Soľankové zmäkčovače EcoWater SoftAQUA

SKU
SFTAQ
Krátky popis

Plneutomatické, elektronicky riadené zmäkčovače od jedného z najväčších a najstarších výrobcov zariadení na úpravu vody na svete EcoWater. Jednoduchá a spoľahlivá kontrola upravenej mäkkej vody s patentovaným procesom regenerácie ióno-výmenného média.#

URČENIE: zmäkčenie vody v bytoch, domoch, kaviarne, reštaurácie
ODSTRAŃUJE: vodný kameň, znižuje tvrdosť vody
MIESTO INŠTALÁCIE: hlavný prívod vody do objektu
REGENERÁCIA: automatická, proporcionálna, soľným roztokom
ÚDRŽBA: užívateľ doplňuje taletovanú soľ

Grouped product items
Názov produktu Množstvo
EcoWater SoftAQUA 15
1 195,00 €
EcoWater SoftAQUA 22
1 285,00 €

 

Svieža a chutná voda na prvom mieste

Prvotriedna kvalita je nevyhnutná vlastnosť každého zariadenia SoftAqua. Pre zabezpečenie najvyššej kvality má výrobný podnik SoftAqua certifikát ISO 9001-2000. Toto zariadenie je vyrábané spôsobom, aby bol maximálne zredukovaný počet súčiastok. Všetky použité materiály spĺňajú prísne normy na použitie plastov pri výrobe pitnej vody. Iba takto dokážeme poskytnúť našim zákazníkom spoľahlivé zariadenie so solídnou konštrukciou, ktoré zabezpečuje každý deň upravenú vodu

Prečo práve SoftAQUA?!

Zmäkčovače vody SoftAQUA majú celosvetovo patentované "proporcionálne riadenie". Zariadenie reaguje na aktuálny "premenlivý" prietok vody zmäkčovačom a podľa toho si samo upravuje cyklus regenerácie, ktorá je nutná k optimálnemu fungovaniu. Užívateľ po prvotnom nastavení systému doplňuje iba tabletovanú soľ.

Znamená to, že riadiaca jednotka zmäkčovača predlžuje alebo skracuje proces regenerácie. Takýmto riadením zmäkčovač SoftAQUA spotrebuje až 4x menej vody a regeneračnej soli ako bežné zmäkčovače s automatickým objemovým riadením. Patentovaným systémom riadenia sa predlžuje životnosť filtračného média a aj samotného zariadfenia, znižuje opotrebenie, čo Vám v konečnom dôsledku šetrí ďalšie peniaze!

Zmäkčovače vody SoftAQUA sú plneautomatické zariadenia, ktoré od koncového užívateľa vyžadujú iba dopĺňanie spotrebovanej tabletovanej soli. Parametre kvality výstupnej vody sa dajú nastaviť na požadovanú tvrdosť už od nulovej tvrdosti (voda mäkká jak z tatranského jazera). Pri výstupnej tvrdosti 5 až 7 °dH (nemeckých stupňov) nedochádza k výraznej tvorbe vodného kameňa a pritom voda zodpovedá požiadavkám pre kvalitu pitnej vody v zmysle nariadenia vlády SR 354/2006.

Obsluha 

SoftAqua využíva vysoko výkonné filtračné médium spolu s inteligentným systémom elektronického ovládania. Zaručuje nemenné a stabilné parametre upravenej vody. Určite každý ocení aj značné úspory spotreby vody a soli na pravidelný preplach a regenráciu zariadenia, to sa odráža vo vel'mi nízkych výrobných nákladoch upravenej vody.

 

Pohodlná, bezpečná a ekonomická prevádzka

Automatické  riadenie  špičkovou  technológiou  LOOKAHEAD. Patentovaný počítačový  systém  ovládania  riadiaceho  ventila optimalizuje prevádzkové náklady zariadenia:

  • SoftAqua zaznamenáva spotrebu vody počas posledných siedem dní. Pričom sleduje odber vody v jednotlivých časoch.
  • Registruje  frekvenciu   posledných   desiatich   regenerácií, kontroluje zostávajúcu kapacitu média.
  • Proporcionálna regenerácia zabezpečí preplach len spotrebovaného množstva kapacity filtračného média.
  • Udržuje filtračné médium pred mikrobiologickým znečistením.
  • Protiprúdová regenerácia zvyšuje efektivitu zariadenia.

 

* Pri zmäkčovaní vody v rodinných domoch sa zvyčajne nastavuje tvrdosť výstupnej vody na 4-5 dH, čiže pri bežnej prevádzke je kapacita zariadenia ešte vyššia.

Inštalácia a servis

Ku všetkým chemickým zmäkčovačom zabezpečujeme aj odbornú inštaláciu a prvotné nastavenie zariadenia. Cenu inštalácie odhadujeme na mieste, podľa obtiažnosti inštalácie katexového zmäkčovača. 

Odbornú inštaláciu zabezpečujeme najmä v týchto krajoch:
Bratislavský, Trnavský, Nitriansky, Trenčiansky, Žilinský. Po dohode sme schopní zabezpečiť odbornú inštaláciu aj v ostatných krajoch.

Dôležité: Pred katexový zmäkčovač vody je nutné predradiť mechanický filter s porozitou 100 mikrónov a menej. 

0
Hodnotenie:
% of 100
Write Your Own Review
Hodnotenie produktu:Soľankové zmäkčovače EcoWater SoftAQUA
Vaše hodnotenie
Našli sme ďalšie produkty o ktoré by ste mohli mať záujem!