Kapilárna membrána (Aquafilter TLCHF)

Krátky popis
Kapilárna membrána efektívne odstraňuje z vody všetky baktérie a niektoré vírusy. V konečnom dôsledku je voda zbavená všetkých čiastok väčších ako 0,02 μm.
29,00 €

Kapilárna membrána - hyperfiltračná vložka s veľkosťou pórov len 0,02 μm.

Kapilárna membrána efektívne odstraňuje z vody všetky baktérie a niektoré vírusy. 

TLCHF-FP - kapilárna membrána odstraňuje suspenzie od 0,002 μm. Eliminuje baktérie, huby a ich zárodky, ako aj niektoré vírusy. Vlastnosti kapilárnej membrány majú základ v jej jedinečnej štruktúre. Vlákna membrány (kapiláry) pripomínajú malé rúrky. V stenách kapilár sa nachádza veľké množstvo maličkých kanálikov, ktorých priemer sa zmenšuje zvonku dovnútra vlákna. Väčšie čiastky sa zachytia na povrchu vonkajšej kapiláry, menšie vplávajú do kanálikov a zostanú zachytené bližšie k povrchu vnútornej. V konečnom dôsledku je voda zbavená všetkých čiastok väčších ako 0,02 μm.

Životnoť kapilárnej membrány závisí od množstva filtrovanej vody a stupňa jej znečistenia.
Predpokladaná životnosť: 4000 litrov alebo 6 až 12 mesiacov (platí čo nastane skôr).

Dôležité:

Kapilárna membrána musí byť chránená pred vysokým tlakom a náhlymi zmenami tlaku vody v potrubí. Z tohoto dôvodu musí byť na vstupe vody do filtračného zariadenia s kapilárnou membránou nainštalovaný regulátor tlaku. Optimálny výkon filtračného systému je pri tlaku 3,5 baru (štandardný výkon regulátora tlaku). Nezaradenie regulátora tlaku pred vstupom vody do filtračného systému s kapilárnou membránou zapríčiňuje stratu záruky na kapilárnu membránu, ako aj stratu garancie výrobcu na jej správne fungovanie.
Regulátor tlaku nie je dodaný so sadou náhradných filtračných vložiek a kupuje sa zvlášť: Regulátor tlaku ADV-REG-K

  
0
Hodnotenie:
0% of 100
Write Your Own Review
Hodnotenie produktu:Kapilárna membrána (Aquafilter TLCHF)
Vaše hodnotenie
Customer Questions
Dobrý deň, prosím ako sa táto membrána pripája? Je to klasický vstup/výstup na bielu plastovú hadičku 1/4″? Vopred ďakujem za odpoveď.

Dobrý deň, je tam závit na klasickú skrutkovaciu rýchlospojku 1/4" a 2 spojky sú tiež súčasťou balenia. Je potrebné ich obaliť teflonovou páskou a zaskrutkovať do membrány.

Please, mind that only logged in users can submit questions