Spôsob dopravy

Doprava zadarmo nad 70€

 

 

Tovar doručujeme prostredníctvom kuriérskej služby DPD.

 

  • V prípade, že si objednáte tovar v hodnote nad 70€, máte dopravu zadarmo. Doprava zadarmo sa nevzťahuje na nákup ťažkých zmesí, pri ktorých platí individuálna doprava.

  • Tovar doručujeme kuriérskou službou DPD, ktorá ručí za dodanie prístroja až k Vám domov bez akéhokoľvek poškodenia na uvedenú poštovú adresu.
    V prípade, že Vás kuriér nezastihne, spojí sa s Vami telefonicky na čísle uvedenom pri registrácii a dohodne si najvhodnejší termín dodania tovaru. Druhý pokus o doručenie je zahrnutý v cene dopravy.

  • Bežné hodiny doručenia sú od 8 do 16 hodiny. Avšak my nevieme ovplyvniť čas doručenia, ten je závislý na vašej dohode s kuriérom!

  • Tovar je pri doprave bezpečne zabalený v krabici a prelepený páskou.

  • Pri preberaní tovaru vždy skontrolujte nepoškodenosť obalu i samotného tovaru. V prípade poškodenia spíšte s pracovníkom kuriérskej služby protokol o škode a tovar nepreberajte. Po uznaní reklamácie Vám zdarma doručíme nový tovar.

  • V prípade, že objednaný tovar nemáme na sklade my ani náš dodávateľ, pri telefonickom potvrdení objednávky Vám oznámime najbližší možný termín dodania alebo navrhneme vhodnú alternatívu.

 

Ceny dopravy:
 

Kuriér DPD mojavoda.sk


>  3.49€ za bežné balíky do hmotnosti 25kg,
>  9.99€ a viac pre veľké balenia ako tabletovaná soľ, ťažké zmesi,
>  doprava zadarmo platí pre objednávky v hodnote nad 70€ (nevzťahuje sa na nákup ťažkých zmesí).

 

 

Pokiaľ máte akékoľvek otázky neváhajte nás kontaktovať.