Ionizátory vody

Ing. František Krč

Expert na ionizovanú vodu a ionizátory vody

Už od roku 2007 predávam ionizátory vody. Väčšina mojich skúseností  s ionizovanou vodou a jej účinkami na zdravie pochádza z praxe a nie z kníh, a to som vyštudovaný environmentálny inžinier. Bol som 1. na Slovensku, kto predával ionizátory vody v mojom 1. SHOWROOME na vodné filtre v OC BETA v Košiciach.

V roku 2015 som otvoril 1. VODNÉ BISTRO na svete a začal sa venovať len ionizovanej vode. Chodili ku mne onko pacienti, ťažký cukrovkári, ľudia so psoriázou a atopickým ekzémom, ale aj ľudia čo len chceli zainvestovať do svojho zdravia. Prevádzku som v roku 2020 kvôli "smrteľnému" vírusu zavrel a spojil sa s kamarátmi z mojavoda.sk, aby som svoje skúsenosti mohol dávať ďalej, akurát nie osobne, ale cez internet.

Ionizovaná voda je to najlepšie čo som v živote skúsil a každému o tom rád poviem!

Sme distribútorom juho-kórejských ionizátorov vody značky IONIA a TYENT na Slovensku a okrem inštalácií a servisu, dostáva každý náš zákazník aj školenie a knihu, ako používať ionizovanú vodu. Ionizátory sú totiž registrované zdravotnícke pomôcky (v Kórei a Japonsku) a preto musíme k ionizovanej vode aj tak pristupovať. Ako k LIEKU!

 

"Vo víne je pravda, ale v ionizovanej vode je zdravie!" Ing. František Krč, 2020

 

 

 

ebook-iv-1

POZNÁTE IONIZOVANÚ VODU?

Už ste o ionizovanej vode počuli ale chceli by ste VEDIEŤ VIAC?

Nemáte čas na internete hľadať na rôznych stránkach rôzne INFORMÁCIE?

Chcete jednoducho a rýchlo na v jednom EBOOKu zistiť o čom je ionizovaná voda a ako si vybrať ten správny ionizátor vody?


STIAHNITE SI ZADARMO 
EBOOK OD 
EXPERTA NA 
IONIZOVANÚ VODU

ebook-iv-2
ebook-iv-1

Prečo EBOOK?

Na základe množstva každodenných telefonátov a emailov, v ktorých sa ma pýtate na rozdiely v rôznych typoch ionizátorov vody a na účinky ionizovanej vody na zdravie, som pripravil jednoduchý návod, ktorý Vám pomôže vybrať si ten správny pre vás.


O AUTOROVI

Už od roku 2007 predávam ionizátory vody. Väčšina mojich skúseností s ionizovanou vodou a jej účinkami na zdravie pochádza z praxe a nie z kníh, a to som vyštudovaný environmentálny inžinier. Bol som 1. na Slovensku, kto predával ionizátory vody v mojom 1. SHOWROOME na vodné fltre v OC BETA v Košiciach.

V roku 2015 som otvoril 1. VODNÉ BISTRO na svete a začal sa venovať len ionizovanej vode. Chodili ku mne onko pacienti, ťažkí cukrovkári, ľudia so psoriázou a atopickým ekzémom, ale aj ľudia, čo len chceli zainvestovať do svojho zdravia. Prevádzku som v roku 2020 kvôli pandémii zavrel a spojil sa s kamarátmi z mojavoda.sk, aby som svoje skúsenosti mohol dávať ďalej, akurát nie osobne, ale cez internet.

Ionizovaná voda je to najlepšie, čo som v živote našiel a každému o tom rád poviem!

fero

Ing. František Krč

Expert na ionizáciu
a úpravu vody

ebook3

Pre KOHO je tento EBOOK?

Máme tu dobu google expertov, ktorí po prečítaní pár webových stránok majú pocit, že vedia všetko...

Stále sa však nájdu aj zákazníci, ktorí si chcú nechať poradiť, aby neprišli o svoje peniaze kúpou zariadení, ktoré nesplnia svoj účel. Práve pre Vás je tento Ebook!

A aj pre ĽUDÍ, ktorí:


NEMAJÚ ČAS

na hľadanie informácií na internete o ionizovanej vode a ionizátoroch vody

ČO CHCÚ ZLEPŠIŤ ZDRAVIE

a jednoducho a bez veľkej námahy. Ale netušia, o čom je ionizovaná voda..

SI DAJÚ PORADIŤ

aby nemuseli sami riešiť, kde a ktorý model namontovať, a čo k tomu budú potrebovať

DÔVERUJÚ SKÚSENOSTIAM

odborníka s 12 ročnou praxou a nie googlu. Skúsenosti sa nedajú ničím nahradiť...

Čo nájdete v tomto EBOOKu?

1. TYPY IONIZÁTOROV VODY

VÝHODY & NEVÝHODY

SPÔSOBY A MOŽNOSTI INŠTALÁCIE

DOPORUČENÉ A NAJPREDÁVANEJŠIE PRODUKTY

ebook-iv-4

KONZULTÁCIA S EXPERTOM

Už viac ako 12 rokov predávam ionizátory vody, ale posledných 5 rokov som sa venoval výlučne ionizovanej vode a jej pozitívnym účinkom na zdravie. Mám viac ako 12 rokov skúseností z úpravy vody (osmózy, zmäkčovače, destilátory a pod.) 

Aby som vám vedel ešte lepšie poradiť a venovať sa len vám, prinášam vám možnosť video konzultácie (cez ZOOM). Prejdem s vami vaše otázky, vysvetlím a ukážem možnosti riešenia a tiež inštalácie priamo u vás, keďže mi miesto inštalácie viete ukázať na videu. V tejto ťažkej dobe kedy vonku úraduje vírus a nemôžme chodiť na stretnutia a obhliadky, je toto najbezpečnejšia a najpohodlnejšia forma komunikácie.

Počet rezervácií je limitovaný na 20 mesačne aby sme vedeli zabezpečiť čas a kvalitu.
Hodnota konzultácie je 30€, ,moje skúsenosti a čas totiž niečo stoja ;)
, teraz vám ich na skúšobú dobu dávam  ZADARMO.

Rezervovať termín na konzultáciu si môžete tu:

fero.png.mst

Ing. František Krč
(Environmentálny inžinier)

Otázky a odpovede (3):

3 Item(s)

Zobraziť na stránku
 1. Žiadosť o informáciu: sa pýta 4. 8. 2020

  Na čo všetko môžem použiť ionizovanú alkalickú vodu ? Napr. na polievky, prívary, varenie mäsa atď. Jej požitie je niečím obmedzené ? Prosím o odpoveď a vopred ďakujem.

  1. František Krč odpovede 4. 8. 2020

   Dobrý deň, tak ako píšete: Alkalickú (zásaditú) vodu môžete použiť na všetky jedlá a tiež na čistenie ovocia a zeleniny. Namočte zeleninu a ovocie do nádody a napustite ionizovanú vodu s najvyšším pH, zhruba po 15-20 minútac uvidíte na povrchu vody nečistoty, sú to konzervanty. Tiež odporúčam v lete vyskúšať osviežujúci studený čaj: Napustite zásaditú vodu s najvyšším pH do pohára, zoberte akýkoľvek čaj (najlepšie zeelený alebo ovocný) a namáčajte v studenej zásaditej vode, po pár sekundách sa čaj roztopí a máte tak studený a zdravý nápoj na osvieženie v horúcom lete.

 2. loranka sa pýta 1. 5. 2017

  Aky je rozdiel medzi 5-platnovym a 7-platnovym pristrojom z hladiska kvality vody, ci jej stupna ionizacie?

  1. Tomáš Kováč odpovede 2. 5. 2017

   Čím viac má Ionizátor vody platní, tým silnejšie vie vodu ionizovať. 7-platňový ionizátor dosiahne extrémnejšie hodnoty pH a ORP. Na použite v domácnosti však 5-platňový ionizátor stačí, nakoľko sa pre bežné pitie nedoporučuje používať ionizovanú vodu v extrémnych hodnotách.

 3. Jano sa pýta 2. 11. 2015

  Dobrý deň,
  preco su ionizatory tak predrazene?
  Ved ich skutocna cena nemoze byt viac, ako nekolko EUR, ale predavaju sa za stovky alebo tisicky.

  1. Martin Gabor odpovede 2. 11. 2015

   Dobry den,
   su ionizatory aj za par korun, ale vnutri najdete medene platne...
   Certifikovany  ionizator vody, ktory ma osadne platinovo-titanove platne z Korei je opodstatnene drahsi, rovnako aj vysledky su neporovnatelne s lacnejsimi vyrobkami. Podstata ionizacie nie je ani tak uprava pH ako dosiahnutie zapornych hodnot ORP. 

3 Item(s)

Zobraziť na stránku
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

16 položiek

na stránku
Nastaviť zostupný smer
 1. Podpultový ionizátor vody Crystal U5 (5-platňový, Max. ORP: -500)
  Hodnotenie:
  100%
  1 499,00 €
  Podpultový ionizátor vody s 5 platinovými elektródami. Ovláda sa pomocou dotykového panela umiestneného na kohútiku na kuchynskej linke.Zariadenie má platné certifikáty zdravotníckej pomôcky, CE, TÜV. Krajina pôvodu: Južná Kórea
 2. Podpultový ionizátor vody Crystal U7 (7-platňový, Max. ORP - 700)
  Hodnotenie:
  100%
  1 999,00 €
  Ionizátor vody Crystal U7 predstavuje vrchol medzi ionizátormi vody, ktorý sa vďaka svojmu elegantnému modernému dizajnu hodí do každej kuchyne.Prostredníctvom 7 elektród produkuje zásaditú vodu s vysokým pH prospešnú pre ľudský organizmus. Druhým produktom je kyslá, resp.…
 3. Podpultový ionizátor vody Crystal TOP (9-platňový, Max. ORP - 900)
  Hodnotenie:
  100%
  2 499,00 €
  Crystal TOP je tým najlepším čo si môžete integrovať do Vašej kuchynskej linky. Vysoký výkon je samozrejmosťou a špičkový dizajn sú ozdobou každej kuchyne. Prevádzka tohto ionizátoru je veľmi komfortná. Ovládanie je farebným dotykovým displejom. Batéria je celo…
 4. Podpultový ionizátor vody Crystal LUX (11-platňový, Max. ORP: -1050) MONTÁŽ NA SLOVENSKU ZADARMO
  Hodnotenie:
  100%
  2 999,00 €
  Najpredávanejší a najvýkonnejší luxusný podpultový ionizátor s 11timi elektródami Crystal LUX. Samotný ionizátor je umiestený v skrinke pod drezom, na dreze je umiestnená len elegantná batéria s dotykovým ovládacím panelom a LCD displejom. Ionizátor sa ovláda pomocou…
 5. Pultový ionizátor vody Crystal P7 (7-platňový, Max. ORP: -700)
  Hodnotenie:
  100%
  Špeciálna cena 999,00 € Normálna cena 1 499,00 €
  Jeden z najlepších ionizátorov vody za najlepšiu cenu v celej EU! Moderný pultový ionizátor Crystal P7 s možnosťou priameho napojenia na kohútik cez prípojku. Elegantný ionizátor sa ovláda pomocou intuitívneho panela s LED displejom. Ionizátor je vybavený komfortným regulátorom…
 6. Pultový ionizátor vody Crystal SMART (7-platňový, Max. ORP: -700)
  Hodnotenie:
  100%
  1 499,00 €
  Jeden z najlepších ionizátorov vody za najlepšiu cenu v celej EU!  Moderný pultový ionizátor Crystal SMART s možnosťou priameho napojenia na kohútik cez prípojku. Elegantný ionizátor sa ovláda pomocou intuitívneho panela s LED displejom. Ionizátor je vybavený komfortným…
 7. Pultový ionizátor vody Crystal P9 (9-platňový, Max. ORP - 900)
  Hodnotenie:
  100%
  1 999,00 €
  9 platňový moderný pultový ionizátor Crystal P9 s možnosťou priameho napojenia na kohútik cez prípojku. Elegantný ionizátor sa ovláda pomocou dotykového displeja. Ionizátor filtruje vodu napr. od chlóru, olova a iných ťažkých kovov, pričom zachováva dobré minerály vo vode.
 8. Pultový ionizátor vody Crystal MAX (11-platňový, Max. ORP: -1050)
  Hodnotenie:
  100%
  2 699,00 €
  Najvýkonnejší luxusný pultový ionizátor s 11timi elektródami Crystal MAX.  Ionizátor sa ovláda pomocou dotykového panela umiestneného ionizátore. LCD displej zobrazuje typ vody a stupeň ionizácie. Zobrazuje tiež životnosť filtra - pripomenie vám, kedy je čas na výmenu…
 9. Crystal HYDROGENIS - Vodíkový Generátor
  299,00 €
  Inteligentný vodíkový generátor Crystal HYDROGENIS dokáže za pár minút vyrobiť vysoko-kvalitný molekulárny vodík prospešný pre Vaše zdravie. Vodíková voda pôsobí v tele ako…
 10. Profesionálna inštalácia ionizátora vody
  Hodnotenie:
  100%
  99,00 €
  Odborná inštalácia ionizátora vody s nastavením pH a školením. V cene sú zahrnuté 2 hodiny práce.
 11. Profesionálne čistenie ionizátora vody
  99,00 €
  Odborný servis ionizátora vody. Odstránenie vodného kameňa a test správneho fungovania a produkcie pH V cene sú zahrnuté 2 hodiny práce.
 12. Ionizovaná voda - Zdravie na dosah ruky (KNIHA)
  Špeciálna cena 6,99 € Normálna cena 9,99 €
  Na slovenský knižný trh prichádza kniha, ktorá má sprístupniť a objasniť výnimočné účinky ionizovanej vody pre udržanie zdravia človeka. Odkyslenie organizmu znamená prvý krok k dlhodobému úspechu, a preto mnohí slovenskí lekári a liečitelia odporúčajú...
 13. Piť či nepiť? (KNIHA)
  Špeciálna cena 9,99 € Normálna cena 11,50 €
  Autor vás jednoduchým a zrozumiteľným spôsobom oboznámi o úžasných a doteraz neznámych účinkoch vody na vaše zdravie. Okrem známych informácií o vode sa dozviete aj o jej menej známych funkciách a uzdravovacích schopnostiach.
 14. Šlabikár zdravia (KNIHA)
  Špeciálna cena 12,99 € Normálna cena 14,25 €
  V knihe Šlabikár zdravia je predstavený ucelený systém zdravia, do ktorého patria piliere zdravia a základné princípy uzdravenia. Jedná sa o jednoduchý laický a zrozumiteľný pohľad na podstatu zdravia a skutočné príčiny všetkých chorôb. Autor vychádza z toho, že nepoznáme…
 15. Nebojte sa chorôb (KNIHA)
  Špeciálna cena 9,99 € Normálna cena 11,40 €
  Za posledných 100 rokov sa začali prejavovať choroby v oveľa väčšom rozsahu ako kedykoľvek predtým. Nazvali sme ich civilizačné choroby. Niektoré dodnes považujeme za záhadné alebo nevyliečiteľné. Kniha Nebojte sa chorôb je poslednou časťou trilógie o systéme zdravia a…
 16. Zlaté pravidlá stravovania (KNIHA)
  Špeciálna cena 9,99 € Normálna cena 11,40 €
  Kniha vznikla na základe dopytov čitateľov predošlej knihy Šlabikár zdravia. Ide o voľné pokračovanie zamerané na zdravú výživu. Od detstva si vytvárame základné stravovacie návyky bez toho, aby sme o nich rozhodovali. Automaticky ich preberáme od našich rodičov, blízkeho…
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

16 položiek

na stránku
Nastaviť zostupný smer