AIFIR 2000 - BIO-keramický energizér (Aquafilter)

Krátky popis

Bioenergetická filtračná vložka do kuchynských vodných filtrov. Obsahuje filtračný materiál vytvárajúci "negatívne ióny", ktoré urýchľujú odbúravanie voľných radikálov z ľudského tela.

Špeciálna cena 19,90 € Normálna cena 26,90 €

Granule vo vnútri filtračnej patrónky sú zhotovené z 26 druhov keramických materiálov , doplnené o rôzne oxidy minerálov. V procese výroby sa granule zahrievajú na teplotu 1600° C a prudko sa ochladia. Takto upravené biokeramické granule vyžarujú „negatívne ióny“ (2000 ni/cm3 ), PET obal a ochranná mriežka zároveň zabraňujú úniku žiarenia z negatívnej ionizácie do okolia.

Biokeramické vložky pracujú na princípe hlbokého infračerveného žiarenia FIR (infračervené žiarenie). Žiarenie vytvorené biorezonator sa nazýva "svetlo života", pretože to znamená, že je možné, aby vývoj živých organizmov, žiarenie nie je viditeľné vlnovej dĺžke 4-1000 mikrónov.Použitie zásobníka výrazne znižuje biokeramické anióny odstránenie toxínov a voľných radikálov, je výhodné, aby vôňa a chuť vody.

Filtračná vložka AIFIR2000 je kompatibilná s väčšinou filtračných zariadení zabudovateľných do drezov (kuchynských vodných filtrov a domácich reverzných osmóz).

Ionizovaná voda je veľmi dobre prijímaná ľudským organizmom a a vplýva pozitívne na fyziologické procesy v tele. "Negatívne ióny" sa podieľajú na očistných procesoch, regulujú pH telových tekutín a napomáhajú odbúravaniu voľných radikálov (ako urýchľovače tohto procesu). Ionizovaná voda je známa aj pod označením: Živá VODA!

Vplyvy ionizácie: 

  • Pozitívny vplyv na biochemické procesy v organizme 
  • Aktivácia molekúl vody v ľudskom tele
  • Napomáha upokojovaniu organizmu
  • Udržuje pitnú vodu čerstvú po dlhú dobu
  • Odstránenie toxínov z krvného obehu
  • Stimuluje zdravý spánok
  • Pôsobí baktericídne
  • Zlepšuje chuť vody

Technické parametre:

 Rozmery (D,Priem):

255 x 55 mm
 Životnosť: do 20 0000L, <12 mesiacov *
 Uvoľnovanie záporných iónov: 2000  ni / cm3
 Odporúčaná rýchlosť filtrácie:  2 - 4 L/min
 Pripojenie: 1/4" 
 Pracovná teplota: 2 - 42 °C 
 Maximálny pracovný tlak: 6 bar

* Uvedené periódy výmeny filtračných vložiek sú len približné. Je potrebné zohľadňovať kvalitu vstupnej vody, tak ako aj prefiltrované množstvo.

0
Hodnotenie:
% of 100
Write Your Own Review
Hodnotenie produktu:AIFIR 2000 - BIO-keramický energizér (Aquafilter)
Vaše hodnotenie