Doprava zadarmo nad 70€

 

Možnosti platby

 • Dobierkou
  Úhradu uskutočníte v hotovosti pri prebraní tovaru pracovníkovi kuriérskej služby na základe faktúry a dodacieho listu. Za platbu dobierkou účtujeme jednotný poplatok 3,49 EUR. Pri objednávke nad 70 EUR je poplatok za platbu a doručenie kuriérom na dobierku 0 EUR.

 • Bankovým prevodom alebo vkladom na účet
  Najrýchlejší je prevod v rámci jednej banky. Prevod peňazí medzi dvoma bankami trvá približne 2 pracovné dni. Platbu uskutočňujete na základe potvrdzovacieho emailu s detailami Vašej objednávky, ktorý obdržíte po objednávke tovaru. Pri platbe uvádzajte vždy uvedený variabilný symbol (variabilný symbol je číslo Vašej objednávky) a do popisu platby uveďte Vaše meno a priezvisko. Za platbu bankovým prevodom účtujeme jednotný poplatok 3,49 EUR. Pri objednávke nad 70 EUR je poplatok za platbu bankovým prevod a doručenie kuriérom 0 EUR.

 • CardPay - platba platobnou kartou cez platobnú bránu CardPay (Tatra Banka)

 • TatraPay - platba na bankový účet (len pre zákazníkov Tatra Banky)

 

 

Možnosti a ceny dopravy:

 

 • Pripravili sme pre Vás nový, obľúbený spôsob doručenia - Zásielkovňa za málo peňazí!
 • Viac o tom ako funguje doručenie prostredníctvom Zásielkovne sa dočítate v tomto článku, prípadne na oficiálnej stránke, kde nájdete aj zoznam všetkých miest, v ktorých je možné si tovar vyzdvihnúť.
 • V prípade, že si objednáte tovar v hodnote nad 70€, máte dopravu zadarmo. Doprava zadarmo sa nevzťahuje na nákup ťažkých zmesí, pri ktorých platí individuálna doprava.
 

Kuriér DPD mojavoda.skKURIÉR DPD

Cena za dopravu:
>  3.49€ za bežné balíky do hmotnosti 25kg,
>  9.99€ a viac pre veľké balenia ako tabletovaná soľ, ťažké zmesi,
>  doprava zadarmo platí pre objednávky v hodnote nad 70€ (nevzťahuje sa na nákup ťažkých zmesí).

 

Doprava Zásielkovňou mojavoda.skZÁSIELKOVŇA

Cena za dopravu:
>  1.99€ jednotná cena platná pre celé Slovensko
>  154 výdajných miest v rámci celého Slovenska pre pohodlné vyzdvihnutie zásielky

 

 

 • Tovar doručujeme kuriérskou službou DPD, ktorá ručí za dodanie prístroja až k Vám domov bez akéhokoľvek poškodenia na uvedenú poštovú adresu.
  V prípade, že Vás kuriér nezastihne, spojí sa s Vami telefonicky na čísle uvedenom pri registrácii a dohodne si najvhodnejší termín dodania tovaru. Druhý pokus o doručenie je zahrnutý v cene dopravy.
 • Bežné hodiny doručenia sú od 8 do 16 hodiny. Avšak my nevieme ovplyvniť čas doručenia, ten je závislý na vašej dohode s kuriérom!
 • Tovar je pri doprave bezpečne zabalený v krabici a prelepený páskou.
 • Pri preberaní tovaru vždy skontrolujte nepoškodenosť obalu i samotného tovaru. V prípade poškodenia spíšte s pracovníkom kuriérskej služby protokol o škode a tovar nepreberajte. Po uznaní reklamácie Vám zdarma doručíme nový tovar.
 • Ak zistíte mechanické poškodenie až po rozbalení tovaru, prípadne pri prvom použití (do 3 pracovných dní od doručenia), okamžite nám túto skutočnosť nahláste. Reklamácia mechanického poškodenia u kuriérskej spoločnosti je možná len do 3 pracovných dní od doručenia. Reklamácia nahlásená po uplynutí 3 pracovných dní od doručenia nebude uznaná.
 • V prípade, že objednaný tovar nemáme na sklade my ani náš dodávateľ, pri telefonickom potvrdení objednávky Vám oznámime najbližší možný termín dodania alebo navrhneme vhodnú alternatívu.

Pokiaľ máte akékoľvek otázky neváhajte nás kontaktovať.