Ecosoft 3-stupňový vodný filter pod linku

Krátky popis

Vodný filter Ecosoft pod linku - 3 stupňový

Zostava filtrov "Pramenitá voda 3" - prináša kompaktný, jednoduchý a rýchly spôsob, ako získať vodu výnimočnej kvality z akejkoľvek "kohútikovej vody".

Tento fitračný set nielen ochráni vaše zdravie, ale aj predĺži životnosť vašej varnej kanvice a ostatného kuchynského vybavenia.

Inštalované filtre bezpečne odstraňujú a redukujú chlór, organické chlórované látky, ťažké kovy a neželezné látky, vyčistia vodu od všetkých prírodných organických nečistôt.

Filtre vode vracajú jej prirodzenú chuť, farbu a "vôňu".

Vaša káva a čaj budú chutnejšie, jedlo pripravené s kvalitnou vodou si lepšie uchováva živiny a vitamíny. Váš riad a poháre sa zbavia sedimentu, žltých pruhov, z varnej kanvice zmiznú všetky usadeniny a vodný kameň.

Špeciálna cena 99,90 € Normálna cena 129,90 €

Hlavné prednosti vodného filtra Ecosoft pod linku - 3 stupňový

  • Kompaktné prevedenie, ľahko umiestniteľné pod každú kuchynskú linku
  • Tri stupne čistenia vody
  • Samostatné výdajné ramienko filtrovanej vody v cene
  • Najväčšia životnosť medzi zjednodušenými filtrami
  • Jednoduchá inštalácia aj výmena filtračných vložiek
  • Technológia Ecomix® D Inside
  • Špičkové rýchlospojky a hadice John Guest Speedfit
Vodný filter Ecosoft je ideálny pre inštaláciu v domácnostiach a bytoch s prívodom vody z centrálneho zásobovania vodou.

 

Kohútik, ktorý je obsahom balenia sa namontuje do otvoru s priemerom 12,5 mm, vyvŕtaného do kuchynskej dosky alebo umývadla. Balenie obsahuje všetky potrebné montážne a tesniace prvky.

Dôležitá poznámka: Filtračný systém je navrhnutý pre spoľahlivú prevádzku, keď je pripojený k vodovodnému potrubiu pri tlaku 2 až 5 atmosfér. Väčšia hodnota tlaku vyžaduje montáž redukcie.

Bez ohľadu na množstvo vody, ktorá ním prešla, mali by byť náplne (filtračné vložky) vymenené za nové každých 12 mesiacov používania. Životnosť: - 1500 litrov.

Obsah balenia:

-zostava filtračného modulu so sadou kaziet (3 kazety),

-prívodný kohútik čistenej vody s montážnou súpravou,

-hadičky 1/4" (2 ks),

- pripojenie k vodovodu 1/2''

- guľový kohútik prívodu vody 1/4";

-kľúč na puzdro filtra,

- manuál

0
Hodnotenie:
% of 100
Write Your Own Review
Hodnotenie produktu:Ecosoft 3-stupňový vodný filter pod linku
Vaše hodnotenie
Customer Questions
Dobry den, mam od vas uz 5. rok filtracny pristroj. Som s nim velmi spokojna, ale uz nejaky cas mi zavreta pipa kvapka. poradte mi, co s tym?

Dobrý deň, batériu nám môžete zaslať na servis, prípadne náš technik Vás môže navštíviť doma.

Potrebovala by som filter na vodu zo studne do rodinného domu. Dali sme vodu na rozbor a zistili na zvýšené dusičnany a mikrobiológiu. Vedeli by ste nám poradiť?

Dusičnany a mikrobiologické znečistenie sa dá z vody odstrániť buď centrálne (úprava vody pre celý rodinný dom), alebo lokálne (len úprava pitnej vody v kuchyni). Kuchynské filtre...

Mam male dieta, a kupujeme detske balene vody. Na pitie pouzivame filtrovanie cez kanvicu Brita a uz sa mi nechce tak casto menit tie filtre. Prosim poradite mi vhodny filter na vodu, ktory by zachytaval skodlive veci, necistoty, kovy a pod.

Žial, neexistuje UNIVERZÁLNE filtračné zariadenie vhodné na každú vodu. Filtračné zariadenie sa má vyberať podľa vlastností vstupnej vody. Nakoľko nevieme Vašu adresu, nevieme zistiť ani z&aacute...

Mam vo studnicnej vode koliformne bakterie a kultivovatelne mikroorganizmy. Ako sa daju tieto bakterie z vody odstranit?

Možností dezinfekcie mikrobiologicky kontaminovanej vody je viacero. Mikroorganizmy, cysty, baktérie a vírusy sa dajú z vody odstrániť buď pomocou špecializovaných mikrobiologických filtrov umiestnen...

Mam narazanu studnu a v poslednych 3mesiacoch tecie voda zlta a zapacha.Farbi wc,umyvadlo a zanasa sprchovu hlavicu.Poradte mi prosim ake filtracne zariadenie mam pouzit na odstranenie tohoto problemu,aby mi neodysla pracka a umyvacka riadu. Bratislava Vajnory.

V prvom rade doporucujem nechat urobit rozbor vody v minimalnom rozsahu. Následne, na základe výsledkov rozboru si nechať navrhnúť vhodnú úpravu vody. Podľa Vášho popisu zrejme ide o zvý&...

dobry den, mam obycajny byt v bytovke v Bratislave a robi mi problem voda, ktorou sa sprchujem. Po druhe , chcem si filtrovať aj vodu na pitie v kuchymi. Čo mi doporučujete ? robíte aj montáž? Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň, nevieme aké konktrétne máte problémy s vodou na sprchovanie. Vieme Vám odporúčiť sprchovú hlavicu, ktorá z vody odstraňuje chlór /až 99%/, organické nečistoty, bakt...

Please, mind that only logged in users can submit questions