MagnaClean MC3 + Cleaner 500ml

Krátky popis

MC3+ Cleaner 500ml dóza je chémia do vykurovacieho systému.

Veľmi účinne uvoľňuje usadený čierny kal na všetkých súčastiach v systéme a tým mu vracia jeho pôvodnú účinnosť. Aplikuje sa cez nádobu filtra - slúži ako plnič. Pozri postup.

30,47 €

MC3 + CLEANER

MC3+ Cleaner 500ml - 500ml vysokoúčinnej tekutiny (CLEANER MC3+) pre optimálne prečistenie vykurovacieho systému. Prípravok je možné aplikovať do vykurovacieho systému cez nainštalovaný filter, ktorý slúži aj ako plniaca nádoba. Postupujte podľa návodu na použitie nižšie.

Vylepšený produkt druhej generácie: Silnejší vzorec - Lepšia ochrana

Produkt MC3+ CLEANER s vysokou účinnosťou od spoločnosti Adey, ktorá je aj tvorcom poprednej značky filtrov MagnaClean® na trhu, chráni systém proti korózii a usadzovaniu vodného kameňa.

Prípravok je vhodný pre uzavreté aj otvorené systémy ústredného vykurovania.

Nová, silnejšia receptúra produktu bola vyvinutá a testovaná vo vlastných BuildCert akreditovaných laboratóriách v spoločnosti Adey vo Veľkej Británii. Tento produkt je navrhnutý tak, aby poskytoval lepšiu, silnejšiu a vyššiu ochranu.

Naše odporúčanie dávkovania je jedna dóza na 125 litrov vody vo vykurovacom systéme, nakoľko obhospodári až 15 radiátorov či 100m2 podlahového kúrenia. Vďaka novej formule je napriek svojej sile, stále šetrný k súčastiam Vášho vykurovacieho systému.

  • odstraňuje kaly, nečistoty, vodný kameň
  • vysoká účinnosť čistenia
  • obnovuje účinnosť vykurovania
  • 500ml balenie obhospodári 125 l vody vo vykurovacom systéme
  • vysoko-koncentrovaná receptúra
  • pomáha znížiť náklady na vykurovanie a údržbu
  • používa sa v súlade s BS7593: 2006
  • vhodný pre všetky vykurovacie systémy

Nová receptúra ​​bola špeciálne vyvinutá, aby poskytovala výnimočné výsledky pri použití v kombinácii s najlepším preplachovacím zariadením MagnaCleanse® od spoločnosti Adey.

Ako používať prípravok:

500ml prípravku MC3+ obhospodári 125 litrov vody vykurovacieho systému, alebo až 15 jednoplošných radiátorov či 100m2 podlahového kúrenia.

Zavedenie čistiaceho prostriedku MC3+do vykurovacieho systému cez plniacu slučku alebo radiátor použitím vhodného injektora, alebo cez vyprázdnený kanister filtra MagnaClean.

Do otvorených odvetrávaných systémov možno pridať čistiaci prostriedok MC3+ pomocouF &~ E nádrže, pamätajte na vypustenie dostatočného množstva vody cez vypúšťací ventil, aby ste zistili, či prostriedok MC3+vteká do vykurovacieho systému.

Dôkladne postupne preplachujte systém, až kým nebude tiecť čistá voda. Znovu naplňte systém a pridajte správne množstvo prípravku MC1+pre optimálnu ochranu proti hromadeniu kalu oxidu železa a vodného kameňa.

Životné prostredie

ADEY Innovation LLP je spoločnosť, ktorá svojimi produktmi znižuje vylučovanie uhlíka do prostredia, a tým sa stará o životné prostredie. Prípravok MC3+ je označený ako "nie-nebezpečný" a zároveň prináša účinnú ochranu proti korózii a vodnému kameňu, je netoxický a biologicky odbúrateľný.

Kvalita podľa normy: EN 9001 &~ ISO 14001

0
Hodnotenie:
% of 100
Write Your Own Review
Hodnotenie produktu:MagnaClean MC3 + Cleaner 500ml
Vaše hodnotenie
Customer Questions
No Questions
Please, mind that only logged in users can submit questions