Filtračná vložka FT-89 - dočisťovací mixbed

Krátky popis

Náhradná filtračná vložka aj do Crystal VITAL - dočisťovací demineralizátor.

Životnosť: cca 2 000 litrov

24,50 €

FT-89: Dočisťovací mixbed /  Iontomenič - Ionexová vložka k deionizácií demineralizovanej vody po membránovej úprave vody, slúži na dočistenie vody na ultra čistú vodu. Filtračné médiá: mixed-bed živice.

Ionexová vložka k deionizácií demineralizovanej vody po membránovej úprave vody, slúži na dočistenie vody na ultra čistú vodu. Ionexová úprava vody sa uplatňuje v medicínskych laboratóriach, pri analytických procesoch, a na iné technické využitie, kde sa kladie vysoký nárok na čistotu procesnej vody, a v niektorých oblastiach akvaristiky (morská akv.).

Patróna obsahuje zmes ionexu /anex,katex/v pomere 40% a 60%, všeobecne sa označuje pod názvom MIXED BED (mixbed).Prietokom vody cez ionex sa z vody odstránia zbytkové ióny, ktoré sa viažu na makromolekulárny polyelektrolyt, takto voda nadobúda vlastnosť ultra čistej vody.

Náhradný filter sa vymieňa celý. Výmena filtračnej vložky je jednoduchá, odkrútite pôvodnú a jednoducho vložíte a pootočíte v smere hodinových ručičiek novú vložku. Servis máte za sebou bez použitia nástrojov behom pár minút!!

Technická špecifikácia:

Model

FT-89

Filtračné médium:

 

dočisťovací mixbed

Odporúčaný prevádzkový prietok

[l/min]

0,5

Kapacita*

[l]

<2 000

Prevádzkový tlak min./max.

[bar]

1/8

Prevádzková teplota min./max.

[˚C]

2 - 38

Veľkosť pripojenia

 

2/8”

Výška

[mm]

295

Priemer

[mm]

66

Váha

[g]

450

*Uvedená kapacita filtračnej vložky je približná. Interval výmeny sa odvíja od kvality vstupnej vody, tak ako aj od prefiltrovaného množstva vody.

0
Hodnotenie:
% of 100
Write Your Own Review
Hodnotenie produktu:Filtračná vložka FT-89 - dočisťovací mixbed
Vaše hodnotenie
Customer Questions
No Questions
Please, mind that only logged in users can submit questions