Úprava pitnej
a úžitkovej vody

Preskočiť k hlavnému obsahu »

Váš košík je prázdny

Reverzná osmóza

Vodné filtre reverznej osmózy určené na výrobu pitnej vody pre
domácnosti, kancelárie a malé firmy

V našom sortimente nájdete len DLHOROČNE OVERENÉ PRODUKTY,
na základe dlhodobých praktických skuseností.

O reverznej osmóze vieme všetko, tiež máme všetky náhradné diely skladom.
Preto vieme promptne vyriešiť akýkoľvek problém!

. K filtračným systémom reverznej osmózy môžeme doplniť nasledovné doplnky:

 • pH+ vložka (zvyšuje pH osmotickej vody až na 8,5 - 9,5)
 • Biokeramická vložka (dodatočne aktivuje vodu a zvyšuje jej bioenergetickú hladinu)
 • Pumpa na zvýšenie tlaku (slúži na zvýšenie tlaku tam, kde je tlak vody menší ako 3 Bary)
 • Permeát pumpa (slúži na zvýšenie vodovodného tlaku tam, kde nie je dostupná elektrická zásuvka)
 • UV Lampa (úplne dezinfikuje vodu - odporúča sa pri studničnej vode)

Ku všetkým reverzným osmózam tiež ponúkame výhodné sady filtrov. Vodný filter môžeme upraviť podľa Vašich prianí. Stačí si zaželať.

Široký výber komerčných a priemyselných reverzných osmóz s vysokým výkonom, nájdete na www.demivoda.sk.

Opýtajte sa nás:

Strana:
 1. 1
 2. 2
Otázku položil: Ingrid Bašistova v sobota, 16. novembra 2019 pre kategóriu Reverzná osmóza
 • 0
  hlasov
  Odpoveď:

  V takomto prípade doporučujem kúpiť osmózu s bakteriostaticky zabezpečenými filtrami, ako je napríklad Crystal PREMIUM. Po návrate je však lepšie úplne vypustiť zásobník a nechať ho naplniť čerstvou filtrovanou vodou.

  Dobrou alternatívou je aj prietoková reverzná osmóza bez zásobníka, napr. Crystal ROBUST (ecosoft). Vtedy stačí po návrate pár minút nechať filtrovanú vodu odtekať do odpadu, a tým sa dobre vypláchne. Aj v tejto osmóze potom doporučjem používať bakteriostaticky zabezpečené filtračné vložky:

   

  https://www.mojavoda.sk/vodne-filtre-potrubne/nahradne-filtracne-vlozky-naplne/sedimentacny-filter-10-bakteriostaticky-polypropylen

  Odpovedal: Tomáš Kováč v pondelok, 18. novembra 2019

Odpovedať

Otázku položil: Rastislav v pondelok, 12. augusta 2019 pre kategóriu Reverzná osmóza
 • 0
  hlasov
  Odpoveď:

  Pomocou tlakomera, ktorý namontujte na sprchovú hadicu (namiesto sprchovej hlavice). Následne pustite STUDENÚ VODU a odčítajte tlak na tlakomeri.

  Tlakomer kúpite do 10 EUR v každom obchode s vodárenským materiálom alebo sanitou. Kúpte si zároveň aj vhodnú redukciu na sprchovú hadicu.

  Odpovedal: Tomáš Kováč v utorok, 13. augusta 2019

Odpovedať

Otázku položil: lubo v štvrtok, 11. októbra 2018 pre kategóriu Reverzná osmóza
 • 0
  hlasov
  Odpoveď:

  Štandardné reverzné osmózy pre domácnosti je možné inštalovať len do kuchynského drezu so separátnym kohútikom na pitnú vodu. V žiadnom prípade sa nedajú používať na filtráciu pitnej vody na hlavnom prívode vody do objektu, nakoľko majú veľmi malé prietoky (produkcia len 10 l pitnej vody za hodinu)!

  Inštalácia výkonnej reverznej osmózy (nad 100 l/hod) na hlavný prívod vody je vhodným riešením len pre extrémne znečistené vody, kde nie je možné iným spôsobom vodu vyčistiť. Je na to potrebné prispôsobiť celý systém, od čerpadla, cez tlakovú nádrž, predfiltráciu až po samotnú reverznú osmózu.

  Takéto riešenie doporučujem však vopred konzultovať na základe rozboru vody.

  Odpovedal: Tomáš Kováč v pondelok, 15. októbra 2018

Odpovedať

Otázku položil: Dusan v streda, 18. októbra 2017 pre kategóriu Reverzná osmóza
 • 0
  hlasov
  Odpoveď:

  Technológia čistenia vody pomocou reverznej osmózy znižuje celkovú mineralizáciu vody o približne 93 až 98%. To má za následok, že výsledná voda má o 93-98% nižšiu celkovú aj uhličitanovú tvrdosť (gH, kH, dH). Osmotická voda bez remineralizácie má zvyčajne pH medzi 6,5 až 7 (čo je vlastne neutrálne pH úplne čistej vody trochu znížené kôli vzdušnému CO2). Či je to nižšie alebo vyššie pH ako bolo, záleží samozrejme od pH vstupnej vody...

  Odpovedal: Tomáš Kováč v štvrtok, 19. októbra 2017

Odpovedať

Otázku položil: Oto Engler v utorok, 30. mája 2017 pre kategóriu Reverzná osmóza
 • 0
  hlasov
  Odpoveď:

  Crystal PREMIUM odstraňuje z vody ťažké kovy s vysokou efektivitou. Výsledná voda je zbavená takmer všetkých nečistôt.

  Odpovedal: Tomáš Kováč v pondelok, 5. júna 2017

Odpovedať

Otázku položil: Dusan v štvrtok, 4. mája 2017 pre kategóriu Reverzná osmóza
 • 0
  hlasov
  Odpoveď:

  Možností dezinfekcie mikrobiologicky kontaminovanej vody je viacero. Mikroorganizmy, cysty, baktérie a vírusy sa dajú z vody odstrániť buď pomocou špecializovaných mikrobiologických filtrov umiestnených v kuchynskom dreze, alebo pomocou centrálnej dezinfekcie vody na hlavnom vstupe vody do objektu.

  Stačí odstrániť mikrobiologickú kontamináciu v kuchyni, alebo je potrebná sterilizácia na vstupe vody do objektu?

  Či treba baktérie/mikroorganizmy odstrániť centrálne, alebo stačí iba vodu ošetriť iba v kuchyni, záleží hlavne na konkrétnom druhu baktérií vyskytujúcich sa vo Vašej vode. Kým niektoré baktérie v menších množstvách, ako napríklad kultivovateľné mikroorganizmy sú neškodné (môžete sa takou vodou sprchovať či umyť zuby). Iné baktérie môžu aj v malých množstvách vyvolať vážne zdravotné problémy, napríklad legionella, enterokoky, koliformné baktérie, e-coli atď., a s takto kontaminovanou vodou by ste sa nemali ani sprchovať, umývať zuby či riad. Toto však doporučujem prekonzultovať s lekárom!!!

   

  Mikrobiologické kuchynské filtre

  Najlacnejšie vychádzajú špeciálne mikrobiologické filtre do kuchyne. Okrem mikrobiologického znečistenia odstraňujú aj stovky iných nebezpečných látok a produkujú vodu špičkovej chuti a kvality. Preto je kuchynský filter vždy dobrým riešením, aj ako dodatočný filter po centrálnej dezinfecii vody. Po UV sterilizátore mikrobiologický kuchynský filter zachytí aj baktérie, ktoré sa môžu usídliť v rozvodoch vody. Po chemickej dezinfekcii zas kuchynský filter zachytí voľný chlór ako aj nebezpečné karciogénne zlúčeniny, ktoré vznikajú pri reakcii chlóru s mikroorganizmami.

  Tieto kuchynské filtre odtránia baktérie, cysty a vírusy dokonale (účinnosť 99,99999% až 100%). Umiestňujú sa do kuchynského drezu a ošetrujú vodu len v kuchyni.

  Kuchynské filtre na mikrobiologicky znečistenú vodu s vysokým prietokom:

  Napájajú sa priamo na studenú vodu na pôvodnú vodovodnú batériu, z ktorej tečie filtrovaná a dezinfikovaná voda. Teplá voda je však neošetrená a je nezmenenej kvality.

  Kuchynské filtre na mikrobiologicky znečistenú vodu so separátnym kohútikom a nízkym prietokom:

  Na kuchynský drez sa inštaluje separátny kohútik z ktorého sa naberá voda na pitie a varenie. Voda z pôvodnej batérie je neošetrená a je nezmenenej kvality.

   

  Centrálna sterilizácia vody

  Pseaudomonas, Legionella, Koliformné baktérie, E-coli, a iné zdraviu nebezpečné baktérie, by sa mali odstrániť už na vstupe vody do objektu. Týmto sa zabezpečí voda nielen v kuchyni, ale aj v kúpelni na sprchovanie, či umývanie zubov. Tu je tiež na výber viacero možností centrálnej dezinfekcie vody, každá ma svoje výhody, no aj nevýhody.

  Centrálna UV sterilizácia (dezinfekcia vody UV žiarením)

  UV sterilizátor umiestnený na vstupe je vo väčšine prípadov dostatočný. UV sterilizácia je ekologická a jednoduchá na údržbu. Oproti chemickej dezinfekcii, nezhoršuje chuť ani kvalitu pitnej vody, a nevytvára žiadne nežiadúce produkty dezinfekcie.

  UV sterilizátor však nezabezpečuje dezinfekciu rozvodov vody v objekte, čo je jeho hlavná slabina. Preto treba rozvody vody po inštalácii UV sterilizátora dôkladne vydezinfikovať chemicky. Pri vážne mikrobiologicky kontaminovaných vodách doporučujem UV sterilizátor ešte doplniť aj mikrobiologickým kuchynským filtrom a piť vodu iba z neho.

  POZOR: UV žiarenie v štandardnej dávke 40mJ/cm2 je neúčinné na baktérie pseudomonas a klostrídie (clostridium). UV sterilizácia je vhodná len na úplne priezračnú vodu bez zákalu (zákal, železo, mangán musia byť z vody odstránené pred vstupom do UV sterilizátora). Na veľmi tvrdú vodu je UV sterilizácia menej účinná a musí sa použiť o jeden stupeň výkonnejší UV sterilizátor.

  Aby UV svetlo dokázalo dostatočne prežiariť vodu, je potrebné vodu pred vstupom do UV sterilizátora očistiť od všetkých mechanických nečistôt väčších ako 20μm pomocou potrubného filtra:

  Centrálna dávkovacia stanica (chemická dezinfekcia vody)

  V prípade UV rezistentných baktérií, ako sú napríklad baktérie pseudomonas a klostrídie (clostridium), je chemická dezinfekcia vody nevyhnutná. Je účinná aj na vody horšej kvality, so zvýšeným zákalom alebo zvýšeným obsahom železa a mangánu. Pri chemickej dezinfekcii vody tiež neprekáža, keď je voda veľmi tvrdá.

  • Dávkovacia stanica chlóru (NaClO)
   Sterilizácia vody pomocou chlórnanana sodného je najbežnešia dezinfekcia vody používaná aj na dezinfekciu komunálnej vody vo vodárňach. Dávkovanie NaClO do vody však pri reakcii s mikroorganizmami (baktérie, cysty), alebo organickými látkami (biofilm, kúsky pôdy, lístia) vytvára nebezpečné a preukázateľne karciogénne zlúčeniny ako sú tri-halo-metány (THM). Chlorácia pri bežných dovolených koncetráciach 0,2 mg/l je neúčinná na baktérie Legionelly. Chlór je úplne neúčinný na baktérie Pseudomonas.
  • Dávkovacia stanica chlórdioxidu (ClO2)
   Modernejší, bezpečnejší, ašak aj nákladnejší spôsob chemickej dezinfekcie vody. Chlórdioxid (ClO2) pri reakcii s organickými látkami (baktérie, biofilm, kúsky pôdy, lístia) nevytvára žiadne karciogénne látky. Je pri bežných dávkach širokospektrálne účinný - účinne zabíja aj najodolnejšie baktérie ako sú Legionella, Klostrídie a Pseudomonas. Na dezinfekciu vody chlóriodioxiom sa však musia použiť špeciálne dávkovacie čerpadlá a vybavenie, preto sú obstarávacie náklady dezinfecie vody chlórdioxiom drahšie.

   

  Cenové ponuky komplexnej úpravy vody vypracovávame iba VÁŽNYM ZÁUJEMCOM !

  Pre odborný návrh úpravy a dezinfekcie vody je nevyhnutné urobiť aspoň minimálny rozbor vody podľa prílohy č. 2 nariadenia vlády č. 354/2006 Z. z.

  Každá cenová ponuka úpravy vody sa musí posúdiť individuálne na základe rozboru vody. Častokrát odborné posúdenie úpravy vody a náslené vypracovanie cenovej ponuky trvá celé hodiny. Preto ak sa chcete iba predbežne informovať, najskôr prosím zavolajte a poraďte sa telefonicky. Ako vidíte, možností je vždy viacero, a všetky majú výhody aj nevýhody. Ak sa následne rozhodnete realizovať úpravu vody s nami, radi Vám vypracujeme komplexnú cenovú ponuku.

  Prosím zoberte na vedomie, že pri realizácii dávkovacích staníc chlóru či chlórdioxidu, zásadne nepracujeme s najlacnejšími dávkovacími čerpadlami a komponentami. Ide predsa o nebezpečné chemikálie a pitnú vodu - to najdôležitejšie pre Váš spokojný a zdravý život.

  Inštalujeme výlučne dávkovacie čerpadlá nemeckej alebo japonskej výroby (Grundfos / Iwaki), a praxou overené komponenty, ktoré budú bez problémov slúžiť dlhé roky. Mnohonásobne tým vrátia trochu vyššie obstarávacie náklady.

  Odpovedal: Tomáš Kováč v štvrtok, 4. mája 2017

Odpovedať

Otázku položil: Martin Chudý v piatok, 27. januára 2017 pre kategóriu Reverzná osmóza
 • 1
  hlasov
  Odpoveď:

  Určite áno. Zo všetkých filtračných technológií odstraňuje reverzná osmóza najširšie spektrum kontaminantov, a to s vysokou účinnosťou.

  Reverzná osmóza je v súčasnosti najúčinnejšou technológiou na odstránenie zvyškov liekov, antibiotík, hormónov a drôg z pitnej vody.

  Domáce reverzné osmózy sú dodávané ako viac-stupňové filtračné systémy. Skladajú sa z viacerých filtračných stupňov. Reverzná osmóza je len jedným z niekoľkých stupňov filtrácie. Jednu časť chemických zlúčenín, liekov a hormónov odstránia filtračné stupne s aktívnym uhlím (ktoré sú zaradené v každom dobrom filtračnom systéme na báze reverznej osmózy).  Ďalšiu zvyšnú časť liekov, hormónov, chemikálií odstráni samotná reverzná osmóza.

  Lieky, antibiotiká, hormóny sú zvyčajne komplexné chemické zlúčeniny, ktoré majú podstatne väčšiu veľkosť ako samotná molekula vody H2O. Vodík (H) je druhý najmenší prvok, kyslík (O) je šestnácty najmenší prvok v periodickej tabuľke prvkov. Molekula vody je tvorená z 2 atómov vodíka a jedného atómu kyslíka, preto je to jedna z najmenších molekúl vyskytujúcich sa na zemi. A práve nezvyčajne malá veľkosť molekúl vody sa využíva pri čistení vody pomocou reverznej osmózy. Póry osmotickej membrány sú len tak malé, že prepúšťajú iba molekuly vody. Väčšie a komplexnejšie chemické zlúčeniny a prvky cez extrémne malé póry osmotickej membrány neprejdú, a sú teda efektívne z vody odfiltrované.

  Odpovedal: Tomáš Kováč v piatok, 27. januára 2017

Odpovedať

Otázku položil: Martin Chudý v pondelok, 16. januára 2017 pre kategóriu Reverzná osmóza
 • -3
  hlasov
  Odpoveď:

  V každej nechlórovanej vode pri izbovej teplote vzniknú tzv. kultivovateľné baktérie. Kultivovateľné baktérie sú však prirodzenou súčasťou každej vody, ktorá nie je aktívne dezinfikovaná a nepredstavujú žiadnu hrozbu pre ľudský organizmus.

  Preto aj v zásobníku reverznej osmózy, kde je skladovaná úplne čistá nechlórovaná voda, sa prirodzene vyvinú kultivovateľné baktérie. Boj s kultivovateľnými baktériami sa nedá vyhrať (sú prirodzenou súčasťou vody), dá sa iba kontrolovať ich počet. Preto je aj v nariadení vlády č. 354/2006 Z. z., stanovený len ich maximálny počet (100 jednotiek v 1ml).

  Aby sa kultivovateľné baktérie v zásobníku reverznej osmózy nepremnožili, vieme dosiahnuť iba pravidelnou údržbou a dodržiavaním týchto zásad:

  • Dodržiavať pravidelnú výmenu filtračných vložiek. Pred-filtre sa menia každých 6 mesiacov, post-filtre každých 12 mesiacov.
  • Pri kompletnej výmene filtračných vložiek, každých 12 mesiacov, doporučujeme celé zariadenie, alebo aspoň zásobník vydezinfikovat. Nové filtre osádzame až po dokončení dezinfekcie. Po dezinfekcii sa do zariadenia nesmú osadiť staré filtračné vložky!
  • Raz za čas, v letných najhorúcejších mesiacoch raz za týždeň, zavrieť prívod vody do osmózy a postupne vyčerpať (vypiť) všetku vodu zo zásobníka. Týmto sa zabezpečí, aby bola v zásobníku vždy čerstvá voda.

  Dodržiavaním týchto zásad predítete problému s premnožením kultivovateľných baktérii vo Vašom zásobníku pitnej vody. Obzvlášť dôležitou je pravidelná dezinfekcia a výmena filtračných vložiek za nové.

  V prípade odôvodnenej obavy z možnej sekundárnej kontaminácie zásobníka (pri kontaminovaných studničných vodách) doporučujeme za zásobník zaradiť UV sterilizátor alebo účinný mikrobiologický filter.

  Odpovedal: Tomáš Kováč v piatok, 27. januára 2017

Odpovedať

Otázku položil: Tomas v utorok, 10. januára 2017 pre kategóriu Reverzná osmóza

Odpovedať

Otázku položil: Vlado Fedor v pondelok, 9. januára 2017 pre kategóriu Reverzná osmóza
 • -1
  hlasov
  Odpoveď:

  Aquafilter Supreme RO7 obsahuje 7 filtračných stupňov. Oproti RO6 má navyše energetizér AIFIR2000.

  Oproti osmóze Aquafilter je Crystal BASIC RO6 osadená kvalitnejšími filtrami z aktívneho uhlia z kokosových škrupín a o niečo kvalitnejšou osmotickou membránou Green Filter.

  Do obidvoch osmóz pasujú filtračné vložky veľkosti 10". Doporučujem sadu náhradných filtrov ktorá postačí na ročnú prevádzku reverznej osmózy. Táto sada má značkové kvalitné filtre s aktívnym uhlím z kokosových škrupín:

  Odpovedal: Tomáš Kováč v pondelok, 9. januára 2017

Odpovedať

Zadajte Vašu otázku:

* Tieto polia sa musia vyplniť

Položiek 1 do 20 z celkového počtu 24

na stránku
Strana:
 1. 1
 2. 2

Tabuľku  Zoznam 

Nastaviť zostupne
 • Reverzná osmóza Crystal PREMIUM (Aquaphor)

  Reverzná osmóza - Crystal PREMIUM

  Najdokonalejšia čistička pitnej vody na trhu. Reverzná osmóza Crystal PREMIUM (Aquaphor) produkuje menej odpadovej vody, ľahšia výmena filtrov a inštalácia, menší rozmer zariadenia, patentovaná revolučná technológia, antibakteriálna membrána RO-50 alebo RO-50S.

  Bežná cena: 399,00 €

  Akciová cena: 279,90 €

 • Reverzná osmóza Crystal PREMIUM ph+

  Crystal PREMIUM pH+

  Najdokonalejšia čistička pitnej vody na trhu ešte vylepšená: verzia pH+ produkuje minerálmi obohatenú zásaditú vodu s pH 8,5 a viac. Crystal PREMIUM produkuje menej odpadovej vody, ľahšia výmena filtrov a inštalácia, menší rozmer zariadenia, patentovaná revolučná technológia, antibakteriálna membrána RO-50 alebo RO-50S.

  Bežná cena: 499,00 €

  Akciová cena: 399,00 €

 • Reverzná osmóza Crystal DeMIX RO6

  Reverzná osmóza Crystal DeMIX- kompletné balenie

  Najkvalitnejšia reverzná osmóza klasickej konštrukcie v našej ponuke s unikátnou technológiou! REGULAČNÝ VENTIL TVRDOSTI VODY - odsah minerálov vo výstupnej vode je možné jednoducho regulovať. Chcete filtrovať vodu reverznou osmózou, no nechcete odstrániť väčšinu minerálnych látok? Máme pre Vás dokonalé riešenie: namixujte si vodu presne podľa Vašich predstáv pomocou regulačného ventilu. Filtračné stupne: 1. Mechanická filtrácia 5μm, 2. Granulované aktívne uhlie, 3. Lisované aktívne uhlie, 4. Osmotická membrána Puricom  (materiál FILMTEC), 5. Mienralizačný filter na zvýšenie pH - AIMRO 6. Záverečný filter s aktívnym uhlím # Aby sa zachovala plná filtračná schopnosť reverznej osmózy, doporučujeme pravidelne vymieňať filtračné vložky v týchto intervaloch: Polročná výmena: každých 6 mesiacov vymeniť 3 hlavné filtračné stupne. Ročná výmena: každých 12 mesiacov vymeniť 3 hlavné filtračné stupne + 2 postfiltračné stupne.

  Bežná cena: 379,00 €

  Akciová cena: 299,00 €

 • Reverzná osmóza Aquafilter SUPREME RO6

  Aquafilter SUPREME RO7, 7-stupňová reverzná osmóza - nový model

  6-stupňová reverzná osmóza od výrobcu Aquafilter USA. Ideálna na filtráciu tvrdej komunálnej vody. Priemerný stupeň odstránenia TDS 92%. Filtračné stupne: Mechanická filtrácia 20 mikrónov, Lisované aktívne uhlie, Mechanická filtrácia 5 mikrónov, Osmotická membrána Aquafilter, Postfiltrácia aktívnym uhlím, Mineralizáror AIMRO. # Aby sa zachovala plná filtračná schopnosť reverznej osmózy, doporučujeme pravidelne vymieňať filtračné vložky v týchto intervaloch: Polročná výmena: každých 6 mesiacov vymeniť 3 hlavné filtračné stupne. Ročná výmena: každých 12 mesiacov vymeniť 3 hlavné filtračné stupne + 2 postfiltračné stupne nachádzajúce sa na vrchu filtra. Použitie: Zlepšenie kvality a zmäkčenie pitnej vody.Miesto inštalácia: Kuchynský drez

  Bežná cena: 229,00 €

  Akciová cena: 189,99 €

 • Reverzná osmóza Aquafilter SUPREME RO6 s čerpadlom

  Aquafilter SUPREME RO7, 7-stupňová reverzná osmóza - nový model

  6-stupňová reverzná osmóza Aquafilter s čerpadlom na zvýšenie vodovodného tlaku. Osmózu s osadeným čerpadlom je nutné použiť pri tlaku vstupnej vody menšom ako 3 bary. Osmózu s čerpadlom však doporučujeme už pri tlaku vstupnej vody nižšom ako 3,6 baru. Priemerný stupeň odstránenia TDS 95%. Filtračné stupne: Mechanická filtrácia 20 mikrónov, Lisované aktívne uhlie, Mechanická filtrácia 5 mikrónov, Osmotická membrána Aquafilter, Postfiltrácia aktívnym uhlím, Mineralizáror AIMRO. # Aby sa zachovala plná filtračná schopnosť reverznej osmózy, doporučujeme pravidelne vymieňať filtračné vložky v týchto intervaloch: Polročná výmena: každých 6 mesiacov vymeniť 3 hlavné filtračné stupne. Ročná výmena: každých 12 mesiacov vymeniť 3 hlavné filtračné stupne + 2 postfiltračné stupne nachádzajúce sa na vrchu filtra. Použitie: Zlepšenie kvality a zmäkčenie pitnej vody.Miesto inštalácia: Kuchynský drez

  Bežná cena: 299,00 €

  Akciová cena: 259,00 €

 • Reverzná osmóza Aquafilter SUPREME RO7

  Aquafilter SUPREME RO7, 7-stupňová reverzná osmóza - nový model

  7-stupňová reverzná osmóza s mineralizátorom a ionizátorom od výrobcu Aquafilter USA. Ideálna na filtráciu tvrdej komunálnej vody. Priemerný stupeň odstránenia TDS 92%. Filtračné stupne: Mechanická filtrácia 20 mikrónov, Lisované aktívne uhlie, Mechanická filtrácia 5 mikrónov, Osmotická membrána Aquafilter, Postfiltrácia aktívnym uhlím, Mineralizáror AIMRO, Energizér a ionizátor AIFIR. # Aby sa zachovala plná filtračná schopnosť reverznej osmózy, doporučujeme pravidelne vymieňať filtračné vložky v týchto intervaloch: Polročná výmena: každých 6 mesiacov vymeniť 3 hlavné filtračné stupne. Ročná výmena: každých 12 mesiacov vymeniť 3 hlavné filtračné stupne + 2 postfiltračné stupne nachádzajúce sa na vrchu filtra.Každé 2 roky doporučujeme vymeniť aj energizér AIFIR 1000.

  Bežná cena: 249,00 €

  Akciová cena: 199,90 €

 • 3 Stupňová reverzná osmóza určená pre akváriá

  osmoza pre akvarium

  Výkonná a spratná osmóza vhodná na filtráciu vody do akvárií. # - Zachytáva organikcé a anorganické látky z vody- Vynikajúca filtrácia od 0,001 mikrónu- Znižuje tvrdosť vody a pH- Obsahuje 2 predfiltre- Jednoduchá údržba- Systém vyrobený v EU

  Bežná cena: 99,00 €

  Akciová cena: 49,00 €

 • Reverzná osmóza RO6 PURE AQUACALCIUM

  Reverzná osmóza Ecosoft PURE AQUACALCIUM

  Reverzná osmóza je najefektívnejšou technológiou čistenia pitnej vody. Znižuje 99,8% nečistôt, zápachov, chutí a vírusov a  robí vodu čistú, chutnú a bezpečnú pre dospelých i deti. Reverzná osmóza CRYSTAL PURE AQUACALCIUM má 2 stupne mineralizácie.
  364,00 €
 • Reverzná osmóza CRYSTAL ABSOLUTE RO6

  reverzná osmóza 6-stupňová Crystal ABSOLUTE

  Crystal ABSOLUTE RO6 je vysoko-kvalitná 6-stupňová reverzná osmóza bezpečná pre dospelých aj deti. Vyrobí 8 litrov krištáľovo čistej vody za hodinu zbavenej dusičnanov, pesticídov, ťažkých kovov, rádioaktívnych látok, baktérií a vírov...  Obohacuje vodu o dôležité minerály. BPA FREE. Jednoduchá inštalácia do 1 hodiny. Záruka 24 mesiacov. Vyrobené v EURÓPE. Spoľahlivo odstraňuje ANTIMÓN, ARZÉN aj všetky ostatné ťažké kovy. Filtračné stupne: 1. Mechanická filtrácia 5μm., 2. Granulované aktívne uhlie, 3. Lisované aktívne uhlie, 4. Osmotická membrána, 5. Postfiltrácia aktívnym uhlím, 6. Mineralizátor.

  Bežná cena: 319,00 €

  Akciová cena: 279,00 €

 • Reverzná osmóza Crystal Absolute RO7 (mikrobiologický filter)

  Reverzná osmóza s mikrobiologickým fltrom pre úpravu studničnej vody

  KVALITNÁ PITNÁ VODA Z KAŽDÉHO ZDROJA: 7-stupňová reverzná osmóza najvyššej kvality určená aj na filtráciu kontaminovanej studničnej vody. Vysoký priemerný stupeň odstránenia TDS (nečistôt) 98%. BPA FREE. Vyrobená v EURÓPE. Spoľahlivo odstraňuje: baktérie, vírusy - aj korona vírus, cysty, liečivá, chlór, organické znečistenie, antimón, arzén aj všetky ostatné ťažké kovy. Filtračné stupne: 1. Mechanická filtrácia 5 mikr., 2. Granulované aktívne uhlie, 3. Lisované aktívne uhlie, 4. Osmotická membrána DOW Filmtec™, 5. Postfiltrácia aktívnym uhlím, 6. Mineralizátor pH+ s turmalínom, 7. Certifikovaný mikrobiologický filter Disruptor

  Bežná cena: 449,00 €

  Akciová cena: 379,00 €

 • Reverzná osmóza Crystal ABSOLUTE RO6 (s čerpadom)

  Reverzná osmóza 6-stupňová Crystal ABSOLUTE RO6 s čerpadlom

  Crystal ABSOLUTE RO6 je vysoko-kvalitná 6-stupňová reverzná osmóza bezpečná pre dospelých aj deti. Crystal ABSOLUTE s čerpadlom je vhodná pri tlaku vstupnej vody menšom ako 3,5 baru. Vyrobí 8 litrov krištáľovo čistej vody za hodinu zbavenej dusičnanov, pesticídov, ťažkých kovov, rádioaktívnych látok, baktérií a vírov...  Obohacuje vodu o dôležité minerály. BPA FREE. Vyrobená v EURÓPE. Jednoduchá inštalácia do 1 hodiny. Záruka 24 mesiacov. Spoľahlivo odstraňuje ANTIMÓN, ARZÉN aj všetky ostatné ťažké kovy. Filtračné stupne: 1. Mechanická filtrácia 5μm., 2. Granulované aktívne uhlie, 3. Lisované aktívne uhlie, 4. Osmotická membrána, 5. Postfiltrácia aktívnym uhlím, 6. Mineralizátor.

  Bežná cena: 514,80 €

  Akciová cena: 379,00 €

 • Reverzná osmóza Crystal Absolute RO7 (UV lampa + čerpadlo)

  Reverzná osmóza s čerpadlom a mikrobiologickým fltrom pre úpravu studničnej vody

  KVALITNÁ PITNÁ VODA Z KAŽDÉHO ZDROJA: 7-stupňová reverzná osmóza najvyššej kvality určená aj na filtráciu kontaminovanej studničnej vody. Vysoký priemerný stupeň odstránenia TDS (nečistôt), baktérií, vírusov (korona vírusov) 98%, najmä vďaka automaticky riadenému čerpadlu. BPA FREE. Vyrobená v EURÓPE. Spoľahlivo odstraňuje aj ANTIMÓN, ARZÉN aj všetky ostatné ťažké kovy. Filtračné stupne: 1. Mechanická filtrácia 5 mikr., 2. Granulované aktívne uhlie, 3. Lisované aktívne uhlie, 4. Osmotická membrána DOW Filmtec™, 5. Postfiltrácia aktívnym uhlím, 6. Mineralizátor pH+ s turmalínom, 7. UV Lampa Crystal LIGHT 1

  Bežná cena: 629,00 €

  Akciová cena: 479,00 €

 • Reverzná osmóza Crystal Absolute RO7 (mikrobiologický filter + čerpadlo)

  Reverzná osmóza s čerpadlom a mikrobiologickým fltrom pre úpravu studničnej vody

  KVALITNÁ PITNÁ VODA Z KAŽDÉHO ZDROJA: 7-stupňová reverzná osmóza najvyššej kvality určená aj na filtráciu kontaminovanej studničnej vody. Vysoký priemerný stupeň odstránenia TDS (nečistôt) 98%, najmä vďaka automaticky riadenému čerpadlu. BPA FREE. Vyrobená v EURÓPE. Spoľahlivo odstraňuje ANTIMÓN, ARZÉN aj všetky ostatné ťažké kovy. Filtračné stupne: 1. Mechanická filtrácia 5 mikr., 2. Granulované aktívne uhlie, 3. Lisované aktívne uhlie, 4. Osmotická membrána DOW Filmtec™, 5. Postfiltrácia aktívnym uhlím, 6. Mineralizátor pH+ s turmalínom, 7. Certifikovaný mikrobiologický filter AquaVallis

  Bežná cena: 649,00 €

  Akciová cena: 499,00 €

 • Crystal ZIP

  Prenosná, spratná & výkonná

  Prenosná, spratná & výkonná!! Crystal ZIP je jediná osmoza bez komplikovanej inštalácie. Šetrná k prostrediu -produkuje nulový odpad. Výmenu filtrov zvládne každý užívateľ.

  Bežná cena: 699,00 €

  Akciová cena: 499,00 €

 • Crystal ALISON

  Crystal ALISON

  Výkonná a malá reverzná osmóza. Nastaviteľné monitorovacie hodnoty vodivosti pripojením k PC. Vhodná do kaviarní, lekární, domácnosti. Výmenu filtrov zvládne každý užívateľ.

  Bežná cena: 1 080,00 €

  Akciová cena: 730,00 €

 • AQUEENA PRO ZEPTER

  aqueena_pro_1

  AqueenaPro od firmy Zepter je technologicky dokonalý filtračný systém, vyrobený na princípe najúčinnejšieho procesu filtrácie – reverznej osmózy. Vďaka systému 5-stupňovej filtrácie vodu maximálne vyčistí od všetkých nečistôt, výsledkom čoho je čistá, svieža a zdravá voda. AqueenaPro je plne automatizované a praktické zariadenie, fungujúce ako najšetrnejší zdroj zdravej pitnej vody pre každodenné použitie doma i v kancelárii.
  1 599,00 €
 • Reverzná osmóza Crystal ROBUST (ecosoft)

  Reverzná osmóza kaviarne lekarne

  Vhodná na úpravu vody do kaviarní, reštaurácií, lekární a laboratórií. Najkvalitnejšia reverzná osmóza v našej ponuke s unikátnou technológiou! Poskytuje kvalitný a silný výkon 60 l/h. Systém upravený tak aby šetril odpadovou vodou, oproti bežným osmózam až o polovicu.# Polovičná spotreba vody pri 10 násobne vyššom výkone ako bežné reverzné osmózy, pričom Robust zachováva jednoduchý servis filtračných vložiek. 
  999,00 €
 • Crystal LAB 50 (demineralizovaná voda)

  Demiralizačná reverzná osmóza Crystal LAB 50

  Toto filtračné zariadenie vyrába demineralizovanú vodu s veľmi nízkou vodivosťou (pod 0,1 μS). Demineralizovanú vodu vyrobenú pomocou tohoto prístroja môžete používať všade tam, kde ste pred tým používali destilovanú vodu.# Filtračné zariadenie je vhodné zvlášť pre laboratóriá, sterilizačné prístroje a všade tam, kde je potrebná ultračistá voda, alebo destilovaná voda.

  Bežná cena: 599,00 €

  Akciová cena: 468,00 €

 • Reverzná osmóza komerčná - do 12 l/hod.

  Osmóza určená pre komerčné a menšie priemyselné aplikácie

  Reverzná osmóza postavená na veľkých 20" filtroch. Vhodná na výrobu demineralizovanej vody pre firmy, reštaurácie, hotely, umývacie a oplachovacie linky atď. Zariadenie je možné doplniť o demineralizačný stupeň, ktorý bude vyrábať vodu s vodivosťou nižšou ako 1 μS. Vyrobená z kvalitných materiálov - zvláda aj NEPRETRŽITÚ PREVÁDZKU! VÝKON: do 12 L/hodÚČINNOSŤ ostránenia všetkých látok: 95% - 98%VÝŤAŽNOSŤ (pomer čistej a odpadovej vody):  20-30%ZBERNÁ NÁDRŽ: tlaková 42 litrov
  990,00 €
 • Reverzná osmóza komerčná - do 24 l/hod.

  Osmóza určená pre komerčné a menšie priemyselné aplikácie

  Reverzná osmóza postavená na veľkých 20" filtroch. Vhodná na výrobu demineralizovanej vody pre firmy, reštaurácie, hotely, umývacie a oplachovacie linky atď. Zariadenie je možné doplniť o demineralizačný stupeň, ktorý bude vyrábať vodu s vodivosťou nižšou ako 1 μS. Vyrobená z kvalitných materiálov - zvláda aj NEPRETRŽITÚ PREVÁDZKU! VÝKON: do 24 L/hodÚČINNOSŤ ostránenia všetkých látok: 95% - 98%VÝŤAŽNOSŤ (pomer čistej a odpadovej vody):  20-30%ZBERNÁ NÁDRŽ: tlaková 42 litrov
  1 090,00 €

Položiek 1 do 20 z celkového počtu 24

na stránku
Strana:
 1. 1
 2. 2

Tabuľku  Zoznam 

Nastaviť zostupne

Darček ZDARMA

Kúpte si našu najlepšiu osmózu Crystal PREMIUM a dostanete k nej magnetický zmäkčovač do práčky úplne ZDARMA

Merač ZDARMA

Želanú mineralizáciu a výslednú tvrdosť vody si môžete nastaviť pomocou značkového merača vodivosti HM Digital TDS4, ktorý Vám k Crystal DeMIX pribalíme ZDARMA.