EXCITO-KM-CRT

Hodnotenie:
100% of 100
Krátky popis
Táto sada obsahuje sadu EXCITO-HF-CRT a kapilárnu membránu. Táto kombinácia filtračných vložiek garantuje odstránenie týchto kontaminantov: piesok, hrdza, zákal a ostatné sedimenty, ako aj chlór, organické zlúčeniny (karciogénne THM), ťažké kovy, železo, tvrdosť vody, baktérie, niektoré vírusy.
Špeciálna cena 49,00 € Normálna cena 53,90 €

Sada EXCITO-KM-CRT obsahuje nasledovné náhradné filtračné vložky:

 1. AIPRO-20MS - Polypropylénová filtračná vložka odstraňuje z vody sedimenty ako sú hrdza, piesok a ostatné pevné látky s veľkosťou od 20 mikrónov. &
  Životnosť 4000 litrov alebo 3-6 mesiacov (platí čo nastane skôr).*
 2. AIPRO-3-L - Trojvrstvová filtračná vložka. 
  • Polypropylénová pena - odstraňuje piesok, hrdzu a ďalšie nerozpustené látky.
  • Upravujúce médium - odstraňuje železo a zlúčeniny derivátov železa.
  • Ióntomenič - zmäkčuje vodu. Vymieňa ióny kalcia a magnézia za ióny sodíka a tým zabraňuje tvorbe vodného kameňa.
   Životnosť 4000 litrov alebo 3-6 mesiacov (platí čo nastane skôr).*
 3. AICRO-L4 - Filtračná vložka z vysoko kvalitného aktívneho uhlía z kokosových škrupín. Odstraňuje z vody 99% chlóru, sedimentov a organických jedov (karciogénne THM). Naviac, pomocou dodatočného špeciálneho filtračného materiálu táto filtračná zložka odstraňuje z vody aj škodlivé ťažké kovy ako sú olovo, nikel, chróm, kadmium a mnoho ďalších. Tiež vylepšuje chuť a vôňu vody.
  Životnosť 4000 litrov alebo 3-6 mesiacov (platí čo nastane skôr).*
 4. TLCHF-FP - kapilárna membrána odstraňuje suspenzie od 0,002 μm. Eliminuje baktérie, huby a ich zárodky, ako aj niektoré vírusy. Vlastnosti kapilárnej membrány majú základ v jej jedinečnej štruktúre. Vlákna membrány (kapiláry) pripomínajú malé rúrky. V stenách kapilár sa nachádza veľké množstvo maličkých kanálikov, ktorých priemer sa zmenšuje zvonku dovnútra vlákna. Väčšie čiastky sa zachytia na povrchu vonkajšej kapiláry, menšie vplávajú do kanálikov a zostanú zachytené bližšie k povrchu vnútornej. V konečnom dôsledku je voda zbavená všetkých čiastok väčších ako 0,02 μm.
  Životnosť 4000 litrov alebo 6 až 12 mesiacov (platí čo nastane skôr).*

* Životnoť filtračných vložiek závisí od množstva filtrovanej vody a stupňa jej znečistenia.

Dôležité:
Kapilárna membrána musí byť chránená pred vysokým tlakom a náhlymi zmenami tlaku vody v potrubí. Z tohoto dôvodu musí byť na vstupe vody do filtračného zariadenia s kapilárnou membránou nainštalovaný regulátor tlaku. Optimálny výkon filtračného systému je pri tlaku 3,5 baru (štandardný výkon regulátora tlaku). Nezaradenie regulátora tlaku pred vstupom vody do filtračného systému s kapilárnou membránou zapríčiňuje stratu záruky na kapilárnu membránu, ako aj stratu garancie výrobcu na jej správne fungovanie.
Regulátor tlaku nie je dodaný so sadou náhradných filtračných vložiek a kupuje sa zvlášť: Regulátor tlaku ADV-REG-K

5
Hodnotenie:
100% of 100
Write Your Own Review
Hodnotenie produktu:EXCITO-KM-CRT
Vaše hodnotenie