EXCITO-CLR-CRT

Krátky popis
Sada štyroch náhradných filtračných vložiek pre EXCITO. Táto kombinácia garantuje odstránenie následných kontaminantov: piesok, hrdza a ďalšie sedimenty, ako aj chlór, organické zlúčeniny (karciogénne THM), ťažké kovy a železo. Zároveň znižuje tvrdosť vody.
31,20 €

Sada štyroch náhradných filtračných vložiek pre vodný filtračný systém EXCITO. Táto kombinácia filtračných vložiek garantuje odstránenie následných kontaminantov:
piesok, hrdza a ďalšie sedimenty, ako aj chlór, organické zlúčeniny (karciogénne THM), ťažké kovy a železo. Zároveň znižuje tvrdosť vody.

Sada EXCITO-CRT pozostáva z nasledujúcich náhradných filtračných vložiek:

  1. AIPRO-20MS - Polypropylénová filtračná vložka odstraňuje z vody sedimenty ako sú hrdza, piesok a ostatné pevné látky s veľkosťou od 20 mikrónov.
  2. AIPRO3-L - Trojvrstvová filtračná vložka:
    • Polypropylénová pena - odstraňuje piesok, hrdzu a ďalšie nerozpustené látky.
    • Upravujúce médium - odstraňuje železo a zlúčeniny derivátov železa.
    • Ióntomenič - zmäkčuje vodu. Vymieňa ióny kalcia a magnézia za ióny sodíka a tým zabraňuje tvorbe vodného kameňa.
  3. AICRO-L3 - Filtračná vložka z vysoko kvalitného aktívneho uhlía vyrobeného z kokosových škrupín. Odstraňuje z vody 99% chlóru, sedimentov a organických jedov. Tiež odstraňuje z vody nežiadúce pachy a pachute a tým vylepšuje jej kvalitu.
  4. AICRO-L4 - Filtračná vložka z vysoko kvalitného aktívneho uhlía z kokosových škrupín. Odstraňuje z vody 99% chlóru, sedimentov a organických jedov. Naviac, pomocou dodatočného špeciálneho filtračného materiálu táto filtračná zložka odstraňuje z vody aj škodlivé ťažké kovy ako sú olovo, nikel, chróm, kadmium a mnoho ďalších. Tiež vylepšuje chuť a vôňu vody.
0
Hodnotenie:
% of 100
Write Your Own Review
Hodnotenie produktu:EXCITO-CLR-CRT
Vaše hodnotenie
Customer Questions
No Questions
Please, mind that only logged in users can submit questions