ZEPTER THERAPY AIR® ION-Ionizátor a čistič vzduchu

Krátky popis

Dokonalá inovácia, ktorá vás nechá nadýchnuť sa

Therapy Air® iOn je ideálne riešenie na uchovanie čistých a bezpečných obytných priestorov, pretože filtruje a čistí vzduch a obohacuje ho zápornými iónmi.

1 069,00 €

THERAPY AIR® ION

onizátor a čistič

Kód: PWC-570

Dokonalá inovácia, ktorá vás nechá nadýchnuť sa

Toto vysoko výkonné moderné zariadenie je krásne a jednoducho ovládateľné. Je založené na revolučnej technológii umožňujúcej uchovať obytné priestory čisté a bezpečné. Therapy Air® iOn je výrobok, na ktorý už dlho čakáte. Therapy Air® iOn, napodobňujúci prírodné pochody, je ako multifunkčný, tak technicky vyspelý. Súčasne je štýlový, rovnako ako jednoducho použiteľný. Umožní vám vychutnávať si čistý vzduch ako v lese, ktorý bude všade okolo vás..

Najlepšia technológia pre najlepšie výsledky

Výskumníci, odborníci a technici spoločnosti Zepter International pre vás vyvinuli a vytvorili skutočne priekopnícke zariadenie.
Táto aplikácia využíva vysoko prepracovanú technológiu, ktorá je schopná vysporiadať sa so všetkými hrozbami, ktoré ohrozujú naše dýchanie a zdravie. Jednou z hlavných typických vlastností zariadenia Therapy Air® iOn je to, že jeho neuveriteľný výkon a technológiu môžete riadiť pomocou jednoduchého užívateľského rozhrania. Vaše preferované nastavenie je možné naprogramovať jediným dotykom tlačidla.

Therapy Air® iOn je ideálne riešenie na uchovanie čistých a bezpečných obytných priestorov, pretože filtruje a čistí vzduch a obohacuje ho zápornými iónmi.

herapy Air® iOn je ideálne riešenie na uchovanie čistých a bezpečných obytných priestorov, pretože filtruje a čistí vzduch a obohacuje ho zápornými iónmi.

Činnosť jeho filtračného systému zabezpečeného proti zlyhaniu je navyše obohatená o vlastnosti vytváraných záporných iónov.

Toto výkonné zariadenie sa skladá z:

 • päťúrovňového filtračného systému
 • generátora záporných iónov spolupodieľajúcich sa na zaistení dokonale čistého, sviežeho vzduchu.


5 filtrov, jedinečná bariéra
Zariadenie Zepter Therapy Air® iOn je vybavené piatimi rôznymi filtrami na čistenie vzduchu: 
 

 • antistatický filter (predný elektrostatický filter);
 • antibakteriálny filter (stredný filter);
 • filter HEPA (filter HEPA);
 • antialergický filter (strieborný antialergénny filter);
 • filter s aktívnym uhlím (uhlíkový filter odstraňujúci pachy).

Všetky filtre sú umiestnené vo vnútri špeciálneho puzdra a tvoria celistvý konštrukčný prvok. Zaberajú veľmi malý priestor a jednoducho sa vymieňajú.
Všetky látky znečisťujúce vzduch sa odstraňujú pri prechode piatimi filtrami, ktoré pôsobia ako úplne neprestupné bariéry.
1
- ANTISTATICKÝ FILTER (predný elektrostatický filter)
Odstraňuje väčšie častice prachu, plesní, vlasy, lupiny, zvieraciu srsť atď.

2 - ANTIBAKTERIÁLNY FILTER (stredný filter)
Odstraňuje zvyšné malé častice prachu, baktérie väčšie než 1 mikrón, peľ atď. Súčasne chráni filter HEPA, ktorý je umiestnený bezprostredne za ním.

3 - FILTER HEPA
Filtračná schopnosť HEPA filtra je označená č. 13. Filter tejto triedy odstraňuje 99,995% vzdušných častíc, ako sú prach, peľ, spóry plesní, dymové častice, prachové roztoče a dokonca aj plyn, ktorý produkujú automobily alebo sa vytvára v krbe pri horení.

4 - ANTIALERGICKÝ FILTER (strieborný antialergénny filter)
Obsahuje zmes striebra a apatitu (minerál) a antibakteriálneho činidla mimoriadne účinného pri odstraňovaní baktérie Legionella (Legionella bacillus), ktorá je zvlášť nebezpečná pre kojencov. Filter obsahuje tiež výťažok získaný z listov ginka dvojlaločného (Ginkgo Biloba), ktorý sa veľmi účinne používa na liečenie astmy, pľúcnych chorôb, na zlepšenie krvného obehu a tiež na odstraňovanie príčin alergií, vírusov, chrípky a baktérií.

5 - FILTER S AKTÍVNYM UHLÍM (uhlíkový filter odstraňujúci pachy)
Vďaka svojim vysokým absorpčným vlastnostiam odstraňuje nepríjemné pachy pochádzajúce z potravín, jedovaté plyny a ďalšie zápachy.

O ZDRAVÍ

Každodenné rizikové faktory

Pokrok a technológia nesmierne zlepšili naše životy, priniesli však so sebou nové závažné následky:

 • naše prostredie v rastúcej miere vyvoláva stále viac chorôb;
 • do našich domovov preniká prach, alergény, dráždivé látky, chemikálie a tabakový dym;
 • EPA (Agentúra ochrany životného prostredia) odhalila existenciu tzv. syndrómu chorej budovy, tj. chronický chrípkový stav ovplyvňujúci ľudí žijúcich v moderných budovách postavených z lacných umelých materiálov, z ktorých sa uvoľňujú toxické látky;
 • znečistenie vzduchu (prírodné aj spôsobené človekom): každoročne sa do atmosféry vznesú miliardy ton prachu, ktoré sú do výšky vynášané vzdušnými prúdmi a ktoré sa šíria po celej planéte;
 • hladiny toxických látok vo vzduchu vo vnútri budov sú o 40 až 100 % vyššie než vonku. Hlavnými dôvodmi sú domový prach, alergény a dráždivé látky, toxíny vyparujúce sa z čistiacich prostriedkov a chemikálií, tabakový dym, sadze, dym zo spaľovania a nepríjemné pachy;
 • domový prach, roztoče, plesne, peľ, hmyz atď. spôsobujú stále viac alergií;
 • pasívne fajčenie spôsobuje podráždenie, dýchacie a koronárne choroby a rakovinu, hlavne u detí.
Najefektívnejším pokrokovým riešením je Therapy Air® iOn, revolučné, výkonné zariadenie bez vedľajších účinkov.

VÝHODY PRODUKTU

Therapy Air® iOn, riešenie problému znečistenia

Proces sa počas celej doby prevádzky zariadenia Therapy Air® iOn neustále opakuje – a jeho účinok je ohromujúci.

Vynikajúce čistenie vzduchu
Odstraňuje až 99,995 % znečišťujúcih látok.

Radikálne odstraňovanie zápachu
Špeciálny filter na odstraňovanie pachov zbavuje vzduch škodlivých plynov a zápachu z potravín alebo cigariet. Dokonale sa odstraňujú toxické plyny ako VOC (toluén, benzén, xylén, styrén), formaldehyd, čpavok, acetaldehyd a kyselina octová (výnimkou je oxid uhličitý a oxid uhoľnatý).


Tvorba záporných iónov
Obrovské množstvo vyvíjaných záporných iónov vám umožňuje vychutnávať si skutočne svieži vzduch.


Strieborný filter ako štít proti alergiám
Anti-Legionella je antimikrobiálna netkaná tkanina s obsahom striebra/apatitu, ktorá odstraňuje baktérie a bacily Legionella, ktoré sú zvlášť nebezpečné pre kojencov. Výťažok z listov ginka dvojlaločného (Ginkgo Biloba) po spracovaní v ľudskom tele odstraňuje alergény, vírusy, chrípky a baktérie.

Prevádzka v režime Turbo
Ak je znečistenie vzduchu spôsobené nadmerným množstvom prachu alebo pachov, zariadenie pracujúce v režime turbo vyčistí vzduch vo veľmi krátkom čase.
Ochranný štít s krásnym vzhľadom.

Funkčnosť a špičková technológia zariadenia Therapy Air® iOn sa dokonale odrážajú v jeho triezvom a modernom dizajne. Jeho plochý tvar a štýlový ovládací panel tvorí nádherné spojenie technologických materiálov a príjemných farieb a robí zo zariadenia Therapy Air® iOn módny doplnok, ktorý sa rovnako dobre hodí ako do klasického, tak do moderného prostredia.

Špičková technológia – moderný dizajn
Najlepšie funkcie zariadenia Therapy Air® iOn

Tenká konštrukcia pre zavesenie na stenu
(voliteľné)

Tenká konštrukcia umožňuje zavesenie zariadenia na stenu a poskytuje tým krásny dekoračný efekt.

Prevádzkový režim
rytmického čistenia

Tento režim je určený na optimálne prúdenie vzduchu v miestnosti a na rýchle odstránenie znečisťujúcich látok.


Tichá prevádzka v noci
(spánkový režim)

Zariadenie v noci automaticky prechádza do tichého režimu a vytvára tým príjemnú atmosféru.

Konštrukcia zaisťujúca bezpečnosť
Pri otvorení predného krytu sa automaticky prerušia všetky činnosti. Otvory pre nasávanie a vypúšťanie vzduchu sú navrhnuté tak, aby zaručili bezpečnosť a zabránili nehodám.
Automatické vypnutie.


Svetlo podľa nálady
Na prednej časti zariadenia si môžete vybrať farbu svetla podľa vašej nálady.

.


Detský režim
Rýchlosť prúdenia vzduchu sa znižuje, aby sa zamedzilo pocitu chladu u detí.

Diaľkové ovládanie
Dodávané diaľkové ovládanie zvyšuje pohodlie pri riadení čističky vzduchu.

Proces využívajúci rovnaký princíp ako príroda


Príroda vytvára záporné ióny uvoľňovaním elektrónov a ich väzbou s neutrálnymi časticami vo vzduchu. Generátor zariadenia Therapy Air® iOn vytvára záporné ióny s použitím rovnakého princípu: jeho záporná elektróda vytvára záporné napätie, vybíjanie medzi oboma elektródami vytvára elektrinu a molekuly medzi oboma pólmi získavajú záporný náboj.

Záporné ióny môžu neutralizovať kladné ióny a poškodenie, ktoré môžu tieto kladné ióny spôsobovať ľudskému telu, a tým bilancujú bioenergetické polia a zaisťujú následné zlepšenie všetkých telesných funkcií a energetických hladín.

Bolo preukázané, že záporné ióny:

 • zvyšujú úroveň telesnej energie
 • zlepšujú krvný obeh
 • zlepšujú metabolizmus
 • posilňujú telesný imunitný systém
 • zabraňujú vzniku mnohých chorôb
 • zmierňujú symptómy alergií, astmy a ochorení dýchacích ciest
 • urýchľujú proces zotavenia
 • mierňujú bolesti hlavy
 • neutralizujú dôsledky stresu
 • pomáhajú odstraňovať strach a depresie
 • zlepšujú vašu náladu
 • pomáhajú obnoviť zdravý spánok
 • znižujú nebezpečné dôsledky stresu
 • omladzujú telo
 • pomáhajú zvyšovať koncentráciu a zlepšujú pamäť
 • stimulujú tvorivosť a duševné schopnosti

Therapy Air® iOn je výkonné zariadenie spoločnosti Zepter International bez vedľajších účinkov, ktoré predstavuje najefektívnejšie a najmodernejšie riešenie vášho úsilia o čistý vzduch. Pomocou neho bojujete proti jednému z najväčších problémov nášho moderného životného štýlu, ktorého dôsledkom je prostredie, ktoré v našich domovoch v stále väčšej miere vyvoláva mnoho chorôb, chronické chrípkové stavy, znečistenie vzduchu a zdravotné riziká, ktoré môžu spôsobovať alergie, dýchacie a koronárne choroby alebo rakovinu.
Je to profesionálne zariadenie pre domáce použitie s tým najlepším vzhľadom, aký si viete predstaviť. Zhlboka sa nadýchnite a pozrite sa naň. Naozaj je to skutočnosť – je to váš Therapy Air® iOn.

 

 

 

 

 

 • Kód výrobku PWC-570
 • Názov výrobku THERAPY AIR® iON
 • Hmotnosť brutto [kg] 10.8
 • Hmotnosť netto [kg] 8.8
 • Výrobca HOME ART & SALES SERVICES AG, SIHLEGGSTRASSE 23, 8832 WOLLERAU - SWITZERLAND
 • Rozmery 54.4 x 18.1 x 51 cm
 • Príkon 47 W
 • Napätie 220 V-240V - 50HZ/60HZ
 • Bezpečnostná trieda II
 • Napájací kábel Pevný
 • Postup čistenia Antistatický filter, antibakteriálny filter, HEPA filter, antialergénny filter, uhlíkový filter
 • Ochrana Istič
 • Vygenerované záporné ióny 220 000 iónov na cm3
 • Hlučnosť Minimum 21 db- maximum 46 db
 • Maximálna kapacita vyčisteného vzduchu 328m3/h
 • Maximálny prietok vzduchu 5.8
 • Vyrobené v Kórea
 • Záruka 2 roky
 • Osvedčenie / Vyhlásenie Zhoda CE pre elektrické zariadenia. Vyhlásenie o zhode so smernicou 2004/108 / ES o elektromagnetickej kompatibilite. Vyhlásenie o zhode so smernicou 2006/95 / ES o elektrických zariadeniach určených na používanie v určitých medziach napätia. Smernica 2002/95 / ES (RoHS 1) o obmedzení používania určitých nebezpečných látok v elektrických a elektronických zariadeniach.
0
Hodnotenie:
% of 100
Write Your Own Review
Hodnotenie produktu:ZEPTER THERAPY AIR® ION-Ionizátor a čistič vzduchu
Vaše hodnotenie