Filter vody ŠUNGIT TIME – objem 1l

Krátky popis

Prírodná filtrácia vody prečistí vodu od nežiaducich látok, či baktérií. Na rozdiel od chemického filtra, šungit vracia vode stopové prvky žiaduce pre organizmus. Vysoko kvalitná voda je základom pre fungovanie zdravého organizmu. Zažeňte smäd zdravou vodou!

12,90 €

Sme čo pijeme...

Pitím zdravej vody do značnej miery ovplyvňujeme kvalitu svojho života. Kvalitný pitný režim je dôležitou prevenciou a pomocou pri liečbe rôznych ochorení, vírusov a alergií.

ŠUNGIT TIME voda je vysoko kvalitná pitná voda s optimálnym obsahom soli, stopových prvkov, tvrdosťou, neobsahuje toxické látky, disponuje prírodnou štruktúrou a vysokým energetickým potenciálom. Šungitová voda má analgetické, protizápalové a baktericídne vlastnosti.

ŠUNGIT - KAMEŇ ZDRAVIA

Šungit je jediná známa hornina s obsahom fullerénov. Molekula fullerén je organická a kryštáľ týchto molekúl tzv. fullerit je prechodnou formou medzi organickými a anorganickými látkami. Preto sa šungitová voda nazýva živou vodou. Fullerény a ich deriváty sú silné antioxidanty, ľahko reagujúce s voľnými radikálmi, ktoré poškodzujú bunky organizmu. Fullerén je vzácnou formou uhlíka, ktorá predstavuje molekulu s najväčšou možnou symetriou (C60, C70). Fullerény majú vynikajúce vodivé a absorbčné vlastnosti. Preto vysoko kvalitná šungitová voda dokonale hydratuje a ošetruje orgány, pokožku a celý organizmus.
 
 
 

100% prírodný zdroj

Šungit je 2 miliardy rokov stará hornina, ktorá sa ťaží na jedinom mieste na svete - v Rusku, v dedine Šunga. Jedná sa o polyminerál,  je jedinečnou formou uhlíka. Objav molekuly fullerén, na základe ktorej šungit funguje, získal v roku 1996 Nobelovú cenu.

Čistí a dezinfikuje vodu

Na povrchu šungitu sa vstrebávajú alebo katalicky rozkladajú tie látky obsiahnuté vo vode, ktoré sú škodlivé pre organizmus. Chlór, aceton, fenoly, zlúčeniny fosforu a dusíku, zlúčeniny patriace do dioxínov.

Odoberá z vody nečistoty a mikróby

Šungit je absorbent. Vďaka vlastnostiam fullerénu, viaže na seba z vody chemické zlúčeniny obsahujúce chlór, dusičnany, amoniak, ťažké kovy, oleje, či ropu. Viaže z vody množstvo organických a anorganických zlúčenín.

Pomáha liečiť a hojiť

Pravidelné pitie šungitovej vody zbavuje telo alergénov, toxínov a vírusov. Uzdravuje dokonalou hydratáciou buniek. Výrazne prospieva predovšetkým imnunite a liečbe chorôb súvisiacich dýchacím ústrojenstvom, metabolizmom, či problémoch s pokožkou.

 

OBSAH BALENIA:

polyminerálna uhlíková hornina šungit s obsahom fullerénov, s vysokým podielom uhlíka pre prípravu studenej vody, objem 1l/ 150g. (doba využitia jedného balenia 6mesiacov).

 

POUŽITIE:

Obsah balenia prepláchneme pod prúdom vody, celý obsah vložíme do cca. 1l sklenenej alebo keramickej nádoby a zalejeme pitnou vodou. Necháme odstáť minimálne hodinu, max .72 hod . Takto upravenú vodu  pijeme pravidelne a bez obmedzenia.

  • HYDRATUJE ORGANIZMUS
  • PÔSOBÍ AKO ANTIOXIDANT
  • PREVENCIA A POMOC PRI LIEČBE
  • PRÍRODNÁ A EKOLOGICKÁ FILTRÁCIA VODY
  • BAKTERICÍDNE ÚČINKY
  • VYSOKO KVALITNÁ VODA
  • VSTREBÁVA NEŽIADUCE LÁTKY
  • ZBAVUJE VODU TOXÍNOV
  • PREFILTROVANÁ VODA JE BEZ ZÁPACHU, CHUTÍ A PLESNÍ

 

ČISTENIE:

V pravidelnom intervale 2 týždne vyberieme kamene z vody, prepláchneme prúdom vody a necháme uschnúť (prirodzenou cestou na slnku, alebo v rúre na 110°C po dobu 10min.) následne vrátime ŠUNGIT do vody a pokračujeme v užívaní po dobu ďalších 2 týždňov. Pri pravidelnom užívaní a čistení, trvanlivosť balenia 6 mesiacov.

Farba:   modrá 
Priemer:  3 cm
Hmotnosť: 74 g
Výška: 25 cm
Min. objem prefiltrovanej vody:  1000 l


Vlastnosti

• slamka prefiltruje minimálne 1000 litrov vody 
• bez použitia uhlíka a chemických látok
• odstraňuje prakticky 99,9999% baktérií a parazitické prvoky 99,9%
• pomocou ultrafiltrácie znižuje zákal tým, že filtruje častice väčšie než 0,2 mikrónov

• všestranné použitie na turistiku / kempovanie a cestovanie
• vyrobené z odolného plastu
• využívá unikátnu technológiu dutého vlákna
• použité materiály spĺňajú prísne normy a predpisy US Food and Drug Administration 
• použitie nevyžaduje žiadnu elektrickú energiu, batérie či náhradné diely

Lifestraw v momente, keď dosiahne konca svojej životnosti (Podľa najaktuálnejších testov výrobcu po prefiltrovaní 1000 - 4000L vody) prestane byť funkčná, tzn. že nebudete môcť nasať cez Lifestraw ďalšiu vodu.

  LifeStraw LifeStraw Go  LifeStraw Play  LifeStraw Universal  LifeStraw Flex  

LifeStraw Family

Ideal for Running, Hiking, Survival Travel, Hiking, Survival Everyday use, Travel, Hiking Everyday use, Travel, Hiking Camping, Hiking, Survival  
Removes bacteria and parasites
Reduces chlorine and bad taste    
Reduces lead and heavy metals          
Removes viruses          
Filter capacity 4000 Liters 4000 Liters for microbiological filter / 100 Liters for carbon capsule 4000 Liters for microbiological filter / 100 Liters for carbon capsule 4000 Liters for microbiological filter / 100 Liters for carbon capsule 2000 Liters for microbiological filter / 100 Liters for carbon capsule 18,000 Liters
Filter pore size 0.2 micron 0.2 micron 0.2 micron 0.2 micron 0.2 micron 0.02 micron


0
Hodnotenie:
% of 100
Write Your Own Review
Hodnotenie produktu:Filter vody ŠUNGIT TIME – objem 1l
Vaše hodnotenie
Customer Questions
Dobry den, mam od vas uz 5. rok filtracny pristroj. Som s nim velmi spokojna, ale uz nejaky cas mi zavreta pipa kvapka. poradte mi, co s tym?

Dobrý deň, batériu nám môžete zaslať na servis, prípadne náš technik Vás môže navštíviť doma.

Potrebovala by som filter na vodu zo studne do rodinného domu. Dali sme vodu na rozbor a zistili na zvýšené dusičnany a mikrobiológiu. Vedeli by ste nám poradiť?

Dusičnany a mikrobiologické znečistenie sa dá z vody odstrániť buď centrálne (úprava vody pre celý rodinný dom), alebo lokálne (len úprava pitnej vody v kuchyni). Kuchynské filtre...

Mam male dieta, a kupujeme detske balene vody. Na pitie pouzivame filtrovanie cez kanvicu Brita a uz sa mi nechce tak casto menit tie filtre. Prosim poradite mi vhodny filter na vodu, ktory by zachytaval skodlive veci, necistoty, kovy a pod.

Žial, neexistuje UNIVERZÁLNE filtračné zariadenie vhodné na každú vodu. Filtračné zariadenie sa má vyberať podľa vlastností vstupnej vody. Nakoľko nevieme Vašu adresu, nevieme zistiť ani z&aacute...

Mam vo studnicnej vode koliformne bakterie a kultivovatelne mikroorganizmy. Ako sa daju tieto bakterie z vody odstranit?

Možností dezinfekcie mikrobiologicky kontaminovanej vody je viacero. Mikroorganizmy, cysty, baktérie a vírusy sa dajú z vody odstrániť buď pomocou špecializovaných mikrobiologických filtrov umiestnen...

Mam narazanu studnu a v poslednych 3mesiacoch tecie voda zlta a zapacha.Farbi wc,umyvadlo a zanasa sprchovu hlavicu.Poradte mi prosim ake filtracne zariadenie mam pouzit na odstranenie tohoto problemu,aby mi neodysla pracka a umyvacka riadu. Bratislava Vajnory.

V prvom rade doporucujem nechat urobit rozbor vody v minimalnom rozsahu. Následne, na základe výsledkov rozboru si nechať navrhnúť vhodnú úpravu vody. Podľa Vášho popisu zrejme ide o zvý&...

dobry den, mam obycajny byt v bytovke v Bratislave a robi mi problem voda, ktorou sa sprchujem. Po druhe , chcem si filtrovať aj vodu na pitie v kuchymi. Čo mi doporučujete ? robíte aj montáž? Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň, nevieme aké konktrétne máte problémy s vodou na sprchovanie. Vieme Vám odporúčiť sprchovú hlavicu, ktorá z vody odstraňuje chlór /až 99%/, organické nečistoty, bakt...

Please, mind that only logged in users can submit questions