, ale posledných 5 rokov som sa venoval výlučne ionizovanej vode a jej pozitívnym účinkom na zdravie. Mám viac ako 12 rokov skúseností z úpravy vody (osmózy, zmäkčovače, destilátory a pod.) 

Aby som vám vedel ešte lepšie poradiť a venovať sa len vám, prinášam vám možnosť video konzultácie (cez ZOOM). Prejdem s vami vaše otázky, vysvetlím a ukážem možnosti riešenia a tiež inštalácie priamo u vás, keďže mi miesto inštalácie viete ukázať na videu. V tejto ťažkej dobe kedy vonku úraduje vírus a nemôžme chodiť na stretnutia a obhliadky, je toto najbezpečnejšia a najpohodlnejšia forma komunikácie.

Počet rezervácií je limitovaný na 20 mesačne aby sme vedeli zabezpečiť čas a kvalitu.
Hodnota konzultácie je 30€, ,moje skúsenosti a čas totiž niečo stoja ;)
, teraz vám ich na skúšobú dobu dávam  ZADARMO.

Rezervovať termín na konzultáciu si môžete tu:

fero.png.mst

Ing. František Krč
(Environmentálny inžinier)

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

8 položiek

na stránku
Nastaviť zostupný smer
 1. Balíček ZDRAVIA - 1.LITE
  Špeciálna cena 1 464,86 € Normálna cena 1 541,96 €
  Balíček ZDRAVIA LITE sa skladá z: 7 platňového ionizátora vody Crystal SMART sady 5 kníh o zdraví a zdravej životospráve  ZĽAVA NA BALÍČEK: - 5% 
 2. Balíček ZDRAVIA - 2.PRO
  Špeciálna cena 2 429,01 € Normálna cena 2 698,90 €
  Balíček ZDRAVIA PRO sa skladá z: 9 platňového ionizátora vody Crystal TOP sady 5 kníh o zdraví a zdravej životospráve základnej sady očistných bylín na 3 mesiace: FG Basic Mini Pack [Kapsule]  ZĽAVA NA BALÍČEK: - 10% 
 3. Balíček ZDRAVIA - 3.LUX
  Špeciálna cena 2 829,56 € Normálna cena 3 328,90 €
  Balíček ZDRAVIA LUX sa skladá z: 11 platňového ionizátora vody Crystal LUX sady 5 kníh o zdraví a zdravej životospráve prémiovej sady očistných bylín na 3 mesiace: FG Premium Mini Pack [Kapsule]  ZĽAVA NA BALÍČEK: - 15% 
 4. Ionizovaná voda - Zdravie na dosah ruky (KNIHA)
  Špeciálna cena 6,99 € Normálna cena 9,99 €
  Na slovenský knižný trh prichádza kniha, ktorá má sprístupniť a objasniť výnimočné účinky ionizovanej vody pre udržanie zdravia človeka. Odkyslenie organizmu znamená prvý krok k dlhodobému úspechu, a preto mnohí slovenskí lekári a liečitelia odporúčajú...
 5. Šlabikár zdravia (KNIHA)
  Špeciálna cena 12,99 € Normálna cena 14,25 €
  V knihe Šlabikár zdravia je predstavený ucelený systém zdravia, do ktorého patria piliere zdravia a základné princípy uzdravenia. Jedná sa o jednoduchý laický a zrozumiteľný pohľad na podstatu zdravia a skutočné príčiny všetkých chorôb. Autor vychádza z toho, že nepoznáme…
 6. Piť či nepiť? (KNIHA)
  Špeciálna cena 9,99 € Normálna cena 11,50 €
  Autor vás jednoduchým a zrozumiteľným spôsobom oboznámi o úžasných a doteraz neznámych účinkoch vody na vaše zdravie. Okrem známych informácií o vode sa dozviete aj o jej menej známych funkciách a uzdravovacích schopnostiach.
 7. Nebojte sa chorôb (KNIHA)
  Špeciálna cena 9,99 € Normálna cena 11,40 €
  Za posledných 100 rokov sa začali prejavovať choroby v oveľa väčšom rozsahu ako kedykoľvek predtým. Nazvali sme ich civilizačné choroby. Niektoré dodnes považujeme za záhadné alebo nevyliečiteľné. Kniha Nebojte sa chorôb je poslednou časťou trilógie o systéme zdravia a…
 8. Zlaté pravidlá stravovania (KNIHA)
  Špeciálna cena 9,99 € Normálna cena 11,40 €
  Kniha vznikla na základe dopytov čitateľov predošlej knihy Šlabikár zdravia. Ide o voľné pokračovanie zamerané na zdravú výživu. Od detstva si vytvárame základné stravovacie návyky bez toho, aby sme o nich rozhodovali. Automaticky ich preberáme od našich rodičov, blízkeho…
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

8 položiek

na stránku
Nastaviť zostupný smer