Zmäkčovače vody

DOM

BYT

CHATA

BYTOVÝ DOM

HORECA

PRIEMYSEL

KATEXOVÉ

MAGNETICKÉ

DÁVKOVACIE

 

Katexové zmäkčovače
Všetky katexové (soľankové) zmäkčovače v našej ponuke sú plne automatické, s možnoťou jemnej regulácie výstupnej tvrdosti vody. Katexové zmäkčovače nielen účinne chránia všetko technologické vybavenie (ako sú ohrevné telesá, tepelné výmenníky, či rozvody vody), ale aj podstatne znížia tvorbu fľakov na povrchoch po odparení vody.

Fyzikálne zmäkčovače
Znížia tvorbu vodného kameňa v zariadeniach s dostatočným prietokom vody. Dobre chránia pred vodným kameňom ohrevné telesá, trysky na sprchách, perlátory na batériách, rozvody vody. Neznižujú však vôbec tvorbu fľakov na povrchoch po odparení vody. Fyzikálne zmäkčovače vôbec nemenia minerálne zloženie upravenej vody.

Dávkovacie zmäkčovače
Podstatne znižujú vyzrážavanie vodného kameňa z vody. Množstvo vyzrážaného vodného kameňa sa zníži na všetkých ohrevných telesách, varnej kanvici, alebo práčke. Neznižujú však vôbec tvorbu fľakov na povrchoch po odparení vody. Dávkovacie zmäkčovače síce nemenia minerálne zloženie upravenej vody, no len niektoré sa môžu používať na úpravu pitnej vody (napr. Siliphos).

 

NAJLEPŠIA REKLAMA JE SPOKOJNÝ ZÁKAZNÍK! 

NAŠE INŠTALÁCIE ZMÄKČOVAČOV VODY

hard.png.mst

PREČO KATEXOVÝ ZMÄKČOVAČ VODY?

Lebo jedine katexový zmäkčovač vás na 100% zbaví TVRDEJ VODY!


Ostatné "zmäkčovače" vodu reálne nezmäkčia, len zabraňujú usádzaniu vodného kameńa ale neodstránia ho z vody. Katexový zmäkčovač ho vymení za SODÍK a ten sa neusádza. Toto je jediná 100% metóda na zbavenie sa vodného kameňa a ochranu spotrebičov!

VEDELI STE ŽE?: 50 mm hrubý nános vodného kameňa na potrubí môže zvýšiť účet za ohrev vody až o 50%?MAPA TVRDOSTI VODY

Na Slovensku máme síce kvalitnú ale zato veľmi tvrdú vodu. Približnú tvrdosť vašej vody zistíte z mapy nižšie.

Presný údaj získate meraním kvapkami na tvrdosť (ktoré môžete zakúpiť TU)

mapa-tvdosti.jpg.mst

BENEFITY MÄKKEJ VODY

eko.png.mst

Až o 50 % menšia spotreba čistiacich, umývacích a pracích prostriedkov

hard.png.mst

Už žiadne škvrny na riade, sanite a sprchových kútoch

vyčistí aj staré potrubie od nánosov vodného kameňa

kupelna.png.mst

Hebkejšia pokožka, krajšie vlasy a zastavenie svrbenia (resp. dráždenia očí a pokožky) pri kúpaní

peniaze_1.png.mst

Menej účtov za opravy a výmenu domácich spotrebičov za nové (kotol, pračka, umývačka, kanvica atď.) 

Viete KOĽKO € môžete UŠETRIŤ , ak ochránite
zariadenia v domácnosti pred TVRDOU VODOU?

kuchyna.png.mst
kupelna_1.png.mst
cely_dom.png.mst

KÚPEĽŇA + KUCHYŇA + CELÝ DOM = 2570-10970 €

CHCETE NÁVOD AKO NA TVRDÚ VODU?

Chcete ušetriť tisíce € a ochrániť celú vašu domácnosť pred TVRDOU VODOU?

Potrebujete zmäkčiť vodu ale neviete sa vyznať v MNOŽSTVE PRODUKTOV? 

Nemáte čas hľadať informácie a študovať čo je na čo a aké má VÝHODY a NEVÝHODY? 


LEN TERAZ, ZÍSKATE ZADARMO EBOOK OD EXPERTA NA TVRDÚ VODU V HODNOTE 2000€

KONZULTÁCIA S EXPERTOM

Nikto néma čas... doba je rýchla, všade sa ponáhľame a aj tak nič nestíhame! V našom eshope máme cca 900 produktov a preto je pre vás veľmi náročné vybrať si ten správny! Denne máme okolo 30-50 telefonátov a 10-20 mailov na cenové ponuky.

Aby sme vám vedeli ešte lepšie poradiť a venovať sa len vám, prinášame vám možnosť video konzultácie (cez ZOOM) s jedným z našich 2 expertov na úpravu vody. Náš expert s vami prejde váš problém, vysvetlí možnosti riešenia a tiež inštalácie priamo u vás, keďže mu miesto inštalácie viete ukázať na videu. V tejto ťažkej dobe kedy vonku úraduje vírus a nemôžme chodiť na stretnutia a obhliadky, je toto najbezpečnejšia a najpohodlnejšia forma komunikácie.

Počet rezervácií je limitovaný na 20 mesačne aby sme vedeli zabezpečiť čas a kvalitu.
Hodnota konzultácie s expertom je 30€, naše skúsenosti a čas totiž niečo stoja ;)
, teraz vám ich na skúšobú dobu dávame ZADARMO.

Rezervovať termín na konzultáciu si môžete tu:

tomi.png.mst

Ing. Tomáš Kováč & Ing. František Krč

Otázky a odpovede (26):

Items 21 to 26 of 26 total

Stránka
Zobraziť na stránku
 1. Tomas sa pýta 29. 4. 2016

  Dokáže fyzikálny zmäkčovač obmedziť usádzanie vodného kameňa na skle sprchového kúta?

  1. Tomáš Kováč odpovede 29. 4. 2016

   Ak chcete aby sa vodný kameň neusádzal tam kde sa voda vysuší (teda na sanite, skle sprchového kúta, kanvici atď.), musí sa vápniť a horčík (ktorý vytvára tieto biele fľaky), fyzicky z vody odstrániť. Toto nedokáže žiadny fyzikálny zmakcovac vody. Čiastočne do dokáže obmedziť aj Hydroflow, trochu viac CrystaliT®, no nemôžete čakať žiadne výrazné obmedzenie vytvárania týchto bielych usadenín.

   Fyzikálne zmäkčovače slúžia na obmedzenie (pri CrystaliT® úplne obmedzenie) vytvárania vodného kameňa na tepelno-výmenných plochách, potrubiach a iných súčastiach neustále obtekanych vodou (teda bojler, práčka, umývačka, rozvody vody atď.). Nakoľko nemenia minerálne zloženie vody (nič do vody nepridávajú ani z vody neodstraňujú), tam kde sa voda vysuší zostane rovnaké množstvo a zloženie sušiny, ako pred fyzikálnou úpravou. Mení sa len forma usadeného kameňa, ktorý sa usádza napríklad pri CrystaliT® už vopred vykryštalizovaný, vo forme ľahko zotierateľného jemného mikro-piesku...

   Vápnik a horčík odstraňujú z vody VÝLUČNE katexové (soľankové) zmäkčovače vody, ktoré sa regenerujú soľou. Vápnik a horčík z vody odstránia a nahradia ho sodíkom, ktorý získavajú pri regeneráciii zo soli (NaCl).

 2. František Pazdera sa pýta 3. 12. 2015

  Aké úspory alebo iné výhody môžem po naištalovaní zmäkčovača vody očakávať ak máme tvrdosť vody 25ºdH?

  1. Tomáš Kováč odpovede 20. 10. 2014

   Ak využívate kotol, solárne panely, umývačku či pračku, zmäkčenie vody Vám ušetrí až do 30-40% nákladov na ohrev vody a výrazne zníži množstvo použitého mydla a pracích prostriedkov.

   Voda s tvrdosťou 25°dH sa radí medzi veľmi tvrdé vody. Tvrdá voda veľmi rýchlo zanáša najmä tepelno-výmenné plochy zariadení, ktoré zohrievajú vodu. Tiež sa postupne vytvára vodný kameň na vnútorných stenách vodovodných potrubí (i keď oveľa pomalšie v porovnaní s výmenníkmi tepla) a postupne sa znižuje ich prietok.

   Už 4-5mm vrstva vodného kameňa na výmenníku tepla (špirála v bojleri, práčke atď) zvýši náklady na ohrev vody až o 40%.

 3. Valko T. sa pýta 2. 12. 2015

  Ake najoptimalnejsie riesenie by ste nam odporucali na nasu vodu zo studne, pre rodinny dom s tvrdostou zial az 32-37 dH? Pouzivame ju len ako uzitkovu, kedze v kuchyni mame zavedenu obecnu.

  1. Tomáš Kováč odpovede 2. 12. 2015

   Takmer 100% účinnosť (potvrdené viacerými nezávislými testami) pri obmedzení tvorby vodného kameňa dosahujú len 2 technológie zmäkčenia vody: soľankové zmäkčovače vody (regenerujú sa soľou) alebo katalytický zmäkčovač CrystaliT®.

   Vzhľadom na to, že túto vodu používate len ako úžitkovú, ideálnym riešením je inštalácia soľankového zmäkčovača vody, nakoľko tieto aj účinne znižujú vytváranie bieleho povlaku (sušiny) na plochách kde voda vyschne. Pri Vasej tvrdosti vody 32-37°dH však aj najúspornejší soľankový zmäkčovač bude spotrebovávať relatívne dosť tabletovanej soli.

   Na druhej strane je katalytický zmäkčovač CrystaliT® úplne bezúdržbový, nevyžaduje pripojenie do el. siete ani napojenie na odpad. Nakoľko CrystaliT® neodstraňuje z vody vápnik a horčík (spôsobujúci vodný kameň), po vysušení vody (napríklad obkladačky, sanita zvonku), ostáva ľahko zotierateľný biely povlak (sušina).

    

   Soľankové zmäkčovače vody (regenerujú sa soľou)

   VÝHODY: vysoká účinnosť; vodný kameň eliminuje kompletne - ani po vysušení voda nezanecháva biele fľaky; prádlo je hebké; nižšia spotreba pracích prostriedkov.
   NEVÝHODY: zbavuje vodu vápnika a horčíka namiesto ktorých pridáva do vody sodík, čím znižuje kvalitu pitnej vody; vyžaduje pravidelné kupovanie a dopĺňanie tabletovanej soli; veľká enviromentálna záťaž na odpadové vody -po regenerácii je zvyšná soľ automaticky vypláchnutá do odpadu.

   Katexové (soľankové) zmäkčovače vodu zmäkčujú tým, že vyberajú z vody vápnik (Ca+) a horčík (Mg+), ktorý vytvára vodný kameň, a nahrádzajú ho sodíkom (Na+). Nakoľko ióny vápnika a horčíka sú bivalentné, a ión sodíka je monovalentný, každý ión vápnika alebo horčíka je nahradený až 2 iónmi sodíka.

   Naše doporučenie:

   Pri vysokej tvrdosti vody (nad 22°dH, 4 mmol), paradoxne ušetríte keď si kúpite najkvalitnejší (a najdrahší) katexový zmäkčovač vody v našom sortimente. Počas našich prevádzkových testov preukázali tieto zmäkčovače výrazne nižšie spotreby tabletovanej soli, ako všetky ostatné soľankové zmäkčovače vody. Z výsledkov nášho interného testovania sme boli sami veľmi prekvapení, nakoľko podľa uvádzaných technických parametrov výrobcami, by nemali mať katexové zmäkčovače až také výrazné rozdiely v spotrebe soli. Realita je však úplne iná: najlacnejšie katexové zmäkčovače majú až niekoľko NÁSOBNÚ spotrebu soli oproti najúspornejším modelom.

   Ak chcete vedieť, ktorý zmäkčovač sa v našom prevádzkovom teste ukázal ako najúspornejší, prosím kontaktujte nás emailom alebo telefonicky.

   UPOZORNENIE: Na Slovensku sa často ponúkajú cenovo výhodné katexové zmäkčovače s čínskymi riadiacimi hlavicami (ceny v rozsahu 450-600 EUR). Ušetrite si kopu starostí a peňazí a nekupujte tieto zmäkčovače. Ak chcete ušetriť zvoľte aspoň strednú triedu. V prípade problémov sa totiž pomoci nedovoláte. Každá seriózna firma, ktorá problémy rieši (aj pozáručné), už dávno tieto zmäkčovače vyradila zo svojho sortimentu. Po úvodnom nadšení z lacnej nákupnej ceny, sme tieto zmäkčovače vyradili z nášho sortimentu už pred niekoľkými rokmi. Mali neúnosne vysokú poruchovosť a spotrebu soli. Inde sa ponúkajú veselo ďalej...

   Kvalitný katexový zmäkčovač Vám bude slúžiť veľmi, veľmi dlho a bez porúch...

    

   CrystaliT® - katalytický zmäkčovač vody

   https://www.mojavoda.sk/zmakcovace-vody-fyzikalne/zmakcovac-vody-crystalit-l

   VÝHODY: certifikovaná účinnosť pri zabránení tvorby vodného kameňa až 99,7%; je úplne bezúdržbový: nevyžaduje zapojenie do el. siete, nespotrebováva žiadne chemikálie, nemení minerálne zloženie vody, nemá odpadovú vodu; veľmi dlhá životnosť katalytického média bez akejkoľvek údržby.

   NEVÝHODY: Na miestach, kde sa voda vysuší (napríklad obkladačky, sanita zvonku), ostáva ľahko zotieratelny biely povlak.

   CrystaliT® je jediný fyzikálny zmäkčovač na trhu s nezávisle certifikovanou účinnosťou 99,7% pri zabránení tvorby vodného kameňa. Aj podľa naších praktických skúseností môžeme prehlásiť, že ostatné fyzikálne zmäkčovače (galvanické články, magnety, elektro-magnety) sa k takejto účinnosti ani nepribližujú.

   Katalytický zmäkčovač vody bol podrobený dôkladným skúškam účinnosti DVGW

 4. michal sa pýta 26. 11. 2015

  Aký typ zmakčovača vody by ste odporúčali pre rodinný dom? Máme problémy s veľmi tvrdou vodou a potrebujem to riesiť.

  1. Tomáš Kováč odpovede 21. 11. 2015

   Takmer 100% účinnosť pri obmedzení tvorby vodného kameňa dosahujú katexové zmäkčovače vody (regenerujú sa soľou) alebo katalytický zmäkčovač CrystaliT®.

   Učinnosti 30-50% pri obmedzení tvorby vodného kameňa dosahujú elektro-magnetické zmäkčovače vody. Žial, žiaden z týchto výrobkov neprešiel nezávislou certifikáciou preukazujúcou ich účinnosť. Do tejto kategórie radíme:

   • Permanentné neodýmové magnety: napr. Crystal Magiko (jednoduchá montáž priložením na potrubie), SuperMAG (vkladá sa do potrubia, montáž by mal vykonať vodár).
   • Elektro-magnety: napr. EZV, Hydroflow
    Všetky elektromagnety majú jednoduchú montáž navinutím cievky okolo potrubia.
   • Galvanické indukčné články: Iónový Polarizačný Systém (IPS), Iónový Polarizačný Prístroj (IPP), AquaMax (rebrandované IPP), Ion Scale Buster (ISB), EnergyWater MWD (Mineral Water Docktor), Stop Kalk
    Všetky galvanické polarizačné články sa vkladajú sa do potrubia, preto by montáž mal vykonať vodár.

    

   CrystaliT®  je jediný fyzikálny zmäkčovač na trhu s nezávisle certifikovanou účinnosťou 99,7% pri zabránení tvorby vodného kameňa v potrubí a na tepelno-výmenných plochách (ohrevné špirály zariadení).
   Na tento výrobok bol vydaný Certifikát Nemeckej Spoločnosti Vody a Plynu (DVGW - Deutscher Verein des Gas- und Wasserfaches):

   Katalytický zmäkčovač vody bol podrobený dôkladným skúškam účinnosti DVGW

 5. Miloš sa pýta 4. 8. 2015

  Prečo sú medzi soľankovými zmäkčovačmi vody také cenové rozdiely? Všetky robia to isté, či nie? Podľa čoho si mám vybrať najvhodnejší zmäkčovač vody?

  1. Tomáš Kováč odpovede 21. 10. 2014

   Ceny zmäkčovačov vody sa odvíjajú od ich technických parametrov a kvality prevedenia.

   • Najlacnejšie zmäkčovače na Slovenskom trhu sú osadené čínskymi riadiacimi hlavicami RX, ktoré sme kôli neustálym problémom vyradili zo sortimentu. Stále ich však nájdete v hojnom zastúpení na iných stránkach a eshopoch.
   • Prijateľnú kvalitu za dobrú cenu dosahujú zmäkčovače vody s Taiwanskymi riadiacimi hlavicami Canature - napríklad náš zmäkčovač CrystalSOFT WH21.
   • Vyššiu kvalitu, dobrú efektivitu a bezproblémovú prevádzku, ale už za vyššiu cenu, dosahujú zmäkčovače vody vyrobené v Európe, napríklad zmäkčovač CrystalSOFT Stratos, CrystalSOFT ECO.
   • Najvyššiu kvalitu, efektivitu a bezproblémovú prevádzku, ale samozrejmä aj cenu, dosahujú podľa našich reálnych skúseností a praktických testov zmäkčovače vody vyrobené firmou EcoWater USA.

   V prípade zmäkčovača vody sa vyššia investícia do kvality vyplatí, nakoľko sa Vám peniaze vrátia v nielen v podobe vyššej efektivity a tým nižšej spotrebe soli a vody na preplach, ale aj a v dlhodobo bezproblémovej prevádzke, bez nutnosti akéhokoľvek servisného zásahu.
   Investícia do najúčinnejších zmäkčovačov vody sa vyplatí najmä pri veľmi tvrdých vodách, kde je návratnosť investície rýchlejšia a úspora spotrebovanej soli omnoho výraznejšia.

 6. Lukáš Bilka sa pýta 21. 10. 2014

  Staviam rodinný dom a chcel by som nejakým spôsobom upravovať vodu (chemickým alebo magnetickým zmäkčovačom). Aký má vplyv zmakčovač na zdravie, je to úpne bezpečné používať aj na pitie? Je potrebný prívod elektrickej energie?

  1. Tomáš Kováč odpovede 20. 10. 2014

   Všetky zmäkčovače vody v našej ponuke sú certifikované na úpravu pitnej vody a výsledná zmäkčená voda spĺňa všetky normy na pitnú vodu platné v SR alebo v EU. Zmäkčenie vody pomocou katexových zmäkčovačov je to dlhodobo používaná a overená technológia na úpravu úžitkovej a pitnej vody.

   Fyzikálne zmäkčovače vody

   Fyzikálna úprava vody magnetmi, elektromagnetmi a galvanickými článkami nemá garantovanú účinnosť. Jedinou výnimkou je katalytický zmäkčovač CrystaliT®, ktorý má nezávisle certifikovanú účinnosť 99,7% preukázanú rozsiahlymi dlhodobými testami v Nemecku.

   Fyzikálne zmäkčovače menia fyzikálne vlastnosti vody (na základe magnetizmu), no vôbec nemenia jej zloženie. Teda vôbec nemenia kvalitu pitnej vody.

   Na druhej strane však problém s tvrdou vodou neriešia úplne, nakoľko minerály vápnika a horčíka, ktoré tvoria vodný kameň, vo vode zostávajú. Usádzajú sa však v oveľa menšej miere a pomalšie (pri CrystaliT® sa v potrubí a na tepelno-výmenných plochách neusádzajú vôbec).

   Všetky zariadenia na fyzikálne zmäkčenie vody v našej ponuke sú ÚPLNE BEZ-ÚDRŽBOVÉ, preto sa investícia do takéhoto systému aj napriek nižšej účinnosti vyplatí.

   - Elektromagnety vyžadujú zapojenie do el. siete.
   - Permanentné magnety a galvanické články ako Crystal MAGIKO, SuperMAG, IPP, IPS nevyžadujú zapojenie do elektrickej siete.
   - Crystal Magiko a elektromagnety nevyžadujú ani prerušenie vodovodného potrubia, nakoľko sa inštalujú zvonku potrubia.

   Soľankové (katexové) zmäkčovače vody

   Soľankové zmäkčovače vody v našej ponuke zmäkčujú vodu trvale s garantovanou 100% účinnosťou. Pri odstraňovaní vyšších koncentrácií Ca,Mg (vody s vyššou tvrdosťou) sa však zvyšuje podiel sodíkových iónov vo vode. Katexové (soľankové) zmäkčovače totiž odstraňujú vodný kameň tým, že vymieňajú ióny vápnika a horčíka (spôsobujúce vodný kameň) za ióny sodíka.

   Čo sa týka účinnosti, nebola technológia zmäkčenia vody pomocou katexových (soľankových) zmäkčovačov prekonaná. Jediný fyzikálny zmäkčovač na trhu, ktorý sa účinnosťou zabránenia tvorby vodného kameňa v potrubiach a na tepelno-výmenných plochách (špirály v bojlery, práčka atď) vyrovnáva soľankovým zmäkčovačom je katalytický zmäkčovač CrystaliT®.

   Katexové zmäkčovače vody potrebujú na prevádzku riadiacej jednotky pripojenie do el. siete 220V. Spotrebovaná el. energia je však úplne zanedbateľná, nakoľko slúži len na prevádzku riadiacej jednotky. Samotné zmäkčenie vody prebieha bez spotreby el. energie. Jedinou výnimkou je CrystalSOFT Hydraulic, ktorý funguje výlučne na hydraulickom princípe a využíva na svoju prevádzku a riadenie len kinetickú energiu pretekajúcej vody. Tento zmäkčovač je však vhodný len do bytov alebo tam, kde nie je miesto na inštaláciu katexového zmäkčovača štandardnej veľkosti.

   Pri všetkých katexových zmäkčovačoch vody v našom sortimente sa tvrdosť výstupnej vody dá nastaviť podľa želania a potrieb zákazníka. Pri výstupnej tvrdosti 4 až 7 dH (nemeckých stupňov) nedochádza k výraznej tvorbe vodného kameňa a pritom voda nemá korozívne účinky. Takto upravená voda obsahuje dostatok vápnika a horčíka potrebného pre ľudské telo, a plne spĺňa požiadavky kladené na pitnú vodu podľa nariadenia vlády č.354/2006 Z.z.

   Nakoľko má mať úžitková voda iné zloženie ako voda pitná, doporučujeme na to myslieť už v projekte, a úplne oddeliť pitnú vodu od vody úžitkovej. Ideálne je priviesť pitnú vodu do kuchyne oddeleným potrubím priamo z hlavného vstupu vody do rodinného domu. V prípade, že táto možnosť je technicky náročná, pitnú vodu je možné dočistiť v mieste spotreby kvalitnou reverznou osmózou, ktorá efektívne odstráni pridaný sodík. Všetky reverzné osmózy v našej ponuke majú účinné remineralizátory, ktoré vode dodajú minimálne doporučené množstvá vápnika a horčíka.

Items 21 to 26 of 26 total

Stránka
Zobraziť na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-20 z 27

Stránka
na stránku
Nastaviť zostupný smer
 1. Hydroflow HS38 - Elektromagnetický zmäkčovač vody
  Hodnotenie:
  100%
  Špeciálna cena 299,00 € Normálna cena 499,00 €
  Hydroflow HS38 indukuje variabilné elektrické pole po celej dĺžke potrubia v oboch smeroch, bez ohľadu na prúdenie vody a ohyby potrubia. Vplyvom pôsobenia poľa sa vytvárajú kryštalizačné jadrá. Jednoduchá…
 2. Crystal MAG (2ks) - Extrémne silné magnetické zmäkčovače vody
  Špeciálna cena 49,99 € Normálna cena 69,99 €
  Crystal MAG výrazne obmedzuje tvorbu vodného kameňa. Obsahuje 2 kusy extrémne silných neodýmových magnetov, ktoré stačí priložiť na vodovodné potrubie zvonku. Umiestňuje sa na prívod vody k jednotllivým zariadeniam ako sú práčka, umývačka riadu, či kávovar. Aj keď je…
 3. Crystal MAG (3ks) - Extrémne silné magnetické zmäkčovače vody
  Hodnotenie:
  90%
  Špeciálna cena 69,99 € Normálna cena 99,99 €
  Crystal MAG výrazne obmedzuje tvorbu vodného kameňa. Obsahuje až 3 kusy extrémne silných neodýmových magnetov, ktoré stačí priložiť na vodovodné potrubie zvonku. Je vhodný na umiestnenie na hlavný prívod vody do veľkosti potrubia 1" (DN 25) pre byt, rodinný dom, či…
 4. CrystalSOFT 5 - Katexový zmäkčovač vody
  Hodnotenie:
  100%
  499,00 €
  Katexové zmäkčovače vody CrystalSOFT 5 sú inšpirované známym filmovým robotom ČÍSLO 5 ŽIJE! Ich silné stránky sú: krásny a úzky dizajn, bezporuchovosť, slovenské menu, vyrobený v EÚ. OBJEM KATEXU: 10 a 20 litrovURČENIE: zmäkčenie vody do celého…
 5. CrystalSOFT MAX - Katexový zmäkčovač vody
  Hodnotenie:
  100%
  Špeciálna cena 699,00 € Normálna cena 999,00 €
  Katexové zmäkčovače vody série CrystalSOFT MAX sú úzke, skladné, výkonné zmäkčovače vysokej kvality. CrystalSOFT MAX sú vybavené inteligentnou intuitívnou riadiacou jednotkou. Vhodné aj do menších priestorov. Ich silné stránky sú: krásny dizajn, bezporuchovosť,…
 6. CrystalSOFT LUX - Katexový zmäkčovač vody
  Hodnotenie:
  100%
  Špeciálna cena 999,00 € Normálna cena 1 299,00 €
  Najluxusnejší katexový zmäkčovač vody CrystalSOFT LUX je úzke, skladný, výkonné zmäkčovače vysokej kvality. CrystalSOFT LUX je vybavený najnovšou inteligentnou intuitívnou riadiacou jednotkou s WIFI modulom. Silné stránky modelu LUX sú: luxusný…
 7. CrystalSOFT CARBON - 3v1 (Tvrdosť, Chlór, Baktérie) MONTÁŽ ZADARMO
  Hodnotenie:
  100%
  1 499,00 €
  Exkluzívny katexový zmäkčovač vody CrystalSOFT CARBON kombinuje 3 zariadenia v 1. Vodu zmäkčí (KATEX), odstráni z nej chlór a zápach (Aktívne uhlie) a zabezpečí proti rozvoju baktérií po odchlórovaní (KDF). CrystalSOFT CARBON je vybavený najnovšou inteligentnou…
 8. CrystalSOFT Ecomix KOMPAKT - Multifunčný zmäkčovač vody (5v1)
  1 199,00 €
  Odstraňuje naraz päť neželaných súčastí vody: tvrdosť vody, železo, mangán, amoniak (čpavok), karciogénne organické zlúčeniny. Úpravňa vody priamo od výrobcu patentovanej zmesi Ecomix. URČENIE: úprava vody…
 9. CrystalSOFT Ecomix BIG - Multifunčné zmäkčovače vody (5v1)

  Cena od 1 190,00 €

  Odstraňuje naraz päť neželaných súčastí vody: tvrdosť vody, železo, mangán, amoniak (čpavok), karciogénne organické zlúčeniny. Úpravňa vody priamo od výrobcu patentovanej zmesi Ecomix. # URČENIE: úprava…
 10. Crystal MAGIKO II - Magnetický zmäkčovač vody
  Hodnotenie:
  87%
  Špeciálna cena 129,00 € Normálna cena 199,00 €
  Crystal MAGIKO je fyzikálny zmäkčovač vody s rýchlou inštaláciou. Crystal MAGIKO II sa umiestňuje na vstup vody do budovy, bytu, zmäkčuje všetku pretečenú vodu. NEOBMEDZENÁ ŽIVOTNOSŤ, NULOVÁ inštalácia, NULOVÝ servis, NULOVÉ prevádzkové náklady. URČENIE: zmäkčenie vody v…
 11. EZV D - Elektromagnetické zmäkčovače vody

  Cena od 91,90 €

  Prístroje EZV...D slúžia na zamedzenie tvorby vodného kameňa a odstránenie už vytvorených pevných usadenín. Prístroje EZV...D slúžia aj na to, aby sa ušetrila námaha a financie spojené s výmenou alebo…
 12. IPS Kalyxx BlueLine - pitná voda - Magnetický zmäkčovač vody
  Hodnotenie:
  100%

  Cena od 155,88 €

  Najnovšia technologická inovácia v kategórii fyzikálnych zmakčovačov vody. IPS Kalyxx chráni váš ohrievač vody pred hromadením vodného kameňa a udržuje ho v efektívnej prevádzke. Okrem redukcie vodného…
 13. IPS Kalyxx RedLine - teplá voda - Magnetický zmäkčovač vody

  Cena od 119,88 €

  Zariadenie je určené na úpravu teplej úžitkovej vody a špeciálne ochranu kotlov, bojlerov a prietokových ohrievačov.   Princíp: fyzikálna –  turbulentná galvanická polarizácia…
 14. IPS Kalyxx GreenLine 1" - Magnetický zmäkčovač vody
  119,88 €
  GreenLine G1“ je novinka určená pre zavlažovacie systémy  - okrasné záhrady, verejné parkové plochy,  futbalové trávniky, golfové ihriská, hydropónia, pestovanie ovocia a zeleniny. Závit…
 15. Iónový polarizačný prístroj (IPP) - Magnetický zmäkčovač vody

  Cena od 299,00 €

  IPP pracuje bez obsluhy, bez údržby, bez použitia el. prúdu a bez chémie. Voda si zachováva všetky výživné látky vrátane minerálov, avšak tieto vďaka IPP strácaju schopnosť usádzať sa. IPP taktiež…
 16. 10" Potrubný filter SILIPHOS® (1/2" závit) - Dávkovací zmäkčovač vody

  Už od 41,90 €

  Zabraňuje tvorbe vodného kameňa a hrdze. SILIPHOS® vytvára na kovových povrchoch mikrofilm, ktorý zabraňuje usádzaniu vodného kameňa na vyhrievacích telesách. V prípade mäkkej vody zabraňuje prístupu kyslíka…
 17. 10" Potrubný filter SILIPHOS® (3/4" závit) - Dávkovací zmäkčovač vody
  Hodnotenie:
  100%

  Už od 41,90 €

  Zabraňuje tvorbe vodného kameňa a hrdze. SILIPHOS® vytvára na kovových povrchoch mikrofilm, ktorý zabraňuje usádzaniu vodného kameňa na vyhrievacích telesách. V prípade mäkkej vody zabraňuje prístupu kyslíka…
 18. 10" Potrubný filter SILIPHOS® (1" závit) - Dávkovací zmäkčovač vody
  Hodnotenie:
  100%

  Už od 41,90 €

  Zabraňuje tvorbe vodného kameňa a hrdze. SILIPHOS® vytvára na kovových povrchoch mikrofilm, ktorý zabraňuje usádzaniu vodného kameňa na vyhrievacích telesách. V prípade mäkkej vody zabraňuje prístupu kyslíka…
 19. Minifilter pre práčky CrystalFOS MINI - Dávkovací zmäkčovač vody
  Hodnotenie:
  95%
  Špeciálna cena 14,90 € Normálna cena 19,90 €
  Opakovane použiteľný minifilter s polyfosfátmi na ochranu práčky alebo umývačky riadu pred usadzovaním vodného kameňa. Zlepšuje pranie a zvyšuje efektívnosť pracieho prášku až do 30 %. Náplň…
 20. Ecozon 100 - Práčkový zmäkčovací minifilter
  Špeciálna cena 14,90 € Normálna cena 16,90 €
  Ecozon Minifilter je určený na ochranu práčky a umývačky riadu pred vodným kameňom. Účinný - ochrana pred vodným kameňom pre úžitkovú vodu až do 105°C. Ekologický - neobsahuje…
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-20 z 27

Stránka
na stránku
Nastaviť zostupný smer