Úprava pitnej
a úžitkovej vody

Preskočiť k hlavnému obsahu »

Váš košík je prázdny

Ionizátory vody

Ionizátor vody vytvára pomocou elektrolýzy zásaditú vodu, ktorá pomáha zlepšiť zdravotný stav a používa sa na prípravu jedál a v každodennom živote. Ako vedľajší produkt vytvára ionizátor aj kyslú vodu, ktorá sa používa na dezinfekciu a kozmetické účely. Zásaditá voda a kyslá voda sa označujú ako ionizovaná voda.

Opýtajte sa nás:

Otázku položil: loranka v pondelok, 1. mája 2017 pre kategóriu Ionizátory vody
 • 0
  hlasov
  Odpoveď:

  Čím viac má Ionizátor vody platní, tým silnejšie vie vodu ionizovať. 7-platňový ionizátor dosiahne extrémnejšie hodnoty pH a ORP. Na použite v domácnosti však 5-platňový ionizátor stačí, nakoľko sa pre bežné pitie nedoporučuje používať ionizovanú vodu v extrémnych hodnotách.

  Odpovedal: Tomáš Kováč v utorok, 2. mája 2017

Odpovedať

Otázku položil: Jano v pondelok, 2. novembra 2015 pre kategóriu Ionizátory vody
 • 0
  hlasov
  Odpoveď:

  Dobry den,
  su ionizatory aj za par korun, ale vnutri najdete medene platne...
  Certifikovany  ionizator vody, ktory ma osadne platinovo-titanove platne z Korei je opodstatnene drahsi, rovnako aj vysledky su neporovnatelne s lacnejsimi vyrobkami. Podstata ionizacie nie je ani tak uprava pH ako dosiahnutie zapornych hodnot ORP. 

  Odpovedal: Martin Gabor v pondelok, 2. novembra 2015

Odpovedať

Zadajte Vašu otázku:

* Tieto polia sa musia vyplniť

Položiek: 8

na stránku

Tabuľku  Zoznam 

Nastaviť zostupne
 • Servis Ionizátora (bez filtrov)

  Úplné vyčistenie ionizátora a výmena filtračnej vložky.

  Kompletný servis Ionizátora -  Úplné vyčistenie ionizátora a výmena  filtračnej vložky. V cene služby nie je zahrnutý náhradný filter.
  119,00 €
 • Ionizátor vody Kyk Hisha

  KYK Hisha - ľahký prenosný ionizátor vody

  Kompaktný ionizátor vody od najznámejšieho Kórejského výrobcu KYK - vynálezcu ionizátorov vody. Vynikajúci, spoľahlivý 5-platňový ionizátor vody. 5 titánovo-platinových platní. Zásaditá (živá) voda: 4 stupne Kyslá (mŕtva) voda: 2 stupne Filtrovaná voda: 1 stupeň Výrobca: KYK, najdôveryhodnejšia značka ionizátorov vody v Kórei, rodisku ionizátorov vody.

  Bežná cena: 1 190,00 €

  Akciová cena: 999,00 €

 • Pultový ionizátor vody Nexus X-Blue (5-platňový)

  Ionizátor vody Nexus X, pultový, 5 najmodernejších titánovo-platinových elektród

  Výnimočne účinný: 5 titánovo-platinových elektród s veľkou plochou vyrobených v Japonsku. Patentované čistenie elektród. ORP až -800! Výrobca Emco Tech (založený 1970 Korea, OEM výrobca ionizátorov pre Hyundai, LG, Samsung, Toyo Industries)

  Bežná cena: 1 299,00 €

  Akciová cena: 1 199,00 €

 • Pultový ionizátor vody Hydrogen Water

  Ionizátor vody Nexus X, pultový, 7 najmodernejších titánovo-platinových elektród

  Výnimočne účinný: 7 titánovo-platinových elektród s veľkou plochou vyrobených v Japonsku. Patentované čistenie elektród. ORP až -800! Výrobca Emco Tech (založený 1970 Korea, OEM výrobca ionizátorov pre Hyundai, LG, Samsung, Toyo Industries)
  1 499,00 €
 • Podpultový ionizátor vody Nexus U-Blue (5-platňový)

  Podpultový ionizátor vody IOVA

  Samotný ionizátor je umiestnený v kuchynskej linke. Ovláda sa pomocou dotykového panela umiestneného na kohútiku na kuchynskej linke.Zariadenie má platné certifikáty zdravotníckej pomôcky, CE, TÜV. Nami namerané hodnoty: ORP -800, pH 10,5. Výrobca Emco Tech (založený 1970 Korea, OEM výrobca ionizátorov pre Hyundai, LG, Samsung, Toyo Industries)

  Bežná cena: 1 490,00 €

  Akciová cena: 999,00 €

 • Náhradný filter pre ionizátory vody Nexus (Alkaline)

  Náhradný filter pre ionizátory vody Nexus X-Blue a Nexus U-Blue

  9. stupňový filter s bakteriostatickým aktívnym uhlím s nanočasticami striebra, Biostone turmalínom, kalciom a viacnásobnou mechanickou filtráciou. Dlhá životnosť, ľahká a rýchla výmena filtra.
  99,00 €
 • Náhradný filter pre ionizátor vody KYK Hisha

  KYK Hisha - náhradný filter

  6. stupňový filter pre ionizátory vody KYK (3x antibakteriálna membrána, korálový kalcit, keramika, bakteriostatické aktívne uhle s nano striebrom). Jednoduchá výmena filtra vďaka bajonetovému sytému (výmena do 2 minút bez potreby nástrojov). Životnosť filtra: 3.500 l (ukazovateľ životnosti filtra je priamo na displeji ionizátora)

  Bežná cena: 114,00 €

  Akciová cena: 99,00 €

 • Náhradný filter pre ionizátor vody Alkamedi

  Filtračná vložka pre ionizátor vody Alkamedi 2000, 3000 a 4100

  Náhradný filter pre ionizátor vody Alkamedi 2000, 3000 a 4100. OKAMŽITE SKLADOM ! Jednoduchá výmena filtra vďaka bajonetovému sytému (výmena do 2 minút bez potreby nástrojov). Filter obsahuje čip pre kontrolu životnosťi a originality výrobku.

  Bežná cena: 112,00 €

  Akciová cena: 99,00 €

Položiek: 8

na stránku

Tabuľku  Zoznam 

Nastaviť zostupne