EXCITO-CLR-CRT-B

Krátky popis

Sada 4 filtračných vložiek pre filtračný systém EXCITO+.

Táto kombinácia garantuje odstránenie následných kontaminantov: piesok, hrdza a ďalšie sedimenty, ako aj chlór, organické zlúčeniny (karciogénne THM), ťažké kovy a železo. Zároveň znižuje tvrdosť vody.

Špeciálna cena 34,90 € Normálna cena 39,90 €

EXCITO-CLR-CRT-B Obsahuje tieto filtračné vložky:

AIPRO-20QM - Polypropylénová filtračná vložka odstraňuje z vody sedimenty ako sú hrdza, piesok a ostatné pevné látky s veľkosťou od 20 mikrónov.

AISTRO-2-QM - Dvojvrstvová filtračná vložka:
Upravujúce médium - odstraňuje železo a zlúčeniny derivátov železa.
Ióntomenič - zmäkčuje vodu. Vymieňa ióny kalcia a magnézia za ióny sodíka a tým zabraňuje tvorbe vodného kameňa.

AICRO-3-QM - Filtračná vložka z vysoko kvalitného aktívneho uhlía vyrobeného z kokosových škrupín. Odstraňuje z vody 99% chlóru, sedimentov a organických jedov. Tiež odstraňuje z vody nežiadúce pachy a pachute a tým vylepšuje jej kvalitu.

AICRO-4-QM - Filtračná vložka z vysoko kvalitného aktívneho uhlía z kokosových škrupín. Odstraňuje z vody 99% chlóru, sedimentov a organických jedov. Naviac, pomocou dodatočného špeciálneho filtračného materiálu táto filtračná zložka odstraňuje z vody aj škodlivé ťažké kovy ako sú olovo, nikel, chróm, kadmium a mnoho ďalších. Tiež vylepšuje chuť a vôňu vody.

*Životnosť filtračných vložiek závisí od kvality a stupňa kontaminácie vstupnej vody.

Filtre v tomto filtračnom systéme sú vybavené rýchlospojkami pre uľahčenie výmeny filtrov. Výmena trvá domácemu majstrovi do 15 minút!

0
Hodnotenie:
% of 100
Write Your Own Review
Hodnotenie produktu:EXCITO-CLR-CRT-B
Vaše hodnotenie
Customer Questions
No Questions
Please, mind that only logged in users can submit questions