EXCITO-CRT

Hodnotenie:
100% of 100
Krátky popis
Sada štyroch náhradných filtračných vložiek pre vodný filter EXCITO. Táto kombinácia garantuje odstránenie následných kontaminantov: piesok, hrdza a ďalšie sedimenty, ako aj chlór, organické zlúčeniny (karciogénne THM) a ťažké kovy.
28,80 €

Sada štyroch náhradných filtračných vložiek pre vodný filter EXCITO. Táto kombinácia garantuje odstránenie následných kontaminantov:
piesok, hrdza a ďalšie sedimenty, ako aj chlór, organické zlúčeniny (karciogénne THM) a ťažké kovy.

Sada EXCITO-CRT pozostáva z nasledujúcich náhradných vložiek:

  1. AIPRO-20MS - Polypropylénová filtračná vložka odstraňuje z vody sedimenty ako sú hrdza, piesok a ostatné pevné látky s veľkosťou od 20 mikrónov.
  2. AIPRO-1MS - vložka z polypropylénu odstráni usadeniny ako hrdza, piesok a ostatné pevné látky s veľkosťou od 1 mikróna.
  3. AICRO-L3 - Filtračná vložka z vysoko kvalitného aktívneho uhlía vyrobeného z kokosových škrupín. Odstraňuje z vody 99% chlóru, sedimentov a organických jedov. Tiež odstraňuje z vody nežiadúce pachy a pachute a tým vylepšuje jej kvalitu.
  4. AICRO-L4 - Filtračná vložka z vysoko kvalitného aktívneho uhlía z kokosových škrupín. Odstraňuje z vody 99% chlóru, sedimentov a organických jedov. Naviac, pomocou dodatočného špeciálneho filtračného materiálu táto filtračná zložka odstraňuje z vody aj škodlivé ťažké kovy ako sú olovo, nikel, chróm, kadmium a mnoho ďalších. Na záver dokonale vylepšuje chuť a vôňu vody.
5
Hodnotenie:
100% of 100
Write Your Own Review
Hodnotenie produktu:EXCITO-CRT
Vaše hodnotenie