Crystal Topaz - náhradná filtračná vložka

Krátky popis

Náhradný filtračný modul do kuchynského filtra Crystal Topaz, ktorý je určený na doúpravu vodovodnej vody, zabezpečuje efektívne odstraňovanie chlóru, THM (chloroformu), fenolu, ťažkých kovov a ďalších. 

 

6,90 €

Náhradná filtračná vložka

Filtračný modul Crystal Topaz. Moduly obsahujú optimálnu kombináciu unikátnych absorpčných vláknin značky AKVALEN a granulovaných absorpčných materiálov, preto moduly Crystal Topaz (aj pri malých rozmeroch) zabezpečujú efektívny viacstupňové čistenie pitnej vodovodnej vody od chlóru, ťažkých kovov, organických zmesí, odstraňujú zápach a príchuť. Výmena modulu je veľmi jednoduchá. Originálne technológie využívané pri výrobe modulov sú chránené patentami.

Prečo a kedy kuchynský filter? 

Tento produkt je ideálny pre ľudí, ktorí sa chcú piť chutnú a čistú vodu priamo z kohútika, filter zabraňuje podráždeniu spôsobenému chlórom a ostatných nepriaznivých prvkov obsiahnutých v sieťovom vodovode.

Tento jednoduchý kuchynský filter možno ľahko pripojiť prakticky k akejkoľvek batérii na umývadle, pričom vám umožní zachovať vaše existujúce zariadenia.

Filtračná vložka vo vnútri filtra je rýchlo a jednoducho vymeniteľná. K objednávke Vám môžeme pribaliť náhradné filtre na požiadanie. Výrobca udáva 5 mesačné periódy na výmenu filtračnej vložky v domácnostiach s 2 osobami.

Už žiadne filtračné kanvice, filtrovaná voda z kohútika

 • Pohodlná obsluha, filter sa inštaluje aj demontuje, vhodný pri sťahovaní;
 • Neobmedzuje pri používaní úžitkovej vody vďaka "prepínaču vody";
 • Pohodlná výmena filtračnej vložky výmena trvá 3 minúty;
 • Výmenu filtračnej vložky Vám pripomenie správne nastavený mechanický kalendár;
 • Moderný designpôsobí esteticky v kuchyni;
 • Nízke náklady na litre upravenej vody;
 • Nezaberá miesto pod drezom

Účinnosť odstránenia 

 • Chlór: 100%
 • Petrochemikálie: 98%
 • Fenoly: 99%
 • Pesticídy: 95%
 • Ťažké kovy: 98%

 

 

 

Inštalácia do 5 minút

Vodný filter Crystal Topaz vyžaduje len veľmi jednoduchú inštaláciu, ktorú zvládne každý, rýchle odpojenie a pripojenie filtra na kohútik využijete pri častom sťahovaní,
zaberá málo miesta, nie je potrebné vŕtať drez alebo stenu. Kuchynský filter sa jednoducho zaskrutkuje na vodovodný kohútik  s vonkajším alebo vnútorným závitom. Závit musí byť čistý, rovnako skontrolujte či je na vstupe do filtru tesnenie. Filter opatrne rukou dotiahnite, nepretočte silou! Životnosť filtra závisí od množstva chlóru vo vode, obvykle sa pohybuje okolo 750 L upravenej vody. Pred prvým použitím nainštalovaný filter nechajte prepláchnuť niekoľkými litrami vody (približne 2 minúty pomaly tečúcou vodou). 

Technické parametre:

Doporučený Interval výmeny filtračnej vložky: 4 mesiace alebo 750 l
Maximálna teplota vody: 80°C
Pripojenie: 1/2"
Rozmery: 58 x 95 x 132 mm
Maximálny prietok : 3,0 l/min

 

Interval výmeny

Telo filtru nehrdzavie a nepodlieha korózii. Doba medzi výmenami závisí na množstve použitej vody a množstve chlóru alebo iných zložiek vo vode.

Doporučujeme však, aby aj pri malých prietokoch, nepresiahol interval výmeny filtračnej vložky 6 mesiacov. Filter tiež obsahuje aj aktívne uhlie, ktoré po 6 mesiacoch radikálne stráca účinnosť.

Vnútorná vymeniteľná filtračná patróna vydrží cca 3 mesiace pri domácnosti o dvoch osobách.

0
Hodnotenie:
% of 100
Write Your Own Review
Hodnotenie produktu:Crystal Topaz - náhradná filtračná vložka
Vaše hodnotenie
Customer Questions
No Questions
Please, mind that only logged in users can submit questions